Jesteś samotnym singlem, albo w związku
i masz złamane Serce,

taka jak większość osób, które kontaktują się często ze mną:


Cierpisz na samotność singla

Od wielu miesięcy nie byłeś na randce

Każdy Twój związek kończy się rozstaniem

Leczysz rany po ostatnim związku

Zamykasz serce na miłość – obawiasz się zaangażować

Albo

Męczysz się w swoim związku partnerskim lub małżeńskim

Partner Cię nie rozumie

Jest mało empatyczny, nieczuły, a sex między Wami już nie jest tak pasjonujący jak dawniej

Coraz częściej dochodzi między Wami do kłótni

Być może boisz się zdrady – podejrzewasz zdradę albo wręcz myślicie o rozstaniu

Powiem Ci o moim wielkim odkryciu jak przyciągnąć miłość do Twojego życia, bez względu na to czy jesteś samotnym singlem czy sfrustrowany w związku. Zacznij od wideo…

Miłość na każdy dzień w roku.

Jeśli czujesz się przemęczony chaosem w rodzinnych relacjach lub w miłości, to czas na to, by dobrze zaplanować realizację Twoich najskrytszych pragnień. Czasem odrobina profesjonalnego wsparcia eksperta i jego bezpośredniej uwagi, wystarczy by przeżyć znaczącą przemianę w postrzeganiu sytuacji, sposobie myślenia, a co ważniejsze w energii, by zacząć przyciągać obfitość miłości w różnej postaci i znowu czuć, że działasz zgodnie z Twoim przeznaczeniem.

coaching-Agnieszka-PrzybyszPrzez wiele minionych lat prywatni klienci Agnieszki Przybysz byli i są zachwyceni fenomenalnym sposobem w jaki otwiera ich na nowe Możliwości i pomaga Transformować życie osobiste, zawodowe i biznesowe. Jeśli dosięgłeś stagnacji lub przechodzisz przez wielkie zmiany w życiu, to 90 minut z Agnieszką pozwoli Ci dostrzec i odkryć co jeszcze jest MOŻLIWE dla Ciebie i poczynić kolejne kroki naprzód.

Nie musisz się sam zastanawiać nad odpowiedziami na największe pytania, jakie masz w życiu osobistym, w relacjach, zawodzie lub biznesie. Dla kobiet i mężczyn, którzy są gotowi na ROZKWIT, Agnieszka otworzyła do (11-u) sesji Jeden na Jeden przez skype lub przez telefon [gdziekolwiek mieszkasz], aby popracować nad dowolnym tematem jaki potrzebujesz, czy to otwarciem się nawą miłość, otwarciem kanałów obfitości, uwolnieniem przeszłości w relacjach rodzinnych, rozwinięciem świadomości bogactwa, poradzeniem sobie w sytuacji złamanego serca, rozwojem biznesu lub zawodowym.

To jest Twój czas, dla Ciebie, w którym skupimy się w 100% na Tobie. Jeśli jesteś gotów uczynić znaczący krok NAPRZÓD w dowolnej dziedzinie życia podaruj sobie ten czas Jeden na Jeden z Agnieszką.

Jak Ewa skorzystała z czasu

1 na 1 {tel/skype} z Agnieszką:

[27 lipca 2017 o 23:16] Posłuchaj Ewy…
Złożyłam wypowiedzenie w pracy, ponieważ moje zdrowie znacznie pogorszyło się w związku z długotrwałym stresem. Pracuję tylko w nocy. Jedna z moich koleżanek, co jakiś czas dzwoni (tylko na moich dyżurach) i informuje, że jest chora i nie przyjdzie.

Zawsze ma to miejsce jak jestem po drugiej nocce, a przed trzecią. Widmo pracy przez 36 godzin wprawia mnie w ogromny stres. Zdarzyło się kilka razy, że pracowałam 24 godziny. Całe szczęście, że udało mi znależć pracownika z agencji pracy.

Później okazuje się, że koleżanka nie przyszła do pracy bo miała inne plany- jakaś impreza bądź spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi. Kierownictwo to toleruje. Próbowałam rozmawiać. … Moja decyzja może się komuś wydawać nierozsądna, ale nie mogłam dłużej czekać. Czułam, że mnie ten stres zabija.

Lubię pracować jako część zespołu i wspierać współpracowników.
Szefostwo i koledzy wiedzą, że jestem pracowita i odpowiedzialna. Wykorzystują to dokładając mi pracy i nawet nie dziękując w zamian.
Chciałabym aby ludzie traktowali mnie lepiej. Często sią zdarza, że mnie znajdują jak potrzebują pomocy. Czyli relacje mam do poprawki, o mężczyznach nie wspomnę ….”

Miałyśmy niewiele czasu, by szybko poczyścić sytuację, aby przyciągnąć lepsze relacje i warunki pracy oraz w efekcie zadbać o kondycję Ewy.

9 sierpnia 2017 o 11:38 Ewa napisał(a):

Dzień dobry Kochana Agnieszko,

Ślicznie dziękuję za sesje na żywo. Niesamowite uczucie ‚być blisko’ tak mądrej osoby jak Ty.
Po sesji czułam, że ciśnienie mi podskoczyło, ale to z powodu tych pozytywnych emocji. Zaraz po naszej rozmowie, napisałam dwa listy uwalniające, a później PM….

30 sierpnia 2017 15:25 Ewa napisał(a):

Kochana Agnieszko,

Dziękuję bardzo za wszystkie ćwiczenia, rady a przede wszystkim Twoje prowadzenie. Jestem wdzięczna Opatrzności, Archaniołom, Aniołom za wsparcie i opiekę w czasie całego procesu i dzisiejszego interview. Jeszcze jestem cała w emocjach…

Znajomi przyjęli mnie z otwartymi ramionami a pani manager powiedziała, że słyszała dużo dobrego o mnie.

Całej rozmowie towarzyszyła spokojna, relaksująca atmosfera. Trwało to ok. 1 godziny. Manager stwierdziła, że mam bardzo duże doświadczenie. Zaoferował lepsze pieniążki niż obecnie. Powiedziała, że postara się pomóc w transporcie do pracy.

Wspomniałam, że mogę mieć problem z uzyskaniem referencji od obecnej manager – to nie był problem dla przyszłego pracodawcy…

Popracowałyśmy w międzyczasie nad zadbaniem o zdrowie… [ fragmenty udostępnione za zgodą Ewy]

Wszystko zaczęło się od pełnowartościowej sesji Jeden na Jeden {tel/skype}, ABC PM, poniżej:


jak to dziala

Ilość miejsc ograniczona do 11 i proponowana na zasadach pierwszeństwa zgłoszeń. Jeśli to jest dla Ciebie, zarezerwuj dzisiaj miejsce.

Twoja indywidualna sesja odbędzie się przez skype lub przez telefon. Ustalimy dogodny termin

Agnieszka przeanalizuje Twoją sytuację. Przy rejestracji przed sesją otrzymasz Pakiet Powitalny z ważnymi pytaniami o Twoje plany, pragnienia, aspiracje i wyzwania oraz oczekiwania jakich szukasz. W ten sposób nie musisz opowiadać na sesji kim jesteś, a zyskasz to co najważniejsze w tym wspólnym czasie online spędzonym razem z Agnieszką.

Dodatkowy prezent – ćwiczenie audio – adekwatne do Twojej sytuacji.

Twoja sesja będzie poufna i na preferencyjnych zasadach, co oznacza, że zamiast 1697zł zainwestujesz 997zł w 90 min sesje lub 797zł w 60 min, zamiast 1100zł, w pakiecie Przyciągnij Miłość.


Zarezerwuj Twoją sesję Teraz

Miejsca Rozejdą się Szybko!

twoja inwestycja

rezerwacja1

lub

rezerwacja2

Poniżej znajdziesz przykłady, w jakich sytuacjach pomagamy:
Zarezerwujesz sesję klikając na różowy przycisk powyżej.

lub program warsztatu online Przyciągnij Miłość System
z bonusami tutaj 497 zł >>

rezerwacja program online

Przelew bezpośredni:
Numer konta COACHING INSTITUTE
PL 2111 6022 0200 00000 16358 2390
Przelewy zagraniczne: SWIFT BIGBPLPWXXX
Tytułem: sesja indywidualna + imię i nazwisko

Po dokonaniu rezerwacji
zaproponujemy Ci 2-3 terminy do wyboru i skontaktujemy się z Tobą na sesję na skype lub przez telefon.
Z pewnością będziesz zadowolony. Masz pytanie ZAPYTAJ teraz >>>

opinie-przyciagnij-milosc-efekty-warsztat-coaching-program-dla-kobiet

milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika2