Pospiesz się! Wyjątkowa Okazja ważna teraz:

Jeśli jesteś taka jak większość kobiet,
które kontaktują się często ze mną:


Leczysz rany po ostatnim związku
Cierpisz na samotność singla
Każdy Twój związek kończy się rozstaniem
Od wielu miesięcy lub lat nie byłaś na randce
Zamknęłaś serce na miłość – obawiasz się zaangażować

Albo

Męczysz się w swoim związku partnerskim lub małżeńskim
Partner Cię nie rozumie
Jest mało empatyczny, nieczuły, a sex między Wami już nie jest tak pasjonujący jak dawniej
Być może boisz się zdrady – podejrzewasz zdradę albo wręcz myślicie o rozstaniu

Jakie masz gorące pragnienia w 2017 roku?
Wyobraź sobie siebie w relizacji Twoich marzeń w 2017r.
Jakie działania podejmiesz, by zrealizować te pragnienia?
Jak zapewnisz sobie profesjonalne wsparcie w miłości, relacjach i większej pewności siebie, bez względu na to czy jesteś samotną singielką czy czujesz się samotna w obecnym związku.

Dla kobiet, takich jak Ty, przygotowałam niezwykły program wsparcia – pakiet cyklu sesji grupowych ze wspaniałymi programami. Do wyboru abonament 3 miesięczny lub 6 miesięczny: *Miłość, Moc & Matrializacja*. Z możliwością wydłużenia jak zechcesz. Już nie musisz zamagać się sama z Twoimi wyzwaniami – w kobiecym kręgu / gronie zyskasz to czego teraz potrzebujesz, by odzyskać Twoją moc i realizować pragnienia. Systematyczne wsparcie pozwoli Ci rozwijać się, ponad to co do tej pory było dla Ciebie niemożliwe. Wiem czego Ci potrzeba. Jestem w stanie Ci to dostarczyć, tak jak pomogłam wielu tysiącom innych kobiet przez minione lata.
Dodam, że jest to najbardziej przystępna inwestycja w Twój rozwój, bym bezpośrednio w rozmowie mogła Ci pomóc w Twoich życiowych zmaganiach.

Posłuchaj kobiet:


Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie. Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć. Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie. To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!! pozdrawiam serdecznie” Katarzyna K.

Byłam na bardzo wielu warsztatach rozwoju osobistego [ tu wymienia nazwy i prowadzących, by nie urazić nikogo….], wszyscy mówią o miłości i konieczności pokochania siebie, o problemie, ale NIKT nie mówi i pokazuje jak to zrobić. Warsztaty Przyciągnij Miłość to jedyne warsztaty, na których DOWIESZ się jak to zrobić, uczestnik dostaje konkretne, sprawdzone NARZĘDZIA do budowania relacji i miłości … można je po prostu zastosować. To jedyny warsztat, który daje narzędzia. Najlepszy warsztat na jakim byłam. Dziękuję” Leoniła

Jestem wdzięczna za to, że trafiłam do tego programu, bo już od dawna poszukiwałam czegoś co by mi pomogło zmienić moje myślenie, moje życie. Kupiłam wiele poradników ale tylko tutaj dowiedziałam się o metodach pracy nad sobą tak skutecznych. Jestem w trakcie słuchania pozytywnych komunikatów, pisania LU, stosuje prysznic mentalny, medytacje kolorami. Codziennie przed pracą PM i MK co daje mi dużo energii : ) Widzę poprawę, ale wiem, że czeka mnie dużo pracy nad sobą.” Joanna T. – 17 Cze 2016 o 20:38 – uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość

Dziś kolejny dowód skuteczności programu oraz potwierdzenie sensu wykonywania ćwiczeń z 21 dniowej zabawy. Zadzwonił do mnie mój eks i jakież było moje zdziwienie, kiedy uświadomiłam sobie, że rozmawiam z nim jak z obcą osobą. Nie odczuwałam żadnych emocji, jak to miało miejsce do tej pory. Cudowne jest takie poczucie uwolnienia! Dziękuję! To prawdziwe zrządzenie losu, że wzięłam udział w Twoim, Agnieszko, programie. Wierzę, że przede mną coś pięknego wyłania się z mgły.” Ewa S

Specjalna okazja

ABC Przyciągnij Miłość Silver
Zamawiam ABC Przyciągnij Miłość Silver >>>

ABC Przyciągnij Miłość System 5 tygodni na wideo

Forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy.

Sekret Randkowania (wartość 297 zł)

Więcej o programie >>>


Miłość, MOC & Materializacja
Zamawiam Miłość, Moc & Materializacja >>>

ABC Przyciągnij Miłość Silver. Warsztaty wideo z narzędziami i ćwiczeniami plus audio – łącznie ponad 20 godzin transformujących treści.
Forum Wsparcia z Agnieszką Przybysz – zadaj pytanie i otrzymaj odpowiedź dot. Twojej sytuacji.
Zamknięte sesje, Q and A coaching i mentoring z Agnieszką na żywo online/telefoniczne
Eko Gotowanie dla Zdrowia i Figury. Zdrowe porady dla ciała i figury, w tym ponad 150 przepisów.

Więcej o programie i pakietach >>>
Zamawiam ABC Przyciągnij Miłość Silver >>> | Zamawiam Miłość, Moc & Materializacja >>>
Więcej Informacji o Warsztacie tu >>