Witaj na Bezpłatnym Szkoleniu!

Odzyskaj, Wzmocnij, Zharmonizuj Kobiecą Moc.

Prosimy Wróć do tej Strony,
aby Wziąć Udział w Wydarzeniu:

17 Czerwca 2017r. godz. 16 czasu Polskiego

Do wydarzenia zostało:

Prosimy bądź 5 min przed czasem spotkania i zaczekaj na zakończenie odliczania. Strona odświeży się automatycznie. Jeżeli tak się nie stanie po zakończeniu odliczania prosimy odświeżyć stronę. Twoja Możliwość, byś skorzystała.

Oh! Spóźniłaś się, napisz do nas na mail lub w oknie obok ->>>

Witam Cię gorąco na stronie naszego wydarzenia. Cieszę się bardzo, że na tym bezpłatnym szkoleniu pomogę Ci budować świadomość miłości i obfitości a także otworzyć drzwi do nowych możliwości dla Ciebie. Upewnij się i odznacz datę i godzinę w kalendarzu, ustaw alarm i przypomnienia w telefonie. Kliknij na dodaj do kalendarza, by otrzymać powiadomienie. Powróć punktualnie, gdy zaczniemy kilka minut przed czasem, zostaniesz przekierowany. W trakcie zadaj mi pytania w oknie obok -> Pytania & odpowiedzi i podziel się proszę swoimi refleksjami na FB. Jak zwykle nasze spotkania słyną z wartościowych treści i ćwiczeń. Do usłyszenia wkrótce! Z miłością i pasją, Agnieszka Przybysz.


Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi.

Praktyk biznesu. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

Pytania & odpowiedzi

Wpisz swoje pytanie poniżej:

* Twoje dane są poufne, trafią do nas na mail.

Komentarze. Podziel się proszę refleksją po ćwiczeniu: