Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Miłość & Pieniądze
i audio 3 Błędy w relacji z Pieniędzmi i Jak ich Unikać

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne


BĄDŹ W KONTAKCIE Z AGNIESZKĄ!
facebook twitter pinterest
instagram linkedin rss youtube


24 listopada 2010

Czy Tobie też się to przydarzyło co Anecie …

„Zauważyłam, że po technice “serce” nastąpiła poprawa – bardzo mi zależało na powrocie do dobrych relacji jakie miałam z kolegą. Jakiś czas temu nagle urwał mi się z nim kontakt – przestał się odzywać, unikał mnie, bądź miałam nawet wrażenie, że nie dostrzegał mnie i ignorował. Nie odpisywał na wiadomości – przepadł. Nie wiem dlaczego. Zanim to nastąpiło świetnie nam się rozmawiało i właściwie wiele osób patrząc na nasze relacje myślało, że jesteśmy razem. Do czasu. Od tamtej pory bałam się spotkania z nim, gdyż nie wiedziałam co zrobiłam nie tak i przede wszystkim bałam się usłyszeć czegoś nieprzyjemnego.

Po “sercu” i “liście” nagle coś się zmieniło. Gdy go spotkałam przywitał się ze mną bardzo życzliwie i właściwie nasza rozmowa była w pozytywnym klimacie. Jestem tym zaskoczona – bo mówiąc szczerze byłam załamana wcześniejszą jego przemianą. To tyle co się zmieniło od szkolenia [w ciągu tygodnia]„. Aneta

„Muszę przyznać, że dość sceptycznie odnosiłam się do niektórych ćwiczeń. W niedzielę zaczęłam pisać „listy uwalniające”. Wczoraj napisałam do mojej dawnej przyjaciółki, od której zaznałam dużo przykrości i stał się cud, dzisiaj zaczęła ze mną rozmawiać jak za dawnych czasów. Wyjaśniłyśmy sobie niektóre rzeczy. Zaczęłam się powoli rozliczać z przeszłością.” Aga

Jeśli narzekasz na trudne relacje w domu lub pracy, sprawdź proszę ćwiczenie „Serce – relacje: Heart Flow™ opisane w prostej podstawowej wersji w książce Przyciągnij  Miłość –rozdział X

Wdzięczność ponad wszystko

Koniec listopada to szczególny czas gdy myślimy o tym, co wydarzyło się w tym roku, a także to czas WDZIĘCZNOŚCI za całe dobro. Czas, by skoncentrować się na tym co dobre, na pozytywnej stronie życia i na tym za co jesteś dziś wdzięczny, proponuję o tym pamiętać nie tylko teraz ale i każdego dnia.

Koncentracja na pozytywnej stronie życia pozwoli Ci dostrzec choć najmniejsze oznaki poprawy Twojej sytuacji życiowej lub zawodowej, a przede wszystkim zobaczysz nowe możliwości i zyskasz nadzieję na lepsze dni.
Przyznam Ci się, że dla mnie był to intensywny emocjonalnie rok, po raz pierwszy stanęłam oko w oko z dużym wyzwaniem i strachem… zabiegając – dbając o życie ukochanej osoby, dlatego ponad wszystkie sukcesy za jakie jestem wdzięczna Bogu-Wszechświatowi, przede wszystkim moja lista zaczyna się od wdzięczności za życie i zdrowie moich bliskich, moje i za Ciebie, który towarzyszysz mi niewidzialnie w tej drodze, czytasz moje inspirujące teksty, książki, publikacje, uczestniczysz w moim coachingu, stosujesz proponowane przeze mnie narzędzia autorskie, transformujący relacje Przyciągnij Miłość System oraz transformujący karierę i biznes – Przyciągnij Sukcesy z Pasją System.

Jestem Ci wdzięczna, że Jesteś… oraz za każde postępy w Twoim rozwoju…

A jak wygląda Twoja lista wdzięczności … Za co Ty najbardziej jesteś wdzięczny Teraz w Twoim życiu?

Koniecznie odwiedź mnie w moim blog 28/29 listopada
… znajdziesz specjalną niespodziankę i proszę zaproś znajomych – wspólnie będziemy świętować!
Podziel się z miłością w komentarzu, mnożąc błogosławieństwa dla Ciebie i Twoich bliskich. (Twój email NIE jest publikowany).

Jakie są Twoje zaskakujące autentyczne doświadczenia ze stosowania narzędzi autorski z książki Przyciągnij Miłość lub z warsztatów napisz do mnie ap@ci.biz.pl  lub podziel się info w komentarzu poniżej (kliknij na komentarze -Twój email pozostanie jako poufny) Najciekawszą historię – nagrodzimy publikacją do wyboru: Medytacja Kolorami, Sięgnij Gwiazd lub 30 min sesją ze mną 1 on 1 przez telefon.

Jeszcze raz dziękuję za współpracę i wspólną prace w tym roku, życząc Ci z całego Serca: miłości, zdrowia i obfitości w każdej dziedzinie życia, Agnieszka PrzybyszAgnieszka Przybysz Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Kobieca MOC, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MIP system online. Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Polskie Radio. Więcej >>>Zostaw komentarz, zadaj pytanie:


Adela

Witam Szanowna Pani Agnieszko. Chciałam się podzielić historią z poprzedniego roku, którą może zechce Pani umieścić w swojej książce.
Otóż zawsze bardzo lubiłam Niemców i po długim czasie samotności,problemów finansowych i zawodów miłosnyh z Polakami postanowiłam pójść do szkoły językowej i poszukać męża Niemca.Trafiałam na biura bezpłatne dla kobiet. W trzecim z nich po ok. 4 miesiącach zapisu poznalam Pana prawie takiego jak sobie wymyśliłam wcześniej a była to rzadkość. Był przed trzydziestką, inżynierem prawnikiem, żołnierzem wojskowym,podobny do narzeczonego mojej koleżanki,bezwyznaniowy…Naliczyłam ok.20 cech.Niestety min.bariera językowa przeszkodziła nam.Poznałam Go jak stwierdziłam,że nie mogę być z cudzoziemcem i zaczął mi podobać się asystent z uczelni. Wtedy to zaczęły się znów problemy uczuciowe itd.,ponieważ ten pan nie szukał kobiety na poważny związek i sam nie wiedział czego chce chociaż sprawiał wrażenie nieszczęśliwego dobrego człowieka tj. ja szukającego miłośći.
Wyciągnęłam wnioski z tych doświadczeń i zaczęłam bardziej zgłębiać prawo przyciągania. Przyciągnęłam podobnych panów do siebie.Zrozumiałam,że nie dla mnie partner z innego kraju.Uświadomiłam sobie kto tak naprawdę mnie pociąga i że muszę konkretnie wiedzieć czego w życiu chcę i kogo. Ów asystent niestety jest żonaty i niewierny a także nie ma inicjatywy. Przepracowałam trudne emocje,uwolniłam się od przywiązania do niego i innych. Teraz wiem,że podoba mi się ktoś podobny do niego ale bez tych negatywnych cech.Byłabym wdzięczna za opinię o poprawionym profilu ….

Kw

Wierzę, że coś w końcu zacznie się dziać w moim życiu, że wizja życia,
jakie sobie wymarzyłam zgodnie z moim zamówieniem gdzieś się na pewno krystalizuje…

Mogę stwierdzić, że na pewno we mnie samej zaszły wielkie zmiany,
inaczej postrzegam siebie, czuję się inną osobą, zdecydowanie bardziej
wartościową, niż jak to było kilka miesięcy temu, stałam się osobą
bardzo asertywną zwłaszcza w pracy i to mi daje wielki komfort.
Nauczyłam się wyznaczać swoje granice i to ja kontroluję sytuację.
Zauważyły to nawet moje dwie „najmilsze” wydawało mi się – niezbyt
błyskotliwe koleżanki z pracy.
Bardzo się cieszę z tych osiągnięć, z tego, że zaczęłam żyć i
zachowywać się „świadomie”.

Dziękuję Ci za to Agniesiu.
O moich postępach będę Cię informować.
Pozdrawiam Cię ciepło i życzę miłego tygodnia – KW

Bożena

Witam Pani Agnieszko,
Właściwie nie wiem, czy zdarzyło mi się coś niezwykłego po przeczytaniu Pani książki, może poza tym, że staram się pozytywniej patrzeć na świat i ludzi. Byłam dość sceptyczna jeżeli chodzi o „listy uwalniające”, technikę „serce” itp. Czytałam o wybaczeniu w książce o Radykalnym wybaczaniu. I nie wiem czy działa na tą drugą osobę, ale z pewnością działa na mnie po napisaniu listu od razu poczułam się lżejsza :) i w momencie spotkania z kimś nie zrobiłam nic. Nie wie nawet Pani jak byłam z siebie dumna, ponieważ to spotkanie wyobrażałam sobie kilka lat (co zrobię, jak mu „nawrzucam”, powiem wreszcie o co nim myślę) i nie zrobiłam NIC. To chyba część pracy nad sobą :)

Życzę Pani sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym
Bożena :))

admin

Gratuluję wszystkim Paniom postępów w rozwoju osobistym.

P. Bożenko to oznaka, że odpuściła Pani tę osobę i nie ma ona już na Panią emocjonalnego wpływu i władzy nad Panią Super.
Pozwolę sobie sprostować Pani wypowiedź gdyż w książce, którą Pani cytuje z pewnością jest wprowadzenie do tematu wybaczenia, jednak nie ma w niej techniki „Serce”. W kwestii „listów uwalniających” w takiej wersji autorskiej jak uczę wraz z PM – działających również na planie energii, tak skutecznie jak Pani wspomina można nauczyć się tylko na warsztatach w Coaching Institute. Wiem, że osoby które korzystały z tej metody i innych, potem trafiały do mnie na coaching lub na warsztaty i korzystały z autorskich narzędzi, które im zaproponowałam, by ostatecznie zamknąć przeszłość.
Narzędzia, które opracowałam są dlatego tak skuteczne, gdyż działają w zgodzie z prawem przyciągania i innymi prawami Wszechświata-Boskimi, uwzględniając aspekt energii – co jest moją słodką tajemnicą jak to działa:) Przyzna Pani, że nie ważne jak działa „żarówka”- ważne, że świeci!
Faktem jest, że nawet osoby, które kwalifikowały się bardziej na terapię odniosły wspaniałe skutki zamykając relacje z przeszłości po zastosowaniu moich autorskich „Listów uwalniających wraz z PM”. Z czego jestem dumna.
Cieszy mnie, że mogę pomóc coraz większej liczbie osób narzędziami prostymi i skutecznymi na miarę 22 wieku.

Bardzo dziękuję wszystkim i zapraszam do kontaktu. Agnieszka Przybysz

Bożena

Pani Agnieszko,
Dziekuję bardzo za e-maila i sprostowanie. Ponieważ czytałam tylko Pani ksiązkę Przyciągnij Miłość więc może po prostu mi się wydawały podobne listy uwalniające, o których Pani pisała do tych z RW. Mam zamiar zakupić kolejną Pani książkę i poczytać. Może to śmieszne, ale po wysłaniu do Pani maila zastosowałam sobię technikę „serce” na zasadzie „no i co mi tam … tak takie rzeczy się nie zdarzają i ja sobie to udowodnię” … i ktoś do kogo robiłam to Pani „serce” się do mnie odezwał … Jest to conajmniej dziwne albo jest to ogromny zbieg okoliczności … dlatego z zainteresowaniem chcę przeczytać kolejną Pani książkę …
Pozdrawiam serdecznie
życzę duuużżoo uśmiechu i powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym, Bożena :)

admin

Pani Bożenko
Nie musi mi Pani wierzyć wystarczy, że to Pani sprawdzi sama:))
uwielbiam sceptyków, bo wtedy większy kontrast widać między tym co jest, a tym co doświadczają na warsztatch i stosując narzedzia, to wspaniałe.
dziękuje i do zobaczenia na warsztatach Przyciagnij Miłość może 15 stycznia :)) serdeczności

Kasia

Witam,
Probowalam wykonac cwiczenie serce w stosunku do konkretnej osoby ale ona sie do mnie nie odzywa czy cos robie zle?

admin

@Kasiu, możesz robić wszystko dobrze, ale
1. trzeba uszanować wolę drugiej strony
2. nie może być w czasie ćwiczenia oczekiwania konkretnego efektu ani spekulacji. Ono ma być bezinteresowne
3. zwykle gdy kogoś ścigasz myślami i jest w tym strach lub nacisk na efekt, może dać odwrotny skutek.
To nie ma nic wspólnego z ćwiczeniem Serce wg. PM

Kasia

A czy mozna przyciagnac do swojego zycia milosc konkretnej osoby?

admin

@Kasiu jeśli takie jest Wasze przeznaczenie lub plan to tak. Czasem gdy spotykają się 2 Dusze pierwszy raz nie są gotowe na coś więcej. Ale mam takie przykłady, że osoby spotkały się, zakochały ale nie mogły być razem, weszły w inne związki, rodziny i potem oboje rozeszli się, a dziś są szczęśliwi razem, bo to im było pisane. Nie podaję tego po to byś czekała długie lata, ale po to by pokazać Ci, że to jest możliwe. Wiem, to bo pomagałam w tym. Jedynym sposobem przyspieszenia rozwoju wydarzeń dla Waszego dobra jest podnoszenie świadomości miłości – tu masz metodę Przyciągnij miłość, która pięknie rozwiązuje takie i inne problemy.
Nie zajmujemy się magią ani manipulacją, szanujemy wolną wolę.
Wybór należy do Ciebie – największą przysługę zrobisz swojej pięknej Duszy jak zajmiesz się podnoszeniem swojej świadomości, wtedy masz gwarancję, że wszystko się ułoży dla Twojego najwyższego dobra. serdecznosci AP

Kasia

Witam zauwazylam ze po podstawowej 5 minutoej mefytacji kolorami na drugi dzien jedtem bardz zmeczona czy jest to normalne?

admin

Witaj,
Skąd takie przypuszczenia? Jak często robiłaś medytację?
o czym myślałaś albo czym się martwisz?
jakie masz stan zdrowia i dolegliwości fizyczne?
co jadłaś tego dnia? odżywiasz się zdrowo? Kiedy się ostatnio badałaś?
To z pewnością nie ma związku z medytacją, a z innymi przyczynami. pozdrawiamy serdecznie

Kasia

Stan zdrowia mam dobry, medytacje wykonalam dwa razy w duzym odstepie czasowym

Katarzyna

Droga Agnieszko,
korzystałam z medytacji miłości oraz ćwiczenia heart flow na przyciągnięcie konkretnej osoby, Miałam podstawy twierdzić, że coś z naszej znajomości wyjdzie. Poznaliśmy się w grudniu 2016r ( pracujemy razem w tej samej instytucji) sam zaczął ze mną rozmawiać oraz mnie podrywał. Ja jednak w stosunku do niego zachowywałam dystans i nie podtrzymałam rozmowy. Żałowałam tego, gdyż mężczyzn ten bardzo mi się podobał. Postanowiłam jednak naprawić to poprzez wykorzystanie powyższych narzędzi. Po 3 miesiącach wykonywania ćwiczeń przyciągnełam sytuację gdzie często się widzieliśmy. W okresie tym mężczyzna ten wraz ze znajomymi z pracy zaprosił nas do siebie, Podczas imprezy tej dodatkowo byli jego przyjaciele. Na spotkaniu tym wykazywał zainteresowanie moją osobą. Bawiliśmy się cały czas podczas tej imprezy.Jednak pod koniec tej domówki, gdzie zostałam ja, on oraz jego dwójka znajomych ( chłopak z dziewczyną ) upokorzył mnie przez nimi słownie oraz powiedział, że ma dziewczynę. Jednak po wyjściu jego znajomych ponownie próbował mnie podrywać. Podczas kolejnego imprezy przyszedł ze swoją dziewczyną, która okazała się być tą koleżanką, która była na tej imprezie….
Miałam później przyjemność spotkać tego mężczyznę na innych imprezach z pracy, jednak był bez niej. Jestem sfrustrowana swoim życiem prywatnym gdyż nigdy nie zaznałam miłości z wzajemnością a na swojej drodzę spotykam mężczyzn, którzy mnie ranią, zostawiają lub typ mężczyzn, który w ogole mi się nie podoba. Agnieszko często zastanawiam się co takiego jest we mnie lub co robię źle, że nie umiem spotkać mężczyznę, z którym stworzyłabym satysfakcjonujący związek???

admin

@Katarzyno
Dziękuje za zaufanie i opisanie sytuacji. W odpowiedzi na Twoje pytanie „co takiego jest we mnie lub co robię źle” – to coś nie musi być w Tobie, to nie Twoja wina. Fajnie, że stosujesz aktualnie narzędzia, ale czy poczyściłaś stare wzorce nt. związków i mężczyzn, zakodowane w Tobie, czy poczyściałaś wzorce wyniesione z rodziny. ABC Przyciągnij miłość ma kilak etapów/kroków. Ćwiczenie HeartFlow na przyciąganie jest najlepsze, gdy już znasz świadome i podświadome wzorce, które rządzą Twoimi relacjami i gdy je poczyścisz. – zapraszam po więcej aktualnie jesienią 2017r >> znajdziesz online nasz wspaniały program ABC Przyciągnij Miłość System silver tutaj >>

Kasia

Droga Agnieszko,
na swojej drodze spotykam mezczyzn,ktorzy bardzo szybko bo az po 1 spotkaniu deklaruja chec bycia ze mna jednak to bardzo szybko sie urywa.Co zrobic zeby nie przyciagac ludzi na chwile,tylko stworzyc cos trwalego? Chyba ze ja robie cos zle ze ktos sie mna interesuje a potem olewa?

admin

27.1.2018 @Kasiu, to nie twoja wina. Oto dlaczego często to nie jest kwestia tego co zrobisz, a czego nie zrobisz, i tak ta relacja nie przyniosłaby tobie i jemu szczęścia. To często kwestia niepoczyszczonych, nieświadomych wzorców, które działają jak autopilot. Spójrz proszę na to inaczej: jakie systuacje najczęściej powtarzasz podczas tego spotkania, co Ci się nie podoba w tych kontaktach, czego się z góry obawaisz, czego się z wyprzedzeniem spodziewasz? Może to też byc kwestia karmiczną, o tym więcej jest w książce Przyciągnij Miłość. serdeczności i miłości, AP

Kasia

Dziekuje za informacje.Prosze mi powiedziec jak wyglada sprawa wrozek.Skoro sami ksztaltujemy wlasna rzeczywistosc i na duzo rzeczy mamy wplyw to czy warto wierzyc w to co wrozka mowi na temat mojej przyszlosci lub partnera ktorego spotkalam ze to nue jest to.?Pozdrawiam Kasia

admin

@Kasiu Ty, kształtujesz wlasną przyszłość i przeznaczenie. Nie znam się na wróżkach. Jeśli będziesz sugerowała się tym co ktoś powie, to możesz albo stać w miejscu i czekać, jak to się samo wydarzy, albo tak mocno tego oczekiwać – wrecz wymuszać, i wtedy nie zadziała prawo przyciągania.
Czasem może dobry jasnowidz jest w stanie przewidzieć to co TY do tej pory wykreowałaś na przyszłość, ale masz na to wpływ co TWORZYSZ. I możesz odwrócić bieg wydarzeń. serdeczności APReferencjeWięcej opinii i referencji; coaching z Agnieszką Przybysz czytaj tutaj>>>Aktualności | Biznes z pasją | Coaching | coaching biznesowy | Coaching Cele | Coaching Miłość | Coaching pieniądze | Coaching Relacje | Coaching relacji | Coaching singli | Coaching warsztaty | Coaching Związki | Inspiracje | Kariera | Rozwój osobisty | Kobieca MOC | Kobiety Coaching | Kobiety przedsiębiorcze | Książki i publikacje | Media | Mentoring | Miłość | Miłość i Relacje | Miłość i Pieniądze | Pieniądze | prawo przyciągania | Prezenty | przedsiębiorcza kobieta | Przyciągnij Miłość System | Radio | sekret miłości | Skuteczne Cele | Skuteczny coaching | Spotkania z czytenikami | stres | Święta | Talenty | Trener rozwoju osobistegoTV | Uncategorized | Walentynki | warsztaty | warsztaty relacji | wdzięczność | wypalenie zawodowe | z korporacji do biznesu | Podróże z Pasją

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.