Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Miłość & Pieniądze
i audio 3 Błędy w relacji z Pieniędzmi i Jak ich Unikać

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne


BĄDŹ W KONTAKCIE Z AGNIESZKĄ!
facebook twitter pinterest
instagram linkedin rss youtube


30 stycznia 2011

Książka Miłość Przyciągnij Miłość Agnieszka Przybysz

Książka Miłość Przyciągnij Miłość Agnieszka Przybysz

Relacje w rodzinie i pracy!

Moja kochana studentka zwierzyła mi się, że została krytykowana bezpodstawnie przez kogoś kto jej zazdrościł i nie miał wystarczającej wiedzy o jej biznesie, było to trochę dla niej niezrozumiałe, tym bardziej, że wkłada całe SERCE w swoją pracę.
Podobna sytuacja zdarzyła się kolejnej osobie, na którą klient skarżył się bezpodstawnie, a w efekcie zrozumiał swój błąd i „stał się cud” – jak to nazwała: ze skruchą przesłał jej świąteczne życzenia.

Dlaczego ludzie krytykują?
To co napisze obnaży z pewnością, tych krytykujących, dlatego, że ”ten kto krytykuje patrzy przez pryzmat swoich własnych niedoskonałości” i „krytykujący wydaje opinie o samym sobie”. TAK jest. Zawsze można zmienić nawyki i transformować relacje na lepsze – przydarzyło się to wielu moim studentom.

Jeśli słyszałeś o technice lustra to, to co najczęściej nie podoba Ci się u innych lub w innych biznesie, pracy, to jest przeważnie, to z czym Ty sam musisz się zmierzyć lub czego innym zazdrościsz. W dużej mierze inna osoba lub biznes, jeśli ośmielasz się krytykować pokazuje Ci Twoje własne słabości i Twoje własne negatywne emocje, z którymi nie możesz sobie poradzić. A osoba lub jej praca, biznes, jeśli ośmielasz się go krytykować jest tylko „katalizatorem” Twoich własnych Emocji. Naprawdę nie mają one nic wspólnego z tym kogo lub co krytykujesz, natomiast objawiają całą prawdę o Tobie. Tak o Tobie!

Tak też miało miejsce w przypadku moich studentów, którzy tego doświadczyli, wzmocnili się i oddzielili prawdę, od prób manipulacji ich uczuciami i decyzjami przez krytykantów.

Od dziś jeśli zechcesz kogoś krytykować proponuję najpierw zdobądź się na refleksję sam ze sobą, spójrz sobie prosto w oczy w lustrze i zmierz się z tym co i za co chcesz skrytykować, zamiast mówić co „ślina na język przyniesie”, a potem żałować,  że zepsułeś relacje z kimś kto w gruncie rzeczy „chciał dobrze”, pomaga ludziom i jest wartościową osobą. Nazwę to po imieniu sam wyszedłbyś na „błazna”. Pytanie czy taki jest Twój cel, by siebie samego ośmieszyć i obnażyć Twoje słabości?

Zawsze staje w obronie moich studentów, bo wiem że są to dla nich lekcje by odróżnić prawdę od prób manipulacji. Jak wzmocnią siebie i staną po stronie prawdy zrozumieją, że naprawdę, to co inni myślą o nich, o Tobie, nie ma najmniejszego znaczenia.
Krytykanci „wydają opinie o samym sobie”. Najczęściej jest to wołanie o miłość lub uwagę z ich strony, której nie mają na co dzień!

Kończy się cała dekada i skończył się rok, zatem zaczynając nowy rok złóż sobie nowe deklaracje i nowe cele w relacjach z ludźmi, które będą wnosiły więcej miłości  do relacji i więcej tolerancji dla różnych typów osobowości.

Ci ludzie, którzy stale krytykuje mają naprawdę ubogie życie, gdyż niestety zgodnie z prawem przyciągania ścigają na siebie różnego rodzaju przeciwności, problemy, by potwierdzić ich negatywne nastawienie do ludzi i świata.
Zatem wybór należy do Ciebie jakie życie i jakich sytuacji chcesz doświadczyć więcej w tym roku?
Miłości ? Czy krytyki? Z pewnością nie chcesz jej doświadczać!

Jeśli chcesz więcej miłości, mów i działaj z miłością od dzisiaj!

Pamiętaj to co dajesz urasta, zatem dawaj innym ludziom w relacjach to czego chcesz dostać z oczekiwanych i nieoczekiwanych źródeł.

Chcesz mieć wspaniałe relacje w rodzinie i pracy?

Jeśli Twoja odpowiedź jest: TAK, to warsztaty Przyciągnij Miłość System są idealne dla Ciebie, to nie tylko skuteczny krok po kroku sprawdzony system przyciągania miłości w relacjach osobistych, ale także system budowania relacji z ludźmi w aspekcie Zawodowym, Towarzyskim, Przyjaźni. Dostaniesz sprawdzone, skuteczne narzędzia byś przyciągnął do swojego życia, nie tylko więcej MIŁOŚCI,  a także wspaniałe relacje w środowisku zawodowym, które dadzą Ci więcej szczęścia, zadowolenia, spokoju, docenienia, harmonii … Prowadząc Cię prostą drogą do sukcesu.

Zdradzę Ci jeden sekret powodzenia w życiu: to umiejętność budowania i nawiązywania RELACJI z ludźmi. Z przyjemnością Ci zdradzę więcej sekretów 12 lutego w sobotę. Sprawdź ten wyjątkowy warsztat i specjalną propozycję dostępną przez kilka dni dla Ciebie oraz opinie uczestników tutaj >> Proponuje pospiesz się z rezerwacją. Decyduje kolejność zgłoszeń, czytaj więcej >>>
Gwarantuje, że jak zechcesz zastosować mój skuteczny system, doświadczysz wspaniałych relacji osobistych i zawodowych. Daj sobie szansę!

Wiele miłości,
Agnieszka Przybysz
Jaka jest Twoja opinia nt krytyki? napisz proszę poniżej. Dziękuję.Agnieszka Przybysz Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Kobieca MOC, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MIP system online. Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Polskie Radio. Więcej >>>Zostaw komentarz, zadaj pytanie:


Izabella

Zgadzam się z tym artykułem. Jest to powszechne zjawisko u Polaków szczególnie w pracy. Krytykują tych zdolniejszych, którzy mają ciekawe pomysły, tych co chcą działać lub wprowadzają innowacje. Sami nic nie wymyślą tylko krytykują. Szkoda, Ja osobiście się uodporniłam na to zjawisko dość powszechne w naszym otoczeniu. Szukam wtedy ludzi pozytywnie zakręconych, z którymi uda mi się coś pozytywnego zrobić.
Marysieńka.

Leszek

A jak to się ma do przypadku, który znam z pracy? Otóż pewien facet (na zwykłym stanowisku, nie jest szefem) co sie odezwie, to krytykuje. Wszyscy go za to uwielbiają. Tak! Bo wskazuje słabe punkty. Kiedy ktoś je poprawi, ma się lepiej i jego sprawy też. W większości przypadków nawet teoretycznie trudno byłoby przypisać temu gostkowi wady i błędy, które on wytyka. Aha, on stara się krytykować z miłością w głosie – może to słychać….

GG

Agnieszko dziekuje Ci bardzo, za email o krytykowaniu ,
moja szefowa, odkąd się przyjęłam do pracy, zawsze ma cos do powiedzenia na mój temat o makijażu, w sumie dobrze z nią żyje , lecz już mnie to trochę nudzi, kiedy mi mówi, cos poprawić , domalować, pomimo, że wielu moim koleżankom z pracy się podoba, teraz wiem, że ” historia” nie leży we mnie , lecz w FIRMIE , juz zaczęłam mysleć o sobie, że naprawdę cos z tym makijażem nie tak, ha ha, teraz wiem, że jestem w porządku, mój makijaż też, że to jest Firma!

dziękuje Ci moja kochana za to, że jestes, za to, że dzieki Tobie czuje się pewnie , dzięki Twoim emailom, wskazówkom,wyjasnieniom, inspiracjom, DZIĘKUJE!

Leszek P

Przepraszam że troszkę się tu rozpiszę ale uważam to wręcz za problem polskiego społeczeństwa a o czym częściowo wspomniała już Izabella.
Nawiązując trochę do wypowiedzi różnych tutaj osób jak też odnośnie mojej opini n/t krytyki uważam że podobnie jak z wieloma innymi sprawami w życiu ważne jest jednak zachowywanie pewnej równowagi. Rzecz w tym że najczęściej zwolennicy krytyki jak i jej przeciwnicy, zaznaczam: najczęściej -popadają w skrajność. Co mam na myśli kładąc nacisk na zachowywanie równowagi. Każdy człowiek potrzebuje odrobinę tzw.zdrowej krytyki która by mu pomogła skorygować swoje niewłaściwe zachowanie i będą to różności: myślenie, działanie, nawyki, przyzwyczajenia, albo niepraktyczne lub po prostu ograniczające poglądy albo to za co ja sam często innych krytykuję w pracy za bezmyślność lub lekceważenie zasad bezpieczeństwa czy niski poziom kultury na co dzień w życiu. Także próbuję tu jedynie zaprezentować że krytyka, ta asertywna może być zdrowa jak klaps dla niesfornego dziecka. Ale może też być tzw. toksyczna, wredna, czyli negatywna, niszcząca to co dobre i pozytywne, krytyka o której tu niektórzy nadmienili jak w przypadku GG która pisze o marudnej szefowej która wyszukuje dziury w całym czepiając się jej makijażu . Sam często spotykam się z tym drugim rodzajem krytyki bez uzasadnienia, toksycznej, bezmyślnej, emanuującej zawiścią, zazdrością itp.
Ale chciałem zwrócić uwagę jak ważne jest trzeżwe zachowywanie pewnej równowagi. Bo wydaje mi się że przedawkowanie z tzw. pozytywnym zakręceniem które w skutkach zaowocowało by nadmiernym idealizowaniem wszystkiego w życiu które idealne przecież nie jest, jak też wojownicze i toksyczne atakowanie wszystkiego co się rusza iżyje. Wprawdzie użyłem tu w stosunku do tych dwóch stanów skrajnej paraboli żeby zasygnalizować pewien problem, podsumowując że najczęściej tak jest że ludzie popadają w skrajności. Dlatego uważam że zapotrzebowanie w tym i naszego polskiego społeczeństwa na coaching jest z pewnością takie same jak spragnionego wody na pustyni. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę dużo słońca
Leszek PieprzyckiReferencjeWięcej opinii i referencji; coaching z Agnieszką Przybysz czytaj tutaj>>>Aktualności | Biznes z pasją | Coaching | coaching biznesowy | Coaching Cele | Coaching Miłość | Coaching pieniądze | Coaching Relacje | Coaching relacji | Coaching singli | Coaching warsztaty | Coaching Związki | Inspiracje | Kariera | Rozwój osobisty | Kobieca MOC | Kobiety Coaching | Kobiety przedsiębiorcze | Książki i publikacje | Media | Mentoring | Miłość | Miłość i Relacje | Miłość i Pieniądze | Pieniądze | prawo przyciągania | Prezenty | przedsiębiorcza kobieta | Przyciągnij Miłość System | Radio | sekret miłości | Skuteczne Cele | Skuteczny coaching | Spotkania z czytenikami | stres | Święta | Talenty | Trener rozwoju osobistegoTV | Uncategorized | Walentynki | warsztaty | warsztaty relacji | wdzięczność | wypalenie zawodowe | z korporacji do biznesu | Podróże z Pasją

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.