Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Miłość & Pieniądze
i audio 3 Błędy w relacji z Pieniędzmi i Jak ich Unikać

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne


BĄDŹ W KONTAKCIE Z AGNIESZKĄ!
facebook twitter pinterest
instagram linkedin rss youtube


30 maja 2021

7 Największych Życiowych Lekcji, które mają wpływ na jakość Twojego życia…

Czy zastanawiasz się co ma wpływ na sukces w życiu… Cokolwiek sukces oznacza dla Ciebie…
Czy szczęśliwy związek, czy szczęśliwą rodzinę czy też pracę z pasją, która zapewnia Ci obfitość, a może doskonałe zdrowie, którym cieszysz się każdego dnia… To wszystko razem.
Czym jest sukces życiowy i jak go rozpoznać?
Jakie największe lekcje życiowe trzeba przerobić, by móc cieszyć się obfitością szczęścia w życiu…
5 największych błędów, które rujnują życie i jak ich unikać: tutaj >>

Lekcja 1

Czy sukces to pieniądze?
To największa myląca interpretacja znaczenia sukcesu, która sprowadza się tylko do myślenia w kategoriach posiadania lub kategoriach władzy, wpływu nad innymi osobami czy organizacjami, ale czy Ci który postrzegają sukces poprzez pryzmat pieniędzy są naprawdę szczęśliwi?
Poznałam wielu bogatych, który nie potrafili się cieszyć z tego co osiągnęli, ale też nie potrafili docenić tego co osiągnęli.
Albo ich życie osobiste było bardzo skomplikowane…albo żyli w lęku o bogactwo. Żyli w trójkątach: żona, dzieci i Bratnia Dusza, zwana w potocznym języku kochanką… (lub mąż, dzieci i kochanek) przez wiele lat tak funkcjonowali lub nadal tak żyją… bo nie wiedzą jak się wyplątać ze związku, bo ciążą im pieniądze i obawiają się utraty majątku…
Czy to oznaka sukcesu?

A może też kiedyś byłaś w takim związku? Albo nadal jesteś? Może liczysz na to że Twoja BD uwolni się z zobowiązań i rodziny jaką ma i pobiegnie za Tobą?
A może żyjesz z kimś tylko dlatego, że wiążą was pieniądze lub interesy, a nie miłość?

Z tej lekcji dochodzimy do lekcji 2: Myśl najpierw o sobie…

Ktoś by pomyślał, ale to egoistyczne… myśleć o sobie, przecież przez wiele lat uczono nas myśleć najpierw o innych, to typowy stereotyp matki Polki, to ta która poświęca się dla rodziny. Albo typowy stereotyp osoby wierzącej, to ta która powinna poświęcać się dla bliźnich… Ale czy Bóg kiedykolwiek powiedział byś rezygnował z siebie, by poświęcać się dla kogokolwiek?

Jeśli wierzysz w Boga to On jest miłością i chce dla Ciebie wszelkiego dobra. A jeśli w niego nie wierzysz, to czy ktokolwiek nakłaniał Cię do tego by rezygnować z własnej radości dbania o siebie i poświęcania się dla czegokolwiek lub kogokolwiek?

Jest wiele związków, w których funkcjonuje toksyczny model relacji bez względu na wiarę czy wyznanie, dlaczego?

To długi temat, który wspaniale opisuję i omawiam na konkretnych przykładach w nowej książce Miłość Toksyczna…

To prowadzi nas do lekcji 3: Lekcji Miłości…

Pokochaj siebie byś mógł zaakceptować to czego zmienić nie możesz, także w innych osobach i ludziach, a byś zmieniał to co możesz zmienić w swoim świecie…
Miłość jest najtrudniejszą lekcją w życiu, gdyż pokazuje jaką masz relację z samym sobą, kim dla siebie jesteś, jak się do siebie odnosisz, jak siebie traktujesz, czy jesteś dla siebie dobry, wyrozumiały i troskliwy… zanim obdarzysz miłością i troską inne osoby, bliskich, przyjaciół, dzieci…

Miłość zawsze wiąże się z umiejętnością wybaczania – to lekcja 4, Lekcja Wybaczenia

Czy potrafisz wybaczyć sobie błędy jakiekolwiek popełniłeś w życiu… Czy potrafisz spojrzeć na swoje życie wstecz ze współczuciem i powiedzieć: tak to zrobiłem, tym byłem, ale teraz mogę dokonać innych wyborów i innych decyzji… Mogę zacząć od nowa, mogę puścić przeszłość w niepamięć, mogę sobie wybaczyć, mogę być dla siebie najlepszym przyjacielem, mogę obdarzyć siebie akceptacją i wybaczeniem…
A także mogę zwrócić się do siebie do swego wnętrza i szukać w nim ukojenia, szukać głębokiej łączności z samym sobą, szukać SPOKOJU i MIŁOŚCI w sobie, a nie na zewnątrz…
Szukanie miłości, spokoju czy autorytetów na zewnątrz doprowadziło wielu do błędnych decyzji… Warto zadbać o swój autorytet i zaufać sobie, co pięknie pokazuję w Kobieca Moc i moich programach …
Gdy wybaczysz sobie znajdziesz siłę, by wybaczyć innym, by nie ciągnąć bagażu przeszłości za sobą do nowego świata i do swojego życia…

Kolejna ważna lekcja, która z tego wynika, to 5 Lekcja Decyzji.

Umiejętność podejmowania trafnych wyborów i decyzji w zgodzie z samym sobą… A nie decyzji, które są pod wpływem wizji innych osób, które mają dla Ciebie. Umiejętność podejmowania decyzji własnych, które pochodzą z Twojego kontaktu z intuicją, z Twojej wewnętrznej siły – MOCY Intuicji, którą każdy posiada. Pytanie, tylko na ile ją wykorzystujesz i na ile ta tak zwana Intuicja Ci służy, czy decyzje jakie podejmujesz tylko na podstawie analizy i pytania innych o zdanie?

Pomyśl proszę jak podejmowałeś ostatnio decyzje? Kto Ci w tym pomagał, kto miał na nie wpływ? Kogo słuchałeś, jakich zewnętrznych „pseudo autorytetów” czy to były media, instytucje czy osoby publiczne?
Kto miał wpływ na Twoje decyzje i co ważniejsze dlaczego nie ufasz w pełni sobie?

Lekcja 6 to Lekcja Zaufania…

Zadziwiające jest to jak wiele osób nie ufa w pełni sobie… Szuka potwierdzenia słuszności swoich odczuć i wyborów na zewnątrz.

Z pewnością jest to jedna z trudniejszych lekcji w życiu, która ma wpływ potem na Twój kierunek życia. Każdy wybór ma swoje konsekwencje i każda decyzja prowadzi do jej skutków, a także doprowadził Cię do tego miejsca, w którym jesteś teraz w życiu.

Czy jesteś zadowolony z nich? Czy jest coś co mógłbyś kiedyś zrobić inaczej, co doprowadziłoby Cię do innej sytuacji – innych efektów?

Z pewnością Ty też myślisz o tym, że gdybyś zaufał sobie bardziej wielokrotnie nie wpakowałbyś się w kłopoty…
Też o tym myślę i wyciągam wnioski, że gdybym zaufała kiedyś sobie bardziej, to nie doprowadziłabym do sytuacji, w której zaufałam komuś i w efekcie straciłam wszystko i miłość i pieniądze, a co gorsza jeszcze musiałam spłacić długi, które nie były moje… Taką moc miała manipulacja i słuchanie fałszywych autorytetów…
Myślę, że każdy z nas może w swoim życiu odnaleźć takie sytuacje, w którym posłuchał kogoś… zamiast zaufać sobie.
To trudna i ważna lekcja, której można się nauczyć, o tym też powiem jak wybrnąć z każdej sytuacji w kolejnych mailach…
O tej części mojej historii piszę także obszernie w książce Miłość i Pieniądze…

Lekcja 7 to jak i czym karmisz swoją duszę?

Czy dusza i duchowość ma znaczenie w tworzeniu obfitości i szczęścia w życiu? Czym jest duchowość szczególnie w obecnych czasach, bo przecież to nie to samo co wiara i przywiązanie do religii.
Jesteś czymś więcej niż samym ciałem….
Jakie ma znaczenie realizowanie swojego przeznaczenia, swojej drogi życiowej w zgodzie z planem duszy. Kiedy wiesz, że idziesz we właściwym kierunki, a kiedy życie dalej Ci znaki i wskazówki, które ignorujesz… Potem zbaczasz z kursu życiowego i zastanawiasz się czemu to co robisz, praca czy biznes nie daje Ci pełnego zadowolenia.

Czemu nie cieszysz się z relacji, które nawiązujesz, a zamiast tego wpadasz w relacje lub związki, które Cie wykorzystują lub ranią, lub w których nie możesz być w pełni sobą, taki jaki jesteś, grasz rolę, zakładasz maskę i nie pokazujesz swojej pięknej istoty, tego kim jesteś, z obawy przed ponownym zranieniem lub rozczarowaniem, których już miałeś wiele w życiu.

Znasz to z pewnością ze swojego życia, jak wiele razy zachowywałeś się ostrożnie wobec innych ludzi lub sytuacji? Jak często nadal tak czynisz, by chronić siebie przez zranieniem?
A może nawet zamykasz SERCE przed miłością i bliskością, towarzyszy Ci lęk…

Więcej już za chwilę… podzielę się też z tobą autentycznymi historiami i jak transformowałam swoje życie…

5 największych błędów obnażę w masterclass tutaj >>
Jeśli nie jesteś w naszej społeczności, zapraszam dołącz, znajdziesz okno na tej stronie…. podzielę się także sprawdzonym rozwiązaniem.

A tymczasem podziel się proszę tą wiadomością z tymi co ciągle szukają lub potrzebują to usłyszeć, właśnie teraz na tym etapie życiowej drogi, która trwa, a każdy wybór ma znaczenie… czy stworzysz SZCZĘŚCIE czy przyciągniesz problemy…

Napisz proszę w komentarzu, która z tych lekcji była lub jest Twoim największym wyzwaniem.

Dołącz na najbliższy Master webinar >>>

Z miłością i pasją
Agnieszka Przybysz

ekspert relacji, autorka wielu książekAgnieszka Przybysz Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Kobieca MOC, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MIP system online. Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Polskie Radio. Więcej >>>Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
ReferencjeWięcej opinii i referencji; coaching z Agnieszką Przybysz czytaj tutaj>>>Aktualności | Biznes z pasją | Coaching | coaching biznesowy | Coaching Cele | Coaching Miłość | Coaching pieniądze | Coaching Relacje | Coaching relacji | Coaching singli | Coaching warsztaty | Coaching Związki | Inspiracje | Kariera | Rozwój osobisty | Kobieca MOC | Kobiety Coaching | Kobiety przedsiębiorcze | Książki i publikacje | Media | Mentoring | Miłość | Miłość i Relacje | Miłość i Pieniądze | Pieniądze | prawo przyciągania | Prezenty | przedsiębiorcza kobieta | Przyciągnij Miłość System | Radio | sekret miłości | Skuteczne Cele | Skuteczny coaching | Spotkania z czytenikami | stres | Święta | Talenty | Trener rozwoju osobistegoTV | Uncategorized | Walentynki | warsztaty | warsztaty relacji | wdzięczność | wypalenie zawodowe | z korporacji do biznesu | Podróże z Pasją

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.