[private_VIP Przyciagnij Pieniadze Miloscia]

Witam Cię serdecznie i gratuluję udziału w warsztacie Przyciągnij Pieniądze Miłością.
Zapraszam Cię do podzielnia się z nami Twoimi doświadczeniami i odkryciami podczas warsztatu i wykonywania ćwiczeń w ramach naszej 30 dniowej zabawy. Poniżej znajdziesz link do pobrania pdf do osobistego użytku, na każdy dzień pomocny w wykonaniu ćwiczeń. Twoje odpowiedzi lub refleksje, proszę wpisz w skrócie każdego dnia, w komentarzach poniżej, to pomoże całej grupie we wzajemnej motywacji, w procesie utrwalania nowej relacji z pieniędzmi i oklaskiwania wzajemnych postępów. To miejsce jest przeznaczone TYLKO dla uczestników warsztatu i jest miejscem inspiracji, motywacji oraz wsparcia.

30 dniowa ZABAWA – Rytuały

Moją intencją dla Ciebie i całej grupy jest, by dzięki tej zabawie

  1. Umocnić Twoją nową relację z pieniędzmi.
  2. Podnieść Twój poziom wibracji ( patrz skala emocji powyżej pkt 5) i utrzymać ją możliwie jak na najwyższym poziomie co przyciągnie do Ciebie ludzi, sytuacje, pomysły, by zrealizować Twoje cele.
  3. Byś osiągnął Twoje cele finansowe.

Zacznij proszę od nagrania Twoich p. komunikatów nt pieniędzy i miłości własnej oraz ustalenia celu finansowego ( czas teraźniejszy, dot. Ciebie, z datą)  np. Mam x zł do końca 21 kwietnia 2011r.

Ustal kwotę ciut wyższą niż kwota, w którą wierzysz, że jesteś w stanie osiągnąć w ciągu miesiąca.
Pamiętaj, że cel finansowy realizuje się w postaci gotówki, rzeczy, podarunków lub idei – pomysłów, które wdrożone dadzą taką właśnie kwotę pieniędzy.

Miłej zabawy Kochani!
Zaglądaj tu częściej proszę i dziel się miłością, wzajemnym wsparciem, obserwacjami podczas zastosowania tej 30 dniowej zabawy, by wzajemnie motywować się w tej radosnej zabawie.

Zatem do zobaczenia, włączam się także do tej zabawy.
z miłością i radością,
Agnieszka Przybysz
Twój Mentor w drodze do Obfitości wszelkiej :))
PS. Uwaga! Ustawiliśmy w blog, tak by każdy podpisywał się pseudonimem, który najczęściej jest Twoim imieniem ewentulanie plus pierwsza litera nazwiska, by dać Ci komfort wypowiedzi w komentarzach poniżej.
Ćwiczenie Serce – HeartFLOW™ – relacje podstawowowa wersja. Robiąc to ćwiczenie z intencją podniesienia poziomu wibracji, możesz je zrobić tak jak na wideo w stosunku do kogoś lub w relacji z pieniędzmi. Wyobraź sobie właśnie Twoją nową relację z pieniędzmi jaką opisałeś!

[pro-player width=’480′ height=’380′ autostart=’false’ type=’video’] https://agnieszkaprzybysz.com/wp-content/uploads/2011/03/serce-relacje-heart-flowtm.mp4[/pro-player]


w komentarzach poniżej:

Oto konkurs niespodzianka:
Ocenimy a) aktywność na blog „jakość  i szczerość wypowiedzi” oraz b) efekty w różnych dziedzinach życia w ciągu tej 30 dniowej zabawy – osiągnięty cel finansowy w trakcie 30 dniowej zabawy. Sugeruję, pochwal się swoim celem finansowym w blog lub w email do mnie.

Nagrody
1.  Kupon o wartości 200 zł na moje warsztaty do wyboru w 2011 r.
2.  Kupon o wartości 100 zł na dowolne zakupy w sklepie Coaching Institute w 2011
3.  Kupon o wartości 100 zł na dowolne zakupy w sklepie Coaching Institute w 2011.

Hurahh ;) zatem do dzieła Kochani. AP (admin)

27.04.2011,  podsumowanie – nagrody
Kochani, czas na podsumowanie,

Gratuluję wszystkim, wierzę, że ktokolwiek z Was zastosował ćwiczenia regularnie lub mniej regularnie odnotował postępy w relacjach, osobiście i zawodowo.

Proszę zatem odpowiedz na 7 bardzo krótkich pytań ( zajmie to ok 10 min) poniżej. Skorzystaj z suwaka po prawej stornie, by przesunąć w dół tekst na zielonym tle. Na końcu znajdziesz guzik gotów – kliknij na niego! Wśród pytań – oddasz swój głos, komu mamy przyznać NAGRODY! Dziękuję.

Możesz też wypęłnić tę krótką ankietę tutaj w linku:

Pomoże mi to w dostarczeniu coraz większej jakości warsztatów i programów coachingu dla Twojego dobra i wszystkich zainteresowanych. Proszę odpowiedz na WSZYSTKIE pytania.

[/private_VIP Przyciagnij Pieniadze Miloscia]

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.