7 Cennych Lekcji Komunikacji,
które trzeba poznać, by mieć udany związek

.

Lekcja komunikacji w związku 3 z 7:

.

Zapisz się bezpłatnie na najbliższe nadchodzące warsztaty on-line na żywo:


dołącz na najbliższy warsztat online >>

Jak odkryłam „Technologię SERCA”

W latach 90 tych zaczęłam moje podróże rozwojowe, w których uczyliśmy się pracy z energią… poszukiwałam uzdrowienia (to temat na inną pogadankę: jak uzdrowić swoje ciało i emocje).

Co mnie do tego skłoniło, to sytuacja zdrowotna, gdy antybiotyki nie pomagały, a dolegliwości wciąż się powtarzały, szukałam sposobów poza medycyną, które pomogą mi odzyskać zdrowie, w sytuacji której medycyna nie znała odpowiedzi.. Szukałam wiele lat aż trafiłam na kursy pracy z energią… I tak zaczęła się moja świadoma przygoda z rozwojem osobistym i duchowym, tego co dziś nazywa się podnoszeniem świadomości.

Podczas jednej z podróży kolega poprosił mnie bym mu wysyłała energię, usiadł naprzeciwko mnie, zatrzymaliśmy się na lunch po drodze, bo jechaliśmy w małej grupie na kolejne międzynarodowe szkolenie rozwojowe… Odparłam mu: nie wiem jak to zrobić, przecież uczyliśmy się przesyłać energię na odległość, a ty siedzisz naprzeciwko mnie… jak mam to uczynić?

Po czym zamknęłam oczy, skupiłam się na sercu… zrobiłam co potrzeba i posłałam mu energię – w pewnym momencie Krzysiek krzyczy: stop… dość, wciska mnie w ścianę…

W ten sposób doświadczalnie poznałam Moc Energii Serca i odkryłam technologię, która potem znalazła swoje potwierdzenie i dowody naukowe m.in. w medycynie…

W 2015r. kanadyjski lekarz kardiolog Andrew Armour odkrył i podzielił się swoimi badaniami, że pole elektromagnetyczne serca ma moc …

To niebywale odkrycie, świadczące o tym, że nie jesteśmy tylko ciałem, ale energią, mamy w swoich SERCACH niesamowity komputer

Wiedziałam o tym od dawna w mojej praktyce… bo prowadzana intuicyjnie stworzyłam metodę Przyciągnij Miłość w 2005 r. po powrocie z Australii, a potem na jej podstawie bestseller Przyciągnij Miłość (kilka edycji) w której uczę i opisałam słynne – mistyczne ćwiczenie SERCE – HeartFlow™… które znalazło swoich naśladowców…

Moja pionierska droga rozwoju w służbie ludzkości, cała działalność coachingowa, którą wprowadzałam do Polski jako pionierka coachingu i aktywności wydawała się na początku magiczna i zaskakująca w szybkich efektach … Była jakże niezwykła, ale też niezrozumiała dla niektórych, bo wykraczała poza schematy logicznego myślenia, obejmowała pracę z Energią + aspekt Duchowy. Co od początku było moją intencją połączyć duchowość ze światem materii – tworząc autentyczną obfitość.

Mimo to w bestsellerze Przyciągnij Miłość odkryłam efekty tego niezwykłego działania technologii SERCE, które włączyłam w ćwiczenia, jakie stworzyłam z Boską pomocą, które przyniosły i przynoszą wspaniałe doznania i efekty podnoszenia świadomości dla wielu korzystających z niej i ich rodzin…. Pomogły uzdrowić relacje i związki.

Te moje odkrycia praktyczne i doświadczanie autorskich ćwiczeń oraz metod znalazły naśladowców… mówiących czy to o duchowości, energii, metafizyce, fizyce kwantowej (o której słyszałam na wykładach po angielsku w latach 90 tych/2000)

Co mnie bardzo cieszy, to że ta właśnie pionierska aktywność pomogła osiągnąć masę krytyczną na ziemi, potrzebną do przebudzenia ludzkości… i szerzenia światła na ziemi, rozświetlając SERCA i umysły wielu ludzi świadomych swojej mocy…

Odzyskiwanie mocy przez kobiety i świadomych mężczyzn, (z którymi pracowałam indywidualnie) było kluczem do stworzenia i odkrycia metody Kobieca Moc oraz jest inspiracją dla wielu.

Poprzez doświadczenia aktywacji medytacji opartych w dużej mierze na technologii SERCA i materializacji rzeczywistości, jakiej pragniesz z poziomu serca, od 2012r. kobiety uzyskały fenomenalne rezultaty, co było początkiem odzyskiwania mocy i budzenia się kobiet w ich świadomości, tego co mogą uczynić dla siebie i świata. Żeńska energia przebudziła się w aktywacji.

Pamiętam wydarzenie Kobieca MOC w Warszawie, które organizowałyśmy i zapraszałyśmy do współpracy tzw. „celebrytki”, także te, które dziś piszą o duchowości i przebudzeniu … ale wtedy nie były gotowe powiedzieć „tak”, by wesprzeć swoją świadomością ten wspaniały projekt… Tak powstała Kobieca Moc….

Dziś duchowość i mówienie o niej zajmuje dużo przestrzeni – bo coraz więcej ludzi się budzi, dokonuje przemiany, by ujrzeć Prawdę.

Temat dbania o zdrowie był mi bliski, to mnie pchnęło wiele lat temu w kierunku rozwoju, ale też spowodowało, że kończyłam różne kursy uczące dbania o zdrowie m.in. kursy konsultantów ajurwedy w Indiach w 2007r. w pierwszej grupce osób z Polski, które pojechały do kliniki ajurwedy, by się uczyć i doświadczać… potem naturopatia, zielarstwo.. itd… zdrowy styl życia… wege od ponad 20 lat…

Powracałam do Indii wiele razy, odbyłyśmy także podroż Kobieca Moc do Indii tuż przed „pandemią”.

Nastał czas zmian i budowania nowej ziemi, opartej jak głoszę od lat w Kobieca Moc na idei: wolności, współpracy i obfitości, miłości, który ma moc Tworzenia Twojej rzeczywistości.

W tym duchu współpracy i dzielenia się przygotowałam 7 lekcji komunikacji w związku. Poznaj sekrety i tajniki relacji na podstawie jakże pomocnej w tych czasach metody Przyciągnij Miłość, sięgnij po książki Przyciągnij Miłość i Miłość Toksyczna, które dziś przeczytasz z innym zrozumieniem – na innym etapie przebudzenia…

Zrób komuś bezcenny prezent: www.agnieszkaprzybysz.com/ksiazki Jesteście już gotowi na te treści.

Jestem wdzięczna za misję podnoszenia świadomości, miłości i obfitości, którą realizuję od ponad 25 lat i za Twój udział w przebudzeniu ludzkości

Dołącz na najbliższy webinar i uzyskaj wartościowy prezent od Serca: 7 lekcji Komunikacji w związku… Sekrety i tajniki relacji tutaj >>>

Znana jestem z tego, że „widzę to czego nie widać gołym okiem”, tworzę z miłością (serca) unikalne, sprawdzone i autentyczne metody (ćwiczenia, medytacje 3.0 – aktywacje), które pomogły wielu tysiącom osób i ich rodzin żyć w obfitości. Z pewnością będziesz zachwycona.

Mówimy tym samym językiem, a się nie rozumiemy, dlaczego?
Mówimy w obcych językach i też się nie rozumiemy w związku, ale czy tak musi być?

A może zdarza Ci się, że ktoś Cię nie rozumie, nie rozumie Twoich potrzeb, albo nie mówisz mu o nich wprost?
A może nawet gdy powiesz czego Ci potrzeba, Twój parter, Twoi bliscy nie zawsze Cię rozumieją…

Może nawet wybuchasz, podnosisz głos, albo często tak bywało, a teraz się starasz panować nad językiem i swoim zachowaniem w relacjach…

Chcę Ci pomóc otworzyć oczy i serce na ważne aspekty w komunikacji, odkryć tajniki relacji i sekrety komunikacji w związku.

Oto Lekcja komunikacji w związku nr 1 z 7 – poznaj sekrety i tajniki relacji.

podcast Kobieca Moc

.

.

.

z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
ekspert relacji
autorka wielu książek

.

Sprawdź czym są zachwyceni uczestnicy i użytkownicy poniżej 👇🌹

8 Sekretów i Lekcji w Drodze do Obfitości,
które Każdy musi przerobić & 5 błędów, jakich trzeba unikać

Witaj Kochana, kochany,

Jeśli interesujesz się rozwojem osobistym od dawna, a także duchowością, czujesz jakbyś przez te lata poszukiwała „świętego Grala” albo „brakującego ogniwa”, które połączy wszystkie elementy, tak jak brakujący PUZZEL do całości układanki…

Byłaś na wielu kursach, warsztatach, zrobiłaś jakieś postępy, doceniam to, ale nadal czujesz, że czegoś szukasz, że to nie wszystko, że mogłoby być Lepiej, Łatwiej i w pełnej OBFITOŚCI… A może nawet przeżywasz jakieś zawirowania w życiu osobistym lub zawodowym.

Jakbyś coś miała jeszcze do przerobienia, jakieś lekcje do odrobienia…coś do dokończenia…

Rozumiem to doskonałe, po wielu latach poszukiwań stworzyłam metody, które swoją ENERGIĄ i Jakością przerastają obecne czasy, wybiegają znacznie naprzód, do nowej ziemi – tego co dopiero tworzymy…

Zdałam sobie z tego sprawę i mam tego potwierdzenie, że gdy je tworzyłam, niewiele osób było na nie gotowe, bo wyprzedzały one ówczesne czas, a teraz gotowość wzrosła i te narzędzia są wręcz niezbędne – „na wagę złota” dla świadomych kobiet i mężczyzn.

Tak powstała metoda Przyciągnij Miłość w 2005 r. i Kobieca Moc w 2012 r., których narzędzia działają wiele lat naprzód.

Cieszę się, że tu trafiłaś i mnie odnalazłaś, że możemy się poznać 💗. Witaj w domu.

Na początek naszej wspaniałej znajomości sprawdź teraz 8 Sekretów Obfitości. Poczuj jak pracuję i jakie skuteczne narzędzia dostarczam od lat, by Transformować życie wielu kobiet i ich rodzin.

Jest tylko jedna prawda: to co stworzysz, to się stanie!

Powtórzę:

To co stworzysz, to się stanie. W tym jest MOC.

Posłuchaj Agnieszki, która w tydzień stosowania RANDKI z Pieniądzem pochwaliła się takimi efektami:
Dnia: 14.05.2022
„Nie wiem jak Ci dziękować za ten kurs. To jeszcze się pochwalę:
1. Praca przestała być trudem, przychodzi z lekkością i z lekkością ją wykonuję.
2. Zadania płyną strumieniem.
3. Podpisałam w mijającym tygodniu umowę na dobrych warunkach.
4. Cuda się dzieją każdego dnia i to nie tylko u mnie, tak działa ta energia z kursu 💗 patrzę i widzę, że wszystko jest energią…”

Mam takich dowodów całą masę.

Możesz wydawać kolejne tysiące złotych na 20 – 30 godzinne kursy myśląc, że odmienią Twoje życie albo możesz zainwestować godzinę Twojego życia + bonus warsztat online (1,14 min), bym Ci pokazała 8 lekcji, które każdy przerabia w życiu i 5 wielkich błędów, których unikać w drodze do Obfitości. Coś co DZIAŁA teraz, a nie 20, 50 albo 100 lat wstecz u naszych przodków.

Widzisz to Kochana, że świat się zmienił.

Zrób coś autentycznego, co będzie miało ogromny wpływ na Twój los i Obfitość jaką przyciągniesz w każdych okolicznościach.

Oto co działa dziś, teraz.

Wszystkie nasze – moje autorskie „ćwiczenia” są proste w zastosowaniu, skuteczne, autentyczne i nie trwają więcej niż 10-15 min. Wystarczy je zastosować, nie kombinować.

Od uwalniania blokad po przyciąganie obfitości i podnoszenie wibracji.

Myślę, że podchodzisz sceptycznie, gdy mamią Cię w internecie błyskotkami, nie wierzysz, że za duże pieniądze kupisz sobie spokój, przyciągniesz do siebie miłość, zdrowie i obfitość.

Wiele już praktykowałaś i wiesz, że tak się samo nie stanie…

Z ponad 22 letnich doświadczeń moich uczestników i własnych, powiem wprost jest niewiele kursów rozwojowych w Polsce i na świecie, które mają prawdziwą Moc Całościowej Transformacji.

Powiem wprost: nie ma w Polsce kursów rozwojowych, które działają na planie ENERGII i dają tak szybkie i mierzalne rezultaty. Kropka.

Chcesz szukać dalej, to szukaj, chcesz oszczędzić czas, wysiłek i poszukiwania… poznaj moje unikalne metody, zacznij od tego wykładu z warsztatem z płatnej konferencji z września 2021 r.

Sięgnij teraz po to co dziś działa, autentyczne wsparcie w drodze do Obfitości tylko tu na tej stronie.

Mogę tylko dodać, że dostęp sukcesywnie rośnie do jego autentycznej wartości.

z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
ekspert relacji, autorka wielu wspaniałych książek
ps. Na czym polega fenomen naszych narzędzi i dlaczego ich wartość jest bezcenna. 💗😇 Sprawdź sama.

Zapraszam Cię gorąco, uwierz w Twoją Moc i skorzystaj z dostępu w najlepszej cenie teraz.

Na pewno Ci się spodoba :)

Posłuchaj początek wystąpienia

Zamów dostęp do całego warsztatu online

Chcę Otrzymać dostęp teraz w super okazji >>

Wartościowa prezentacja + Bonus: warsztat audio
razem: 2.14 min ze wspaniałymi ćwiczeniami
(wartość >500zł) Teraz tylko 37 zł

.

Dodaj Medytację Kolorami w Super Okazji!

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.