8 Sekretów i Lekcji w Drodze do Obfitości,
które Każdy musi przerobić & 5 błędów, jakich trzeba unikać

Witaj Kochana, kochany,

Kiedyś byłam naiwna, myślałam, że ktoś odmieni moje życie… próbowałam wszystkiego, by się ostatecznie przekonać, że to nie działa w 100 %.

Obudziłam się wiele lat temu i chcę Ci pomóc przebudzić się teraz, jeśli jesteś na tej drodze rozwoju lub tego nie uczyniłeś w pełni..

To może być najważniejsza treść jaką przeczytasz.

Zapytasz dlaczego?

Żaden talizman, ani kamyczek, żadna przepowiednia, żadna astrologia, żadna wróżka, ani jasnowidz nie odmieni Twojego życia tym co powie, jest tylko jedna droga: słuchaj Twojej intuicji, słuchaj Twojego Serca i weź sprawy w swoje ręce!

Nie bądź naiwna/y, nie wierz, że kamyk ochroni Cię albo przyciągnie do Ciebie Miłość i bogactwo, albo że astrologia zdefiniowała Twój los… to wielka ILUZJA.

Jest tylko jedna prawda: to co stworzysz, to się stanie!

Powtórzę:

To co stworzysz, to się stanie. W tym jest MOC.

Wiem, że tak trudno w to uwierzyć, bo łatwiej komuś powierzyć swoje życie (niech powie co się stanie), zawierzyć komuś, niż uwierzyć w siebie. {Napisałam to w książce Przyciągnij Miłość po raz pierwszy wiele lat temu i w Kobieca Moc}.

Prawda jest taka, że Ty możesz zmienić Swoje Przeznaczenie. Tylko Ty możesz to uczynić, nikt inny za Ciebie tego nie zrobi… (z Boską pomocą :), jak wierzysz w Boga)

Posłuchaj mój podcast historię Agi, której jasnowidz przepowiedziała, że dom się nie sprzeda póki jej mama żyje… ha ha 😀. A co jej pomogło?…

Posłuchaj kolejnej Agnieszki, która w tydzień stosowania RANDKI z Pieniądzem™ pochwaliła się takimi efektami:
Dnia: 14.05.2022
„Nie wiem jak Ci dziękować za ten kurs. To jeszcze się pochwalę:
1. Praca przestała być trudem, przychodzi z lekkością i z lekkością ją wykonuję.
2. Zadania płyną strumieniem.
3. Podpisałam w mijającym tygodniu umowę na dobrych warunkach.
4. Cuda się dzieją każdego dnia i to nie tylko u mnie, tak działa ta energia z kursu 💗 patrzę i widzę, że wszystko jest energią…”

Mam takich dowodów całą masę.

Możesz żyć w iluzji, że coś, ktoś magicznie odmieni Twoje życie, albo zacznij działać, zrób coś autentycznego co będzie miało ogromny wpływ na Twój los i Obfitość jaką przyciągniesz w każdych okolicznościach.

Możesz wydawać tysiące złotych na 20 – 30 godzinne kursy myśląc, że odmienią Twoje życie albo możesz zainwestować godzinę Twojego życia + bonus warsztat online (1,14 min), bym Ci pokazała 8 lekcji, które każdy przerabia w życiu i 5 wielkich błędów, których unikać w drodze do Obfitości. Coś co działa teraz, a nie 20, 50 albo 100 lat wstecz u naszych przodków.

Świat się zmienił Kochana/y czy widzisz to?

Oto co działa dziś, teraz.

Wszystkie nasze – moje autorskie „ćwiczenia” są proste w zastosowaniu, skuteczne, autentyczne i nie trwają więcej niż 10-15 min. Wystarczy je zastosować, nie kombinować.

Od uwalniania blokad po przyciąganie obfitości i podnoszenie wibracji.

Mogą Cię mamić w internecie błyskotkami, ale nie wierz w to, chyba że chcesz wyrzucać pieniądze i myśleć, że za duże pieniądze kupisz sobie spokój, przyciągniesz do siebie miłość, zdrowie i obfitość.

Ostrzegam, tak się nie stanie…

Z ponad 22 letnich doświadczeń moich kursantów i własnych powiem wprost jest niewiele kursów rozwojowych w Polsce i na świecie, które mają prawdziwą Moc Całościowej Transformacji.

Powiem wprost nie ma w Polsce kursów rozwojowych, które działają na planie ENERGII i dają tak szybkie i mierzalne rezultaty. Kropka.

Chcesz szukać dalej, to szukaj, chcesz oszczędzić czas i frustracje… poznaj moje unikalne metody, zacznij od tego wykładu z warsztatem z płatnej konferencji z września 2021 r.

Sięgnij teraz po to co dziś działa, autentyczne wsparcie w drodze do Obfitości tylko tu na tej stronie.

Mogę tylko dodać, że dostęp sukcesywnie rośnie do jego autentycznej wartości.

z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
ekspert relacji, autorka wielu wspaniałych książek
ps. Na czym polega fenomen naszych narzędzi i dlaczego ich wartość jest bezcenna. 💗😇 Sprawdź sam.

Zapraszam Cię gorąco, uwierz w siebie bardziej i skorzystaj z dostępu w najlepszej cenie teraz.

Na pewno Ci się spodoba :)

Posłuchaj początek wystąpienia

Zamów dostęp do całego warsztatu online

Chcę Otrzymać dostęp teraz w super okazji >>

Wartościowa prezentacja + Bonus: warsztat audio
razem: 2.14 min ze wspaniałymi ćwiczeniami
(wartość >500zł) Teraz tylko 37 zł

Dodaj Medytację Kolorami Agnieszki Przybysz w Super Okazji!
Dodaj Medytację Kolorami w Super Okazji w wersji online wideo!

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.