8 Sekretów i Lekcji w Drodze do Obfitości,
które Każdy musi przerobić & 5 błędów, jakich trzeba unikać

Witaj Kochana,

Jeśli interesujesz się rozwojem osobistym od dawna, a także duchowością, czujesz jakbyś przez te lata poszukiwała „świętego Grala” albo „brakującego ogniwa”, które połączy wszystkie elementy, tak jak brakujący PUZZEL do całości układanki…

Byłaś na wielu kursach, warsztatach, zrobiłaś jakieś postępy, doceniam to, ale nadal czujesz, że czegoś szukasz, że to nie wszystko, że mogłoby być Lepiej, Łatwiej i w pełnej OBFITOŚCI… A może nawet przeżywasz jakieś zawirowania w życiu osobistym lub zawodowym.

Jakbyś coś miała jeszcze do przerobienia, jakieś lekcje do odrobienia…coś do dokończenia…

Rozumiem to doskonałe, po wielu latach poszukiwań stworzyłam metody, które swoją ENERGIĄ i Jakością przerastają obecne czasy, wybiegają znacznie naprzód, do nowej ziemi – tego co dopiero tworzymy…

Zdałam sobie z tego sprawę i mam tego potwierdzenie, że gdy je tworzyłam, niewiele osób było na nie gotowe, bo wyprzedzały one ówczesne czas, a teraz gotowość wzrosła i te narzędzia są wręcz niezbędne – „na wagę złota” dla świadomych kobiet i mężczyzn.

Tak powstała metoda Przyciągnij Miłość w 2005 r. i Kobieca Moc w 2012 r., których narzędzia działają wiele lat naprzód.

Cieszę się, że tu trafiłaś i mnie odnalazłaś, że możemy się poznać 💗. Witaj w domu.

Na początek naszej wspaniałej znajomości sprawdź teraz 8 Sekretów Obfitości. Poczuj jak pracuję i jakie skuteczne narzędzia dostarczam od lat, by Transformować życie wielu kobiet i ich rodzin.

Jest tylko jedna prawda: to co stworzysz, to się stanie!

Powtórzę:

To co stworzysz, to się stanie. W tym jest MOC.

Posłuchaj Agnieszki, która w tydzień stosowania RANDKI z Pieniądzem™ pochwaliła się takimi efektami:
Dnia: 14.05.2022
„Nie wiem jak Ci dziękować za ten kurs. To jeszcze się pochwalę:
1. Praca przestała być trudem, przychodzi z lekkością i z lekkością ją wykonuję.
2. Zadania płyną strumieniem.
3. Podpisałam w mijającym tygodniu umowę na dobrych warunkach.
4. Cuda się dzieją każdego dnia i to nie tylko u mnie, tak działa ta energia z kursu 💗 patrzę i widzę, że wszystko jest energią…”

Mam takich dowodów całą masę.

Możesz wydawać kolejne tysiące złotych na 20 – 30 godzinne kursy myśląc, że odmienią Twoje życie albo możesz zainwestować godzinę Twojego życia + bonus warsztat online (1,14 min), bym Ci pokazała 8 lekcji, które każdy przerabia w życiu i 5 wielkich błędów, których unikać w drodze do Obfitości. Coś co DZIAŁA teraz, a nie 20, 50 albo 100 lat wstecz u naszych przodków.

Widzisz to Kochana, że świat się zmienił.

Zrób coś autentycznego, co będzie miało ogromny wpływ na Twój los i Obfitość jaką przyciągniesz w każdych okolicznościach.

Oto co działa dziś, teraz.

Wszystkie nasze – moje autorskie „ćwiczenia” są proste w zastosowaniu, skuteczne, autentyczne i nie trwają więcej niż 10-15 min. Wystarczy je zastosować, nie kombinować.

Od uwalniania blokad po przyciąganie obfitości i podnoszenie wibracji.

Myślę, że podchodzisz sceptycznie, gdy mamią Cię w internecie błyskotkami, nie wierzysz, że za duże pieniądze kupisz sobie spokój, przyciągniesz do siebie miłość, zdrowie i obfitość.

Wiele już praktykowałaś i wiesz, że tak się samo nie stanie…

Z ponad 22 letnich doświadczeń moich uczestników i własnych, powiem wprost jest niewiele kursów rozwojowych w Polsce i na świecie, które mają prawdziwą Moc Całościowej Transformacji.

Powiem wprost: nie ma w Polsce kursów rozwojowych, które działają na planie ENERGII i dają tak szybkie i mierzalne rezultaty. Kropka.

Chcesz szukać dalej, to szukaj, chcesz oszczędzić czas, wysiłek i poszukiwania… poznaj moje unikalne metody, zacznij od tego wykładu z warsztatem z płatnej konferencji z września 2021 r.

Sięgnij teraz po to co dziś działa, autentyczne wsparcie w drodze do Obfitości tylko tu na tej stronie.

Mogę tylko dodać, że dostęp sukcesywnie rośnie do jego autentycznej wartości.

z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
ekspert relacji, autorka wielu wspaniałych książek
ps. Na czym polega fenomen naszych narzędzi i dlaczego ich wartość jest bezcenna. 💗😇 Sprawdź sama.

Zapraszam Cię gorąco, uwierz w Twoją Moc i skorzystaj z dostępu w najlepszej cenie teraz.

Na pewno Ci się spodoba :)

Posłuchaj początek wystąpienia

Zamów dostęp do całego warsztatu online

Chcę Otrzymać dostęp teraz w super okazji >>

Wartościowa prezentacja + Bonus: warsztat audio
razem: 2.14 min ze wspaniałymi ćwiczeniami
(wartość >500zł) Teraz tylko 37 zł

Dodaj Medytację Kolorami Agnieszki Przybysz w Super Okazji!
Dodaj Medytację Kolorami w Super Okazji w wersji online wideo!

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.