Jak Przyciągać 🧲 z Lekkością Świetnie Płacących Klientów, którzy Odniosą Sukcesy

i Chętnie Polecą Cię Rodzinie i Znajomym 💗

Etycznie i Autentycznie! zobacz webinar 👇 i napisz 💌

.Chcesz świetnie zarabiać na Twojej wiedzy, usługach, konsultacjach, coachingu, doradztwie, wnosząc wkład i unikalną wartość w życie innych ludzi.

✅ Chcesz wyrwać się z Korpo do własnego biznesu, ale nie wiesz jak zamienić Twoją specjalizację w bycie ekspertem w Twojej branży i na tym świetnie zarabiać… oferując usługi od 💗

✅ Chcesz mieć świetnie płacących klientów, tyle ile zapragniesz, by zarabiać z lekkością 6-cio cyfrowe zarobki lub więcej… i wnosić wspaniałą wartość do ich życia.

✅ Masz dość manipulacji, spekulacji i technik perswazji w sprzedaży. Chcesz nauczyć się oferować Twoje usługi autentycznie, etycznie w zgodzie z wartościami, i przy tym być wynagradzaną z łatwością. Wybierasz holistyczne podejście do budowania biznesu i relacji z idealnymi klientami.

📌 Dla kogo: przedsiębiorcze kobiety, właścicielki małych i średnich firm, początkujący przedsiębiorcy, specjaliści różnych branż, coachowie, konsultanci, trenerzy …

👉 Wyobraź sobie klientów w Twoim biznesie wyrastających jak grzyby po deszczu, gdzie się nie obejrzysz spotykasz potencjalnych klientów.

👉 Nowi klienci przychodzą i proszą Cię o współpracę.

👉 Gdzie nie pójdziesz przyciągasz zainteresowanie nowych osób, które chcą dowiedzieć się więcej jak możesz pomoc im w ich wyzwaniach, chcą poznać Twoje usługi i zastosować Twoje produkty.

👉 To co mówisz do nich jest magnetycznie interesujące…

👉 Klienci szanują Twój czas i czują radość współpracy z Tobą i Twoją firmą

👉 Czujesz przepełniającą Cię wdzięczność za tych wszystkich wspaniałych Idealnych Klientów, którzy polecają Cię i Twoje produkty-usługi kolejnym wspaniałym klientom

👉 Z chęcią dają Ci swoje rekomendacje – polecenia. Czujesz stały przypływ nowych klientów…
👉 Organizujesz wspaniały zespół, który Cię wspiera w biznesie….

👉 Regularnie masz czas na dopieszczanie siebie: spa, hobby, czas dla rodziny i wymarzone wakacje 4 razy w roku – podróże, czy to nad ciepłym tropikalnym oceanem czy też morzem lub w górach, do wyboru. Takie życie mają teraz moje klientki: Agnieszki, Anie, Agaty, Kasie, Beaty…i inne. Czy też tego pragniesz z lekkością?
Umów się na rozmowę: Obfitość w biznesie.

Agnieszka-Przybysz-coaching-mentoring-dla-coacha

Witaj Kochana,

Kiedyś byłam naiwna, myślałam, że ktoś odmieni moje życie… próbowałam wszystkiego, by się ostatecznie przekonać, że to nie działa w 100 %.

Obudziłam się wiele lat temu i chcę Ci pomóc przebudzić się teraz, jeśli jesteś na drodze rozwoju lub tego nie uczyniłeś w pełni, by Uwierzyć w Siebie.

To może być najważniejsza treść jaką przeczytasz.

Zapytasz dlaczego?

Żadna rzecz, żadna przepowiednia, żadna astrologia, żadna wróżka, ani jasnowidz nie odmieni Twojego życia tym co powie, jest tylko jedna droga: słuchaj Twojej intuicji, słuchaj Twojego Serca i weź sprawy w swoje ręce!

Nie bądź naiwna, nie wierz, że Miłość i Bogactwo przyjdzie samo, albo że astrologia zdefiniowała Twój los… to wielka ILUZJA.

Jest tylko jedna prawda: to co stworzysz, to się stanie!

Powtórzę:

To co stworzysz, to się stanie. W tym jest MOC 💗.

Wiem, że tak trudno w to uwierzyć, bo łatwiej komuś powierzyć swoje życie (niech powie co się stanie), zawierzyć komuś, niż uwierzyć w siebie. {Napisałam to w książce Przyciągnij Miłość 📕 po raz pierwszy wiele lat temu i w Kobieca Moc 📕}.

Prawda jest taka, że Ty możesz zmienić Swoje Przeznaczenie. Tylko Ty możesz to uczynić, nikt inny za Ciebie tego nie zrobi… (z Boską pomocą :), albo nawet jak nie wierzysz w Boga)

Posłuchaj mój podcast historię Agi, której jasnowidz przepowiedziała, że dom się nie sprzeda póki jej mama żyje… ha ha 😀. A co jej pomogło?…

Posłuchaj kolejnej Agnieszki, która w tydzień stosowania RANDKI z Pieniądzem pochwaliła się takimi efektami:
Dnia: 14.05.2022
„Nie wiem jak Ci dziękować za ten kurs. To jeszcze się pochwalę:
1. Praca przestała być trudem, przychodzi z lekkością i z lekkością ją wykonuję.
2. Zadania płyną strumieniem.
3. Podpisałam w mijającym tygodniu umowę na dobrych warunkach.
4. Cuda się dzieją każdego dnia i to nie tylko u mnie, tak działa ta energia z kursu 💗 patrzę i widzę, że wszystko jest energią…”

Mam takich dowodów całą masę.

7 nowych klientów z łatwością, w 7 dni na kwotę 8400 zł, wpłacone”. – Edyta Mazur, szkolenia

„Stosując system Przyciągnij Klientów z Łatwością sfinalizowałam w ciągu tygodnia 4 umowy z klientami, w tym jedną umowę na kwotę 110 tysięcy. Otrzymam za to prowizję. Ten sam model rozmowy 1 na 1 ma zastosowanie bez względu na wielkość transakcji”. – Agnieszka Marciniuk, usługi

Odnotowałam wzrost o 300 %”. – Magdalena Markowska, szkoła językowa


Posłuchaj: Twoje Przekonania nt. Pieniędzy wywiad z Agnieszką Przybysz


Historia miłości Przyciągnij Miłość wywiad z Agnieszką Przybysz

Możesz żyć w iluzji, że coś, ktoś magicznie odmieni Twoje życie, albo zacznij działać, zrób coś autentycznego co będzie miało ogromny wpływ na Twój los i OBFITOŚĆ jaką przyciągniesz w każdych okolicznościach.

Możesz wydawać tysiące złotych na 20 – 30 godzinne kursy myśląc, że odmienią Twoje życie albo możesz zainwestować czas w krótką rozmowę, byśmy przyjrzały się Twojemu biznesowi lub pomysłowi, ustaliły kroki działania i jakich wielkich błędów unikać w drodze do Obfitości. Coś co działa teraz, a nie 20, 50 albo 100 lat wstecz u naszych przodków.

Świat się zmienił Kochana, czy widzisz to?

Oto co działa dziś, teraz.

Wszystkie nasze – moje autorskie „ćwiczenia” są proste w zastosowaniu, skuteczne, autentyczne i nie trwają więcej niż 10-15 min. Wystarczy je zastosować, nie kombinować.

Od uwalniania blokad po przyciąganie Obfitości i podnoszenie wibracji.

Mogą Cię mamić w internecie błyskotkami, ale nie wierz w to, chyba że chcesz wyrzucać pieniądze i myśleć, że za duże pieniądze kupisz sobie spokój, przyciągniesz do siebie miłość, zdrowie i Obfitość.

Ostrzegam, tak się nie stanie…

Z ponad 25 letnich doświadczeń moich kursantów i własnych powiem wprost jest niewiele kursów rozwojowych w Polsce i na świecie, które mają prawdziwą Moc Całościowej Transformacji.

Powiem wprost nie ma w Polsce kursów rozwojowych, które działają na planie ENERGII i dają tak szybkie i mierzalne rezultaty. Kropka.

Chcesz szukać dalej, to szukaj, chcesz oszczędzić czas i frustracje… poznaj moje unikalne metody, zacznij od umówienia się na krótką rozmowę, gdziekolwiek mieszkasz (podaj dni i godziny, przedziały czasu polskiego, w których jesteś dostępna i spodziewaj się wiadomości Email💌 i SMS.

Sięgnij teraz po to co dziś działa, autentyczne wsparcie w drodze do Obfitości tylko tu na tej stronie.

Mogę tylko dodać, że mamy mocno ograniczoną ilość miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń, jeśli jesteś gotowa z lekkością zarabiać i rozwinąć swój biznes z pasją i Twoje usługi, napisz do mnie teraz.

z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
ekspert relacji, pionierka coachingu, autorka wielu wspaniałych książek, mentorka Biznesu z Pasją

ps. Na czym polega fenomen naszych narzędzi i dlaczego ich wartość jest bezcenna. 💗😇 Sprawdź sama.

Zapraszam Cię gorąco, uwierz w siebie bardziej i umów się na rozmowę na tej stronie 💗👇.

Na pewno Ci się spodoba :)

Moja Droga. Kim Jest Agnieszka Przybysz

.

Zobacz wideo 👆 i napisz 💌

.

Agnieszka z Norwegii

Agata z Niemiec

Anna z Niemiec

Agnieszka z Gdańska

Co napisały na żywo po warsztacie online wspaniałe uczestniczki:

****** „Poczułam ogromną ulgę”, Karolina

****** „W trakcie medytacji ustąpił mi ból kręgosłupa”, Magdalena

****** „CUDO Agnieszko – nie chce się otwierać oczu”, Sylwia

****** „Poczułam się tak lekko – dziękuje”, Anna

****** „Ćwiczenie … Brak słów. Takie rzeczy można stworzyć tylko pod 'kierownictwem’ Naszego Pana Boga.
Ćwiczenie niezwykle relaksująco – uspakajające, cisza, błogość, radość, ciepło słoneczne na polanie, jasność, zero bólu-dyskomfortu. Dzięki Jemu i Tobie postawiłam swoje cele. Koniec roku był dla mnie trudny, bo nie zarabiałam… tym bardziej cieszę się, że mogę choć trochę zainwestować w siebie i zakupiłam pakiet Silver. {następnie upgrade do Gold}

Nie chcę stać w miejscu. Chociażby małymi kroczkami pragnę posuwać się do przodu.
Dziękuję za dobrą energię i pozytywne doświadczenia.”

.

.

Zobacz wideo 👆 i napisz 💌

.

Gratulacje dla uczestniczek KM VIP VI’2019 po 2 tygodniach:


Uchylam rąbka tajemnicy za zgodą wspaniałej grupy

„Mając w pamięci przeprowadzone jeden jedyny raz ćwiczenie {?}, i regularnie wykonując ćwiczenie {?} poczułam we wtorek lekkość umysłu, chęć podejmowania odważnych decyzji, bez lęku i zadawania sobie zbędnych pytań, czy dam sobie radę? :) Po prostu czułam, że wiem, co powinnam zrobić.

W związku z tym we środę przeprowadziłam z eks mężem rozmowę, która nie skończyła się awanturą. Po raz pierwszy od lat rozmawialiśmy szczerze i przede wszystkim był to w końcu dialog, nie odbijanie piłeczki, to była rzeczowa, konstruktywna rozmowa, bez obwiniania i bez oceniania siebie. Jak się potoczy nasza relacja jeszcze nie wiem, pracujemy nad tym, jakie będą nasze dalsze decyzje”. {w ogóle pierwszy raz u Agnieszki}

.

„Chciałabym podzielić się informacją, co się dobrego u mnie wydarzyło. :) Od dwóch lat lekarze przymierzali się, żeby włączyć mi nowy lek, którego ja nie chciałam. Miałam wizytę i ku mojej wielkiej radości wszystkie wyniki się poprawiły na tyle, że nie będzie zmian w leczeniu.

Nawet moje ciśnienie krwi, które zazwyczaj jest bardzo wysokie było 114/80. Nie mogłam w to uwierzyć. Kolejna rzecz, bardzo bolesne i ważne badanie, dla mnie zakończyło się dobrym rezultatem. W pracy szefowa mnie pochwaliła. Dużo dobrego mnie spotyka ze strony rodziny i przyjaciół.
Patrzę z nadzieją w życie, bo widzę efekty stosowania narzędzi/medytacji.
Pięknie dziękuję za możliwość uczestnictwa w KM VIP.

.

„Lepiej dostrzegam wszystkie negatywne wzorce, które przejęłam w ciągu lat, przede wszystkim brak wystarczającej wiary we własne siły. Ćwiczenie daje mi większy spokój.”
„Żyje mi się bardziej spokojnie, po poprzednich programach, czasem brakuje mi konsekwencji w działaniu i to chciałabym zmienić.
Doświadczyłam już wielu cudów po programach z Tobą, po prostu z czasem się zapomina i chciałabym sobie przypomnieć i pogłębić.”

„… Nie umiem się docenić, mojej pracy. Koleżanka z pracy mnie deprymuje, swoją pewnością siebie, i lepszą znajomością języka.
Bardzo dużo marzeń spełniłam dzięki Tobie i Twojej pomocy, Twoim genialnym inspiracjom.
„Po dzisiejszej sesji nr 2, poczułam się jak bym stanęła na nowej drodze możliwości. Poczułam, że to jest to, czego właśnie teraz potrzebowałam, może stąd te łzy. {kolejny raz z nami}

.

” Ćwiczenie {…} jest super, czuje jak działa poczyściłam: brak szacunku do mojej osoby, narzekanie, żale i pretensje.
To niesamowite ale po robieniu {…} widzę jak powstrzymuję się z łatwością od narzekania, widzę więcej pozytywów różnych sytuacji i zaczynam odczuwać wdzięczność za większość sytuacji, które mnie spotykają.
Dziękuje mojej Sile Wyższej, że dała mi możliwość uczestniczenia w tym programie.
Buziaki. I powiększyły się dochody :)” {pierwszy raz w KM VIP}

.

” Poprzez rozpamiętywanie przeszłości, skupiania się na tym czego nie zrobiłam, co ktoś mi zrobił, poprzez szukanie winy w sobie i w nim, po ćwiczeniu … poczułam błogość w sercu. Po zaakceptowaniu tego, że już nie mam wpływu na to co było dało mi poczucie ulgi, wybaczenia.” {pierwszy raz w KM VIP}

.

Zobacz wideo 👆 i napisz 💌

KM VIP VI’2019 po 4 tygodniach:


„Agnieszko 2 lata jestem w Twoich programach z przerwami, mam prawie wszystkie Twoje książki. Niesamowite jest to, że fantastyczna przygoda, zaczęła się od książki ABC Przyciągnij Miłość…

Od września 2018 roku moje prosperity jeszcze znaczniej się powiększyły, zaczęłam zarabiać o jakieś 200% lepiej. W nowym roku zrobiłam sobie Cele i już spłaciłam kartę na 5000 zł, którą przez 5 lat nie mogłam spłacić. Moim celem jest spłacić wszystkie zobowiązania finansowe do końca tego roku I TO SIĘ DZIEJE :))
Obecnie jestem w Twoim nowym programie KM VIP i widzę zmiany na lepsze.
Jestem bardzo wdzięczna”. – pierwszy raz w KM VIP {absolowentka MIP i ABC PM}

.

„Dzieją się u mnie niesamowite rzeczy, przede wszystkim osiągnęłam fantastyczny poziom spokoju wewnętrznego, czyli jedna z intencji na ten program została spełniona. Odzyzkałam spokój wewnętrzny i stabilność emocjonalną. W każdych sytuacjach, z jakimi przychodzi mi się zmierzyć myślę pozytywnie i przypominam sobie narzędzia jakimi posługujemy się w ćwiczeniach, to działa i pomaga. Powtarzam ćwiczenia, moja intuicja wraca do mnie.” – pierwszy raz u Agnieszki
….

.

Zacznij 2023 rok z MOCNYM Wsparciem i Jasnością jak zrealizować Twoje plany z łatwością.

.

.

Prezent 55 Mocnych Pytań w coachingu „Obfitość w Biznesie” teraz

Zobacz wideo 👆 i napisz 💌

Tel/sms/whatsapp: 48 888 75 888 1 | 💌 email: ap @ agnieszkaprzybysz.com | messenger: tutaj >>

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.