Miły Przyjacielu,

Nie muszę Ci niczego sprzedawać, byś ubiegął się o udział w grupie. Jak czytałeś moje publikacje- książki lub referencje nt mojej pracy to wiesz, że to co robię, wykonuję od serca z pasją i skutecznie pomagam ludziom już od wielu lat.

Po prostu powiem Ci o nowej możliwości, którą mam dla Ciebie, która jest zupełną NOWOŚCIĄ!

Dla kogo jest idealna ta grupa:

• Dla osób, które męczą się w swojej pracy (czy to ze względu na przeciążenie pracą, stres, frustracje, czy też ze względu na zbyt niskie zarobki, czy też ze względu na toksyczne relacje w środowisku pracy)
• Dla osób, które mają dylematy: w jakim kierunku rozwijać swoją karierę, życie zawodowe czy zostać na etacie, w korporacji lub założyć własny biznes ?
• Dla osób, które czują stagnację w życiu osobistym lub zawodowym i czują potrzebę zmiany lub mają już dość wyzwań i problemów, które ściągają je energetycznie w dół
• Dla osób, które chcą budować idealne relacje i związki z ludźmi
• Dla osób, które chcą rozwijać się zawodowo lub biznesowo
• Dla osób, które chcę korzystać dobrodziejstw i energii grupy

Dla kogo ten program NIE jest:

• Dla osób, które mają problemy psychiczne, psychiatryczne
• Dla osób, które nie chcą podjąć żadnych działań, by zmienić swoją sytuację na lepsze
• Dla osób, które ciągle narzekają, ale nic nie robią, by to zmienić i są jak energetyczne wampiry :)

Powiem otwarcie: ten program jest płatny!

Co uczynię dla Ciebie:

Osobiście poprowadzę Cię w kierunku Twoich pragnień, osobistej i zawodowej transformacji w grupie kilku osób. Zyskasz moje wsparcie i grupy, dzieląc się moimi sekretami i innych uczestników grupy.
Będziesz poproszony do przyjazdu do Warszawy. To może wydawać się początkowo mało przyjemne, ale jak spotkasz się z nami nie będziesz chciał wracać do domu ;)

Będziesz proszony o zastosowanie proponowanych przeze mnie metod, narzędzi i najnowszych technik w zakresie rozwoju osobistego, zawodowego, marketingu. Skorzystasz z moich skutecznych technik w zakresie pracy z energią i prawem przyciągania, poznasz sekrety pieniędzy, relacji i skutecznej promocji Ciebie i Twoich talentów oraz znacznie więcej. Poproszę Cię o podzielenie się wynikami zastosowania narzędzi z pozostałymi uczestnikami grupy, którzy też podzielą się swoimi sekretami z Tobą.

Jak to działa:

Zostaw swój email i imię poniżej.

Zostaniesz następnie przeniesiony do formularza, gdzie zadam Ci kilka intymnych pytań dot. Twojej sytuacji. Może nie tak bardzo intymnych, lecz z pewnością ważnych :), bym mogła Ci pomoc w realizacji Twoich pragnień.

Odpowiedzi z formularza trafią bezpośrednio do mnie i jeden z dwóch scenariuszy będzie miał miejsce: albo odpowiemy Ci, że NIE jesteś dopasowany do tej grupy i grzecznie Ci podziękujemy, albo będzie miał miejsce drugi scenariusz; pasujesz do grupy i wtedy telefonicznie skontaktuję się z Tobą i umówimy na rozmowę.

Nikt nie będzie Cię zmuszał, by dołączyć do grupy, którą przeprowadzę przez unikalne doświadczenie w pełnej miłości i radości atmosferze. Jeśli sam chcesz do nas dołączyć to super, jeśli nie to też jest OK.
Jestem zdecydowana przyjąć tylko 7 osób, a wysyłam to zaproszenie do wszystkich. Przyjmę aplikacje zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten pierwszy będzie obsłużony”- (first come first serverd basis )

Oto Twój pierwszy krok:Możesz też zobaczyć setki referencji wserwisie Coaching Institute

<- powrót do strony głównej

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.