Przyciagnij-Milosc-pl-Agnieszka-Przybysz

Witam Cię serdecznie strudzony życiem Przyjacielu,

Nazywam się Agnieszka Przybysz, ekspert relacji i autorka m.in bestsellera Przyciągnij miłość.
Zapraszam na wstępną sesję, w której pomogę Ci w Twoich wyzwaniach, tak jak pomogłam bezpośrednio tysiącom osób i rodzin w ostatnich ponad 10 latach. Nie licząc wcześniejszych doświadczeń w rozwoju i skutecznym coachingu.

Dla kogo ta sesja jest idealna.
Wybierz proszę Twoją obecną sytuację z listy poniżej:

Brakuje Ci pewności siebie i nie wierzysz do końca w swoje możliwości…
Masz złamane serce albo jesteś po rozwodzie lub w jego trakcie i chcesz odzyskać siebie, cel życia ponownie…
• Męczysz się w swojej pracy; czy to ze względu na stres, frustracje, czy też ze względu na toksyczne relacje w środowisku pracy

Jesteś samotnym singlem, czas upływa, a Ty wciąż samotnie jeździsz na wakacje z nadzieją, że spotkasz ciekawego partnera na całe życie …
• Być może robisz karierę, jesteś spełniony zawodowo, ale brakuje Ci kogoś z kim dzielisz życie osobiste
Twoje związki się rozpadają, może doświadczasz zdrady, cięgle powielasz te same stare wzorce…

Czujesz się samotny nie wiedząc dlaczego, być może próbowałeś już jakichś metod, ale nie zadziałały w pełni dla Ciebie..
Szukasz miłości, chcesz być kochany i dawać miłość …
• A może martwisz się jak ułożysz sobie życie i czy nowy partner pokocha Twoje dzieci…

Czujesz stagnację w życiu osobistym – w relacjach z partnerem, rodziną i czują potrzebę zmiany lub masz już dość problemów w relacjach, które ściągają Cię energetycznie w dół.
Chcesz zbudować wspaniały związek partnerski i przyciągnąć miłość.
• Chcesz budować cudowne relacje z ludźmi, być bardziej doceniany i szanowany.

Chcesz uwolnić się od toksycznej miłości – toksycznych relacji i odzyskać poczucie własnej wartości, odzyskać pewność siebie.
Chcesz korzystać z dobrodziejstw pozytywnej energii – rozwijać się osobiście, zadowodowo, duchowo na miarę obecnych czasów.

Chcesz tworzyć obfitość w życiu osobistym i zawodowym, biznesowym.
Chcesz zadbać bardziej o zdrowie i zdrowy, radosny styl życia

to przykładowe scenariusze. Napisz jaka jest Twoja sytuacja…w aplikacji

Dla kogo ta sesja NIE jest:

• Dla osób, które mają problemy psychiczne, psychiatryczne
• Dla osób, które nie chcą podjąć żadnych działań, by zmienić swoją sytuację na lepsze
• Dla osób, które ciągle narzekają, ale nic nie robią, by to zmienić i są negatywnie usposobione.

Wykonaj krok 1

Następnie krok 2


Wypełnij Aplikację w kroku 2, powiedz mi jakie masz wyzwania i kiedy jesteś dostępny na wstępną ok. 15 min rozmowę w Twoich sprawach, by mogła Ci pomóc zrealizować Twoje pragnienia w wybranej dziedzinie życia lub kilku jednocześnie

Zostaniesz następnie przeniesiony do formularza, gdzie zadam Ci kilka intymnych pytań dot. Twojej sytuacji. Może nie tak bardzo intymnych, lecz z pewnością ważnych :), bym mogła Ci pomoc w realizacji Twoich pragnień po przez program grupowy lub indywidualny.

Odpowiedzi z formularza trafią bezpośrednio do mnie i jeden z dwóch scenariuszy będzie miał miejsce: albo zaproponujemy Ci program online, albo będzie miał miejsce drugi scenariusz; skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę – sesję wstępną gratis, by poznać lepiej Twoje potrzeby i dopasować najlepszy program grupowy lub indywidualny skuteczny w realizacji Twoich celów.

Nikt nie będzie Cię zmuszał do udziału w programie, który jest unikalnym doświadczeniem w pełnej miłości i radości atmosferze. Jeśli sam zechcesz dołączyć to super, jeśli nie to też będzie OK.
Jestem zdecydowana przyjąć tylko 7 zmotywowanych osób na gratisowe sesje w miesiącu, a trafia to zaproszenie do wielu osób. Przyjmę aplikacje zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten pierwszy będzie umówiony na sesję”- (first come first serverd basis).

Co mówią uczestnicy programów coachingu:

więcej w linku referencje i opinie w serwisie Coaching Institute

Włącz głośnik i kliknij na ekran wideo (potem odsuń kursor myszki z ekranu)

Zostaw imię i email w oknie powyżej, by ubiegać się o sesję strategiczną gratis, tylko kilka dostępnych miejsc w miesiącu.

Relacja po sesji:

„Rozmowa z Tobą była…fascynującym i głębokim przeżyciem!!
Nigdy w życiu NIE powiedziałabym o sobie – osoba z BRAKIEM WIARY w życiu codziennym i zawodowym! A jednak, podczas Naszej rozmowy, to ja sama tak stwierdziłam!!! W dalszym ciągu przeżywam to, ale w sposób pozytywny i kreatywny. Jestem Tobie za to wdzięczna.
Tak, podjęłam decyzje. Tylko sesje indywidualne są spełnieniem moich oczekiwań. Jedyną okolicznością, która mnie powstrzymuje przed dalszym rozwojem osobistym, to pieniądze… Sądzę, że kilka takich sesji dałoby pożądany efekt.
To, czym się zajmujesz i w jak genialny sposób, budzi mój podziw!
Pozdrawiam cieplutko.” Ewa B.

Copyright od ©2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin |


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.