Kobieca MOC & Trafne Cele, byś miała życie, które Pokochasz

Jakich 10 Mocy nie możesz Ignorować w 2022 roku!

dołącz >>>

Master Webinar: 3 Techniki Skutecznego Stawiania Celów
w Zależności od Twojej Osobowości+ PlayBook z ćwiczeniami live

Zostaw swoje imię i najlepszy email w oknie poniżej

Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z webinaru: warsztatu online

– Zastanawiasz się jak czuć się w pełni spełnioną kobietą?
Jak zrealizować Twoje głębokie pragnienia Serca z większą łatwością, bez stresu i bez „naciskania”…

Czego potrzebuje kobieta w dzisiejszym świecie, by czuć się naprawdę spełnioną… w każdym aspekcie życia.

3 Skuteczne Techniki Stawiania Celów, w zależności od Twojej Osobowości.

– 10 Mocy, których nie powinna Ignorować żadna kobieta w 2022 roku i dlaczego…

– Zabiorę Cię w podróż do odkrywania Twojej mocy, Twojego pełnego potencjału i Twojego ponadczasowego dziedzictwa. To może nawet być dla niektórych mistyczna lub „magiczna” podróż, która otworzy Ci umysł i SERCE, by doświadczać mniej Stresu, więcej ENERGII, trafne Decyzje, lepszą Intuicję, realizację Pasji, tworzyć co zechcesz i mieć życie które Pokochasz.

– Na tym Master webinarze nie obiecuję Ci, że w ciągu 60 min stworzysz siebie na nowo, ale obiecuję, że będzie to przełomowy krok w Twoim rozwoju i duchowej drodze, który na pewno zapamiętasz.

– Powiem o czymś co odkryłam przez doświadczenie, zanim stworzyłam markę Przyciągnij Miłość i Kobiecą Moc, podzielę się moimi eksperymentami… z ostatnich miesięcy…

Zapraszam dołącz do nas na bezpłatny webinar: 3 Techniki Skutecznego Stawiania Celów,w zależności od Typu Osobowości i ciesz się Twoimi odkryciami i skutecznymi ćwiczeniami, przez które Cię przeprowadzę. Już od pierwszych minut zanurzysz się w Energii miłości jak w ocenie i transformującej opowieści jakiej jeszcze nikomu nie zdradziłam.

Powiem także jak i Ty możesz skompletować Twoje życiowe Puzzle w 2022 r. To rEwolucyjny krok

Ważne: webinar Live jest bezpłatnie dostępny w ograniczonym czasie. Bądź Live oraz zaproś świadome i poszukujące spełnienia kobiety. Aby być z nami potrzebujesz dostęp do internetu i email, na który wyślemy Twój unikalny link dostępu online do Master webinaru.

PREZENTYCo obejmuje Webinar, który Pokochasz


konieczna jest rezerwacja miejsca na webinar (LIVE + prezent Playbook z ćwiczeniami)

Ewa B.: „Czułam mrowienie w całym ciele, a nade wszystko spokój i radość wewnętrzną, lekki wiaterek na twarzy :)”
Sylwia: „Co za motywujący czas i wieczór, dziękuje Sercem”.
Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko„.
Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.
Ewa H.: „Pięknie dziękuje za możliwość odsłuchania. Pierwszy raz jak słuchałam to usnęłam. Ćwiczenia energetyzujące, napełniające spokojem i radością. Czułam mrowienie w rękach i stopach. Cieszę się, że skorzystałam z Twojej rady… i będę w Nowym Programie. Pozdrawiam pięknie.”

Dnia 4.04.2020
Czuję spokój i uśmiecham się. Marzena
Wspaniała energia jak zawsze. Aga
– Dobrze : ) zaczęłam się uśmiechać sama do siebie : ) Aleksandra
Pełna energii :) Izabella
– To było piękne. Niezapomniane przeżycie. Joanna

Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie poprzedniego webinarowego spotkania. Chcesz go doświadczać?
Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:
Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc


O Agnieszce Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją = Coaching z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, Miłość Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy


Prowadzi skutecznie warsztaty od 2005 r. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Puzzle Relacji, Kurs na Pozytyw, Moc Spokoju…

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.