SEKRET Celne Cele: Jak Skutecznie Stawiać Celne Cele
i z Pasją je Realizować w 2013r.

kliknij na obrazek i włącz głośniki:

[pro-player width=’300′ height=’150′ type=’sound’ image=’https://agnieszkaprzybysz.com/wp-content/uploads/2012/12/celne-cele-2013-2.png’] https://agnieszkaprzybysz.com/wp-content/uploads/2013/01/Celne-Cele-2013.mp3 [/pro-player]

Opcje I i II AUDIO WARSZTATU znajdziesz poniżej (w trakcie dodamy wersję Wideo)

Nagranie czasowo dostępne tylko po rezerwacji opcji I lub II poniżej..


Gratuluję, że powiedziałeś TAK na moje zaproszenie w specjalnej NOWEJ propozycji na rozpoczęcie roku 2013 i nowej Ery Prosperity… Wiem jak ważna jest sprecyzowanie czego chcesz i postawienie celów – jasnych i klarownych – to początek ich skutecznej realizacji. Dlatego dajemy Ci nasze wsparcie przez ten program.

Dostępny TERAZ jako audio, aby pomóc Ci Skutecznie Stawiać Celne Cele i je z Pasją Realizować w 2013r.


Witam Cię serdecznie,

Nazywam się Agnieszka Przybysz – pionierka coachingu, ekspert relacji, mentor biznes z pasją, autorka książek. Pomogłam już tysiącom Polaków w kraju i za granicą skutecznie zrealizować ich cele a także osobom innych narodowości. Rok 2013 jest szczególny – to nowy początek – nowej ery z nową energią do działania. Od Ciebie zależy jak go zaplanujesz i co w nim osiągniesz.

Dlatego postanowiłam po raz pierwszy podzielić się moimi sekretami jak zaplanować realizację celnych celów w 2013 r., by Cię wesprzeć w tym procesie teraz, by 2013r był najlepszym rokiem jaki kiedykolwiek miałeś w każdej dziedzinie Twojego życia tego Ci życzę od Serca.

Przepowiednie Majów się nie sprawdziły – końca świata nie było ;), tak jak pisałam to wielokrotnie zaczyna się nowy rodział w historii ludzkości i masz wpływ na to co zamówisz – jakie CELNE cele postawisz i zrealizujesz.

Jeśli poczyniłeś postanowienia noworoczne i w Twoich myślach jest co najmniej jeden lub kilka palących problemów, które chciałbyś teraz rozwiązać lub kilka palących celów, które wiesz że chcesz zrealizować w 2013r, czy chcesz:
* zacząć biznes
* rozwijać biznes
* spotkać miłość Twojego życia
* poprawić relacje z kimś bliskim
* dostać podwyżkę
* mieć zawód & karierę z pasją
* zrzucić zbędne kilogramy
* poprawić stan zdrowia
lub cokolwiek innego…

wszystko to jest możliwe, jeśli zamienisz noworoczne postanowienia i pobożne życzenia na Celne Cele… być może nie raz stawiałeś sobie cele ale długo w nich nie wytrwałeś albo niewiele z nich się ziściło…
Czułeś się rozczarowany i zawiedziony… pozostały tylko niespełnione marzenia

Przypomina mi się Felix i jego lot balonem w przestworzach – rok przed ekspedycją Felix zrezygnował… ale jego cel, by wnieść się w przestworza był tak gorącym pragnieniem, że powrócił do niego i w rezultacie odniósł sukces …ustanowił nowy rekord świata wznosząc się balonem na wysokość ponad 39 tyś. metrów w ciągu 4 min i 20 sekund .. Oglądając miałam łzy wzruszenia w oczach – to było najznamienitsze wydarzenie 2012 roku w moim odczuciu, transmitowane przez Telewizję)

Jakże ogromny strach musiał Felix pokonać, by dokonać tego wyczynu, jakże ważne było wsparcie jakie dostał od swojego mentora i gotowy plan realizacji tego celu krok po kroku – dokładnie zaplanowany.

Bez względu na to jak wielki lub jak ważny dla Ciebie jest Twój cel … możesz być jak Felix, pokonasz strach i zrealizujesz swoje celne cele w 2013r. Wierzę w to bardzo, że masz w sobie wszystko to czego Ci potrzeba by ten cel się ziścił… cokolwiek pragniesz stoi za tym jakaś motywacja.

Wystarczy, że ją odkryjesz i zyskasz wsparcie kogoś doświadczonego, kogoś kto pomógł już wielu ludziom osiągnąć ich cele … wsparcie mentora & coacha … to możesz zyskać na unikalnym raz w roku warsztacie Jak skutecznie Stawiać Celne Cele i je Realizować z Pasją w 2013r.

Dla kogo jest idealny ten warsztat:

– Masz cele ale brakuje Ci pewności i motywacji, by je zrealizować
– Nie masz jasno określonych celów, ale masz marzenia, pragnienia…
– Chcesz dokonać osobistej lub zawodowej transformacji, w wybranej dziedzinie:
* Rozwijać biznes lub Zacząć biznes
* Spotkać miłość Twojego życia
* Poprawić relacje
* Dostać podwyżkę lub mieć karierę z pasją
* Zrzucić zbędne kilogramy
* Poprawić stan zdrowia lub inne…

Oto co uczynię dla Ciebie:
Poprowadzę Cię krok po kroku przez ćwiczenia, by ustalić i zaplanować Celne Cele z pasją na Nowy Rok i zyskać motywacje do ich realizacji…
– Zyskasz jasność celu – celów..
– Dowiesz się co Cię powstrzymuje przed realizacją celu i jaki jest Twój system motywacyjny
– Zyskasz jasny plan dojścia do celu
– Dostaniesz potężną dawkę pozytywnej energii do działania już z nowym rokiem…
– Wzmocnisz poczucie własnej wartości i zasługiwania …
– Dowiesz jak możesz zyskać więcej mojego wsparcia

Gdzie i Kiedy?
Na warsztacie AUDIO online. MASZ pytanie dot. Twojej sytuacji – wyślij je przez formularz zamieszczony poniżej…
Czas trwania warsztatu do 1,30 min wraz z pytaniami & odpowiedziami w komentarzach pod warsztatem.

Będziesz mógł skorzystać z nagrania z ćwiczeniami w wyznaczonym czasie – dotyczy przy skorzystaniu z opcji I lub II.

Czy mogę uczestniczyć w warsztacie będąc za zagranicą?

Tak, możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na ziemi, gdzie masz dostęp do Internetu. Po rejestracji miejsca dostaniesz dostęp na adres email.

Czym różni się opcja I od opcji II?
W opcji I – weźmiesz udział w samym warsztacie audio, a w opcji II dodatkowo dostaniesz ode mnie CD Sięgnij Gwiazd – wizualizację, którą będziesz mógł odsłuchiwać kilkakrotnie na drodze do realizacji Twoich celów – w bardzo specjalnym pakiecie. (Uwaga na warsztacie NIE powtarzamy materiału dostępnego na CD Sięgnij Gwiazd – dlatego sugerujemy pakiet II)

Poprowadzę Cię w 90 % przez Nowy proces zmiany postanowień w celne cele. Idealny zarówno dla nowych czytelników jak i dotychczasowych studentów programów Coaching Institute.

Jeśli masz już CD to super – możesz drugi egzemplarz podarować komuś bliskiemu, by i on zrealizował swoje Celne Cele z większą łatwością. W opcji II wybierz dostawę w Polsce lub za granicę plus koszty wysyłki).

W dniu 14-12-2012 14:47, Agnieszka Ślęzak pisze:

Witaj Agnieszko,
Chcę zapytać Cię o coś. Dostałam Stypendium Ministra (14 tyś. zł) (zgodnie z wizualizacją stawianiem celów itp:). Chcę zgodnie z Twoimi radami wprawić je w obrót aby przynosiły zyski. Czy powinnam więc dać część z nich od serca komuś albo jakiejś organizacji, czy powinnam może zainwestować w coś, a jeśli tak, to w co proponujesz??
Pozdrawiam, AGNIESZKA ŚLĘZAK

Oto co proponuję, byś zrobił teraz:
Zarezerwuj od razu dostęp do audio warsztatu online w jednej w poniżej podanych Opcji:

Opcja I
Jak Skutecznie Stawiać Celne Cele
i z Pasją je Realizować w 2013r.

Co obejmuje:

warsztat online Jak Skutecznie Stawiać Celne Cele i z Pasją je Realizować w 2013r. z Agnieszką Przybysz


Bezpieczne płatności z certyfikatem SSL razem: 97zł

Potem wróć do tej strony, by skorzystać z tej propozycji TERAZ, jak jest dostępna.

Dostęp do warsztatu dostaniesz OD RAZU po zrealizowaniu płatności online na adres email.

Jeśli myślisz o sesjach indywidualnych z Agnieszką Przybysz – pierwszym krokiem jest udział w programie dla Twojego dobra. Wybierz jedną z wybranych opcji i skontaktuj się z nami tutaj >>> – podamy dostępność terminów sesji 1 na 1.

Wspaniałego i Bogatego Nowego Roku!

Najlepsza Opcja II
Jak Skutecznie Stawiać Celne Cele
i z Pasją je Realizować w 2013r. plus CD Sięgnij Gwiazd

Co obejmuje:

warsztat online Jak Skutecznie Stawiać Celne Cele i z Pasją je Realizować w 2013r. z Agnieszką Przybysz plus CD Sięgnij Gwiazd wizualizacja Celne Cele


Bezpieczne płatności z certyfikatem SSL razem: 117zł plus koszt dostawy w Polsce: razem 124 zł

Pakiet z CD Sięgnij Gwiazd – dostawa za granicę >>> 132 zł

Więcej nt CD Sięgnij Gwiazd i opinie uczestników >>>

Potem wróć do tej strony, by skorzystać z Opcji IIOto Niektóre Opinie po warsztacie:

„Bardzo podobała mi się sesja, jak i zaproponowany i przeprowadzony proces. Szczególnie uwalniania ubiegłorocznych niepowodzeń, jak formułowania celów na rok 2013. Ważne było przypomnienie o uwalnianiu blokad z programu Moc Wenus. To w ogóle wspaniały program i cieszę się, że wzięłam w nim udział, i wciąż jeszcze jest dostęp, gdyż- by zrealizować cele na 2013- będę musiała jeszcze do niego wrócić. Pozdrawiam bardzo serdecznie” Grażyna M.

„Na początek chce pogratulować wspaniałego pomysłu zorganizowania sesji telefonicznej. Dzięki niej miałam okazję zrobić pierwszy krok, aby poznać Twoje warsztaty.
Warsztat pomógł mi sobie uświadomić jakiej cechy najbardziej brakuje mi w codziennych działaniach i przy osiąganiu celów. Chciałabym jednak odważniej postawić swoje cele i jeszcze je zrewidować.
Pozdrawiam i dziękuję” Ola K.

„Bardzo mi się spodobał proces. Bałam się, że nie zdążę, ale postawiłam sobie za cel ,że zdążę i zdążyłam i bardzo się cieszę. Praca z intuicją, ogromna dawka energii. DZIĘKUJE” Aga P.

„Witaj Agnieszko, ponieważ trochę jestem w dołku (ale na pewno dam radę…) muszę chyba trochę zwolnić. Przez ponad pięć lat byłam dyrektorem, obecnie już nie jestem, więc wypadłam z torów, jak rozpędzona lokomotywa i próbuję coś z sobą zrobić… Zaczęłam od przeczytania Twojej książki „Przyciągnąć miłość”…

Co do warsztatu, to z całego serca serdecznie dziękuję, czuje się profesjonalizm w prowadzeniu, wspaniale dobrane pytania. Uświadomiłam sobie jak bardzo jestem w dołku, gdy nie wiedziałam co mam odpowiedzieć… Znam te sytuacje, ponieważ jestem nauczycielem i prowadzę zajęcia z doradztwa zawodowego… Ciekawe czy sobie będę w stanie pomóc? :) Ale, jak wcześniej wspomniałam – teraz priorytetem jest dla mnie spotkanie miłości życia. Nie powinnam wątpić, ale czuję chaos. Może z Twojej strony uzyskam jakąś radę? Czekam na przesyłkę CD. Muszę raz jeszcze przesłuchać. Pozdrawiam serdecznie” Ewa R.

„Weszłam w ten Nowy rok z perturbacjami w życiu osobistym, które wybiły mnie kompletnie z rytmu na 3 tygodnie. Dopiero sesja dotycząca celów wytraciła mnie z letargu. Było mi to niezmiernie pomocne, gdyż nie wiem czy sama zebrałabym siły, aby ponownie wejść w rytm pracy. Z jednej strony Boże Narodzenie to piękny rodzinny czas, z drugiej zawsze ma się problemy z powrotem do pracy. Do tego pogoda ponura i brak słońca działają na mnie destrukcyjnie. Musze sporo nadrobić, ale mam nadzieje, że powoli wejdę w rytm. Dzięki Ci za tą sesję, z Twoją pomocą jakoś łatwiej dalej zbierać siły i motywacje. Ściskam ciepło i serdecznie.” Hania

Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, najlepiej po złożeniu zamówienia wyżej „dodaj do koszyka”
Coaching Institute spółka
Nr konta 21 1160 2202 0000 0001 6358 2390
Tytułem: proszę wpisać wybrany produkt.
(program celne cele)
W przypadku przelewu na konto jw prosimy wysłać potwierdzenie na email ap @ ci.biz.pl – wyślemy dostęp.
CD ( wartość 47 zł opłacone) w Opcji II wyślemy na podany adres pocztowy w zamówieniu.


Opisz w kilku zdaniach krótko swoją sytuacje i zadaj pytanie. (Twoje dane adresowe pozostaną poufne)

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.