Czy i Ty chcesz wreszcie zrobić znaczący krok w kierunku spełnienia swoich pragnień?

 

Maja Marciniak ze Szczecina napisała o tej publikacji:
 

 

?Fantastyczna pomoc przy realizacji celów i marzeń?

 

 

 

[kliknij tutaj, by zyskać umiejętność realizacji Twoich celów]
 

 

?Dzięki niej zarobiłam pierwszy milion, mężczyzna życia mnie kocha i ja kocham, dzieci pławią się w sukcesie i szczęściu, a praca zawodowa i zdrowie są zachwycające. To są marzenia Beaty. A jakie Ty masz?

Agnieszka-Przybysz-coaching Nie pytam Cię o to, czy chcesz podwyżki o kilkaset złotych miesięcznie, lepszy samochód, czy większe mieszkanie. Mam na myśli PRAWDZIWE MARZENIA.

Uwierz mi lub nie, ale możesz zrealizować każdy cel, jaki sobie wybierzesz. Naprawdę. Tak, nie musisz zadowalać się tym, co przypadkowo spotka Cię w życiu.

Możesz sięgnąć gwiazd.

Wiem to, ponieważ sama to zrobiłam i wiem jak Ci pomóc w sięgnięciu Twoich Gwiazd.

Nazywam się Agnieszka Przybysz i skutecznie pomagam osobom takim, jak Ty w realizacji osobistych pragnień i celów zawodowych.

 

?Podczas warsztatów wypisałam jak ma wyglądać moja nowa praca. I stwierdziłam, że właśnie mam taką pracę?Już od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem napisania do Ciebie kilka słów. Wczoraj wieczorem przez przypadek wpadły mi w ręce notatki z warsztatów dotyczących stawiania celów i znalazłam również małą karteczkę, na której podczas warsztatów wypisałam jak ma wyglądać moja nowa praca.

I stwierdziłam, że właśnie mam taką pracę.

Od stycznia jestem w nowym miejscu i nagle się okazuje, że można mieć normalnych ludzi w swoim otoczeniu, normalnego szefa, któremu zależy na pracownikach i dba o ich miejsce pracy, że liczy się profesjonalizm, że nikt nie interesuje się moim życiem prywatnym i nie robi mi przesłuchań, a tym bardziej nie piętnuje mojego stylu życia.

Z radością zaczęłam wstawać rano, a myśl o pójściu do pracy nie jest już drogą przez mękę, pozbyłam się dolegliwości żołądkowych. Pozbywszy się jednego problemu dostrzegłam inne, które spychałam skrzętnie w kąt, więc teraz wyciągam swoją kolejną małą karteczkę i biorę się do pracy.

Bardzo Ci Agnieszko dziękuję za tygodniowe maile, za mobilizację do działania do pracy nad sobą.

Pozdrawiam serdecznie, Iwona

Wielu ludziom nie udaje się zrealizować swoich celów i zamierzeń, ponieważ nie wiedzą, jak je poprawnie stawiać.

Bardzo powszechny jest też jeden błąd, który ma decydujący wpływ na niepowodzenia.

Samo stawianie celów nie DZIAŁA! Powtarzam, nie działa, gdy nie jest spełniony ten jeden warunek. Stąd wiele postanowień jest tylko iluzją…

Chcę Ci dokładnie pokazać jak stawiać cele, by je jak najszybciej osiągnąć, a także jak uniknąć tego jednego błędu, który gwarantuje niepowodzenie w osiąganiu celów.

Prawdopodobnie słyszałeś już coś na temat Sekretu ? Prawa Przyciągania. Może znasz film lub ?The Secret? – Sekret?

Pragnę Ci dokładnie pokazać, jak praktykować Sekret ? Prawo Przyciągania, aby Twoje życie, z dnia na dzień przemieniało się w takie, jakie pragniesz.

 

?Dałaś mi kilkanaście minut szczęścia. Podarowałaś mi to, czego nie odczuwałam od kilku lat, a w ciągu całego mojego życia kilka razy.?Od roku próbuję medytować i afirmować, piszę próbuję, bo nie jestem przekonana, że robię to dobrze. Właściwie teraz, po wczorajszym ćwiczeniu z płytką „Sięgnij gwiazd” już wiem, że robiłam to nie tak jak należy. Pozostawiałam obrazy na poziomie umysłu.

Wczoraj przy nagraniu, nie tylko zobaczyłam i poczułam, ale zobaczyłam i POCZUŁAM. Łzy cisnęły mi się do oczu- łzy szczęścia, szczęście które czułam w całym ciele.

Obrazy, które sobie przedstawiałam – wizualizowałam już dziesiątki razy, ale takich wrażeń nie miałam.

Czułam miłość, którą mam w sobie i czułam miłość emanującą od moich dzieci, ich partnerów i czułam miłość do mojego partnera i jego miłość. Wielokrotnie wyobrażany dom był, po raz pierwszy, cały pełen ciepła, miłości, szczęścia, radości.

Czułam SPEŁNIENIE. Widziałam i czułam szczęście.

Twój ciepły głos przeprowadził mnie od wymarzonego domu z kochającą się rodziną, przez wymarzoną pracę po spacer z partnerem skalistymi ścieżkami wybrzeża Hiszpanii.

Dałaś mi kilkanaście minut szczęścia. Podarowałaś mi to, czego nie odczuwałam od kilku lat, a w ciągu całego mojego życia kilka razy.

Dałaś mi nadzieje, że może być inaczej, że warto pracować nad sobą, otworzyć się na ludzi i świat.

Wczoraj, dzięki Tobie, „sięgnęłam gwiazd?.

Dobrze, że jesteś.

Alicja kujawsko-pomorskie

 

 

?Czuję jak twój anielski głos prowadzi mnie do gwiazd?„Kochana poprzez CD uświadomiłaś mi ile rzeczy robiłam niewłaściwie, postawiłaś mnie na nogi otworzyłaś mi oczy, umysł i serce.

Słucham wielokrotnie i czuję jak twój anielski głos prowadzi mnie do gwiazd.”

Wdzięczna Barbara 58 lat

 

 

?Pozwalasz poczuć, że człowiek sam ,swoimi myślami, obrazami i emocjami jakie mu towarzyszą tworzy swój własny świat, czyli ma wpływ na swoje życie.?Chciałam napisać Ci kilka słów o płycie. Cieszę się, że trafiła w moje ręce. Mimo że w zasadzie znałam zasady jak się stawia cele, to, jednak dzięki płycie uświadomiłam sobie, że nie zawsze zdawałam sobie sprawę jak ważne jest żeby uświadomić sobie czego tak naprawdę chcemy.

W bardzo przystępny sposób przekazujesz informacje jakie warunki trzeba spełnić, aby nasz cel się urzeczywistnił, jak ważna jest przy tym motywacja czyli tak naprawdę na czym nam zależy.

W świat wizualizacji prowadzisz głosem, pełnym spokoju i radości. Pozwalasz poczuć, że człowiek sam, swoimi myślami, obrazami i emocjami jakie mu towarzyszą tworzy swój własny świat, czyli ma wpływ na swoje życie.

Pozdrawiam, Ania

Niespełnione dotąd marzenia zaczną realizować się na Twoich oczach. Twoje cele same Cię znajdą i przybędą do Ciebie.

cd_Sięgnij-Gwiazd_Coaching-Institute-sukces-kariera-zmiana-pracy-kopia

Oto przed Tobą książeczka plus płyta CD, która wyjaśni Ci
na czym polega Sekret i jak go praktykować w życiu.

Osobiście przeprowadzę Cię przez proces wizualizacji Twoich celów.

Dzięki książeczce i płycie odkryjesz między innymi:

 Na czym polega potencjał twórczy
 Jak sformułować cele
 Jak jeden błąd pozbawia nas realizacji celów i pragnień
 Jaki jest konieczny warunek, niezbędny do osiągania celów
 Przykłady osiągnięć
 Jak osiągnąć harmonię we wszystkich obszarach życia
 Jaką rolę spełniają pozytywne uczucia
 Wizualizację – Idealne Życie
 Krótką wersję wizualizacji – Serce HeartFlo(TM)

 

Przesłuchaj fragment kliknij obok

Sprawdź skuteczne warsztaty realizacji Twoich celów.

 

Powiem po prostu – jest to fantastyczna pomoc przy realizacji jakiegoś celu marzenia.Ktoś, kto przeczytał książkę „SEKRET” na pewno ma wiele ochoty do pracy, niestety książka nie podaje konkretnie żadnej techniki. I tu idealnie pomaga nam pakiet Agnieszki Przybysz – „Sięgnij gwiazd – praktykuj sekret”.

Dziękuję Ci Agnieszko, za wspaniały pomysł, za Twój spokojny głos. Dzięki Tobie praca nad sobą jest przyjemna, i mogę ja stosować kiedy tylko chcę.

Może to śmieszne, ale płyta jeździ ze mną wszędzie :) Nigdy nie wiem, kiedy znajdę chwilę czasu, by ją posłuchać i udać się w krainę moich marzeń.

Dziękuję z Całego Serca !! I czekam na spełnienie moich marzeń !!

Maja Marciniak, Szczecin

 

Ile to kosztuje?

Czy wiesz, że godzinna sesja z doświadczonym Coachem kosztuje 400, 800 złotych, a czasem nawet więcej?

Dziś proponuję Ci nagranie, które pozwoli Ci choć częściowo poczuć się, jak na takiej sesji. Różnica jest taka, że płacisz raz, a ja prowadzę Cię w kierunku praktykowania Sekretu Przyciągania tyle razy, ile zechcesz.

Ten sam głos, co na sesji poprowadzi Cię ku Twoim celom za każdym razem, gdy odsłuchasz te nagrania.

cd_Sięgnij-Gwiazd_Coaching-Institute-sukces-kariera-zmiana-pracy-kopia

[kliknij tutaj, by zyskać umiejętność realizacji Twoich celów]

Zrób prezent przyjacielowi Twin pack

dla Ciebie i Przyjaciela:

[kliknij tutaj, by zyskać umiejętność realizacji Twoich celów]

w Pakiecie dla Przyjaciela drugi zestaw taniej

Wraz z CD otrzymasz jako bonus 7 sesji coachingu on-line? cele zawodowe
Nie z każdym mogę jednocześnie pracować, doba ma tylko 24 godziny :-) Dlatego postanowiłam Ci udostępnić książeczkę z CD Sięgnij Gwiazd, abyś poczuł się jak na indywidualnej sesji coachingu ze mną, w zaciszu Twojego domu lub biura. Dodatkowo daję Ci gratis proces 7 bezpłatnych sesji on-line ze mną jako Twoim profesjonalnym coachem, który poprowadzi Cię do Twojego celu. Jest to pierwszy i jedyny tego typu system on-line dostępny na rynku o wartości 470 zł.

Zapytasz dlaczego daje Gratis proces, o takiej wartości w porównaniu do ceny publikacji Sięgnij Gwiazd?
Wiem, że nie z każdym mogę porozmawiać osobiście lub się spotkać, choćbym tego bardzo chciała, dlatego chcę dać każdemu szansę na profesjonalną pomoc i kontakt ze mną poprzez moje produkty, usługi i bonusy, byś Ty też inwestując w swój rozwój mógł osiągnąć
Twoje cele zawodowe i osobiste.
Naprawdę zależy mi na Twoim sukcesie i stało się to moją misją, by pomóc jak największej liczbie osób cieszyć się wspaniałą pracą, biznesem i życiem.

Czekam na Ciebie, by Cię tam poprowadzić,
Agnieszka Przybysz

Pionierka Coachingu, Ekspert relacji
Mentor Biznes z Pasją
autorka Przyciągnij Sukcesy z Pasją
bestsellera Przyciągnij Miłość 2009, 2012

P.S. Czy wiesz do czego doprowadzi Cię niewłaściwe stawianie celów życiowych, lub w ogóle ich brak?

Jak będzie wyglądało Twoje życie za rok, 5 lat, lub 10? Ile jeszcze dasz radę wytrzymać w obecnej pracy, wśród ludzi, których nie znosisz?

Chcę Ci pomóc, nie dam rady jednak dokonać tego bez Ciebie. Ty musisz zrobić ten jeden krok ku lepszemu życiu, wspaniałej pracy i radosnym relacjom z bliskimi, a także ze współpracownikami.
Zrób go dziś, właśnie TERAZ:

[kliknij tutaj, by zyskać umiejętność realizacji Twoich celów]

Gwarancja100

Gwarancja Satysfakcji!
 

Bonus: wizualizacja do obejrzenia
 

 

 

Po złożeniu zamówienia możesz dokonać wpłaty bezpośrednio na konto bankowe

Jednak prosimy najpierw dokonaj zamówienie klikając na linki powyżej.

tytuł przelewu: numer zmówienia

Jak dokonujesz wpłaty na poczcie prosimy o dokładny adres dostawy, kod i miasto, nr zamówienia, a gdy go nie pamiętasz: telefon komórkowy. W sytuacji, gdy dokonujesz wpłaty w Urzędzie Pocztowym mamy możliwość potwierdzenia poprawności adresu dostawy za pomocą sms.

Proszę doliczyć koszty wysyłki/pakowania: ( 1 szt lub twin pack-2 sztuk CD). 1 szt – 47 zł i koszty wysyłki jw, Twin pack: 2 szt – 87 zł i koszty wysyłki jw.

Płatności realizowane są Tylko za pomocą przelewu na nasze konto lub za pomocą Bezpiecznych płatności realizowanych przez przelewy24 lub paypal.pl (płatności kartą).

Przesyłki poza Polskę mają inne koszty wysyłki, znajdziesz je przechodząc szybko przez formularz zamówienia.

Uwaga! Prosimy pamiętać, że podstawą realizacji zamówień jest złożone zamówienie w sklepie internetowym Coaching Institute i dokonana płatność (przez internet lub bezpośrednio na konto). Dziękujemy!

Wysyłając do nas email dot. Sięgnij Gwiazd prosimy każdorazowo podać: imię i nazwisko oraz numer Twojego zamówienia.

FAQ – częste pytania i odpowiedzi dotyczące zamówień

Czy w opakowaniu jest film Sekret?
W opakowaniu jest książeczka – 12 stron i CD Sięgnij Gwiazd, pokazuje Praktyczny sposób zastosowania prawa przyciągania, w tym 2 wizualizacje, przez które przeprowadzi Ciebie Agnieszka.
Uwaga: Zanim powstał Sekret, klienci Coaching Institute doświadczali działania prawa przyciągania na warsztatach grupowych i sesjach indywidualnych.

Sięgnij Gwiazd praktykuj sekret, to nie teoria, ale praktyczne ćwiczenia, to ta część, której brakuje w książce Sekret, wg opinii klientów.

Dla kogo jest ta publikacja?
Głównie dla osób, które pragną mieć satysfakcjonującą pracę, karierę i nauczyć się jak skutecznie formułować swoje cele, by z sukcesem je osiągać. Te same techniki można stosować przy celach osobistych również z sukcesem.
Jak są realizowane zamówienia?
Zamówienia są realizowane TYLKO on line (w portalu Coaching Institute) po otrzymaniu wpłaty przez bezpieczne płatności przelewy24 (obsługuje przelewy większości banków poniżej) lub paypal ( płatności kartami), lub przelewem bezpośrednio na konto Coaching Institute. Płatności za pomocą przelewy24 i paypal potwierdzane są natychmiast po ich dokonaniu, gdy przejdziesz krok po kroku przez sklep.

Wraz z dokonaniem płatności otrzymasz Twoje sesje on-line.

Obsługujemy następujące formy płatności:
Bank BGŻ, Bank BPH, Bank Millennium, Bank Nordea, Bank Ochrony Środowiska, Bank PEKAO S.A., Bank PKO BP (iPKO), Bank Pocztowy, Bank SGB, BZ WBK – Przelew24, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Dominet Bank, Euro Bank, Fortis Bank, GetIn Bank, ING Bank Śląski, Invest Bank, Kredyt Bank, Lukas Bank, mBank ? Transfer, MultiBank, MultiTransfer, Płacę z Inteligo, Raiffeisen Bank.

Czy Sięgnij Gwiazd można kupić tylko przez internet?
Tak, na chwilę obecną publikacja jest dostępna tylko on-line i w COACHING INSTITUTE.
Obawiam się, że przesyłka może dotrzeć uszkodzona?
Opakowanie publikacji z CD Sięgnij Gwiazd jest inne niż zwykłe opakowania plastikowe na CD. Wykonane jest z eleganckiej tektury, droższej wersji, aby zapewnić bezpieczną dostawę i Twoją satysfakcję. Opakowanie jest zafoliowane przed włożeniem do koperty.
Ile czasu trawa dostawa przesyłki?
Dostawy realizuje Poczta Polska w ciągu 2-3 dni roboczych listem poleconym lub priorytetem poleconym. Wysyłki realizujemy we wtorki i czwartki na podstawie potwierdzenia wpłaty na konto firmowe lub przelewy24.
Czy realizujemy przesyłki zagraniczne?
Tak. Przechodząc przez sklep – w koszyku zamówienia można wskazać dla przesyłki zagranicznej odpowiednie koszty wysyłki do krajów Europejskich i dodać je łatwo do wartości zamówienia.

COACHING INSTITUTE

Copyright © Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.