Jesteś przedsiębiorczą kobietą z pasją

Trafiłaś pod właściwy adres. Zmiany w sytuacji ekonomicznej otwierają możliwość dla Ciebie byś miała zarówno miłość i wspaniałe relacje jak i karierę lub biznes z pasją.

Nadeszła wspaniała Era Dostatku i Prosperity dla Kobiet, by sięgnęły po SUKCES, na który Zasługują i stały się Doceniane, Kochane i Bogate!
Twoja Kariera i Biznes nie powinny być „wyczerpujące i trudne”!

Co powstrzymuje Cię? Wiele przedsiębiorczych kobiet podświadomie sabotuje swój sukces zawodowy, poświęcają się dla firmy lub biznesu, przepracowują się, czują się winne wobec bliskich i rodziny, że nie poświęcają im wystarczająco dużo czasu – tak jakby tego pragnęły, czują presję zarabiania coraz więcej i dźwigania coraz większej odpowiedzialności na swoich barkach, nie cenią wystarczająco swojej pracy i swoich granic w relacjach z ludźmi, mają toksyczną relację z pieniędzmi.
Nie urodziłaś się po to, by męczyć się w biznesie …
Twoim boskim prawem jest mieć wspaniałe relacje, karierę & biznes z pasją i zarabiać świetne pieniądze – odnosić SUKCESY, oto dlaczego:

Marzysz o większych pieniądzach, wspaniałych relacjach, karierze lub biznesie z pasją, który da Ci satysfakcję i godne wynagrodzenie oraz radość dzielenia się z innymi ludźmi od serca…, nic z tego nie wydarzy się zanim nie rozpoczniesz krok po kroku transformującego coachingu (mentoringu):

– Jak wzmocnić Twoje poczucie wartości
– Jak tworzyć wspaniałe relacje w środowisku osobistym i zawodowym – oba obszary są istotne jednocześnie, byś była szczęśliwa i odnosiła sukcesy zawodowe
– Jak uwolnić blokady i negatywne wzorce sabotujące Twoje cele
– Jak stworzyć wspaniałą relację z pieniędzmi, która da Ci poczucie bezpieczeństwa i spokój umysłu wykorzystując 8 sekretów pieniędzy
– Jak z odwagą sięgnąć po karierę & zawód lub biznes z pasją – odkryć Twoje PASJE
– Jak stworzyć biznes od pomysłu do sukcesu – przejść z korporacji do własnego biznesu z łatwością
– Jak w prosty i skuteczny sposób promować Ciebie i Twój biznes
– Jak rozwinąć Twój biznes, by przyciągać idealnych odbiorców Twoich usług i produktów

Wszystko to jest dla Ciebie, gdy dołączysz do naszej społeczności!

Najlepszy sposób, by zacząć to wybrać 7 sesji on-line GRATIScele osobiste lub zawodowe w zaciszu Twojego domu wraz z cotygodniowymi Inspirującymi Artykułami też Gratis – u góry tej strony teraz! ( Panowie też korzystają z sesji, publikacji i są członkami naszej społeczności)

AKTUALNOŚCI plus BLOG PONIŻEJ:

Więcej artykułów w Blog >>>

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.