CUDOWNE Relacje

21 DNI Radosnej Transformacji CUDOWNE Relacje:

 

Diamentowy Ogród


 Świadoma Modlitwa min @5.00 3x Jak możemy pomóc min @10.30 Medytacja Serce – Wyślij Miłość


Twój Kod jednorazowy: 21dni – oszczędzasz 100 zł! Zamiast 397 zł przez kilka dni tylko 297zł

Opinie & refleksje & efekty użytkowników:

– „Po odsłuchaniu tej wizualizacji czuję się cudownie.” Beata

– „Dziękuję za wspaniały program.” Katarzyna

– „Wspaniała wizualizacja! Dziękuję!” Magdalena

– „Agnieszko dziękuję. Wspaniały prezent.” Renata

– „Dziękuje Agnieszko:) Wspaniałe relaksujące odczucia, już czekam na kolejny dzień. Pozdrawiam:) „Dorota

– „Dziękuję Agnieszko:) Po wysłuchaniu tej wizualizacji czuję się znakomicie. Cieplutko pozdrawiam:)” Maria

– “Agnieszko, Dziękuję. Codziennie słucham nowych jak rozumiem nagrań. W mojej ocenie są świetne. Znam już zasady ABC PM, a mimo to słucham z uwagą i znowu umacniam się w przekonaniach, w które wierzę. Program działa na tablecie. To duża rzecz! Chyba nie mówiłam tego jeszcze, ale lektorka ma piękny głos i doskonałą dykcję :-)” Pozdrowienia, Iwona

– “Dziękuję ogromnie za te wspaniałe wizualizacje. To jest coś co chciałam od dawna. Cieszę się że są one z tematyki najważniejszej dla człowieka jak np. bezpieczeństwo, miłość i harmonia itd.” Emilia

– “Tak znalazłam… Ten program mnie zmotywował do działania i udowadnia, że faktycznie można. Dziękuję 🙂 Super jest ten program! Mogłabym słuchać i słuchać, aż dostaję silnego powera do działania. Szkoda tyko, że nie dostałam takiego ,,kopa” motywacyjnego by zrobić prawo jazdy… :p Robię i robię i zrobić nie mogę :p” Dżoana

– „Wizualizacja każdego dnia jest świetnym warsztatem, to dodaje mi pewności siebie i dzięki temu realizuję małymi krokami swoje plany oraz cele … Agnieszko bardzo Ci DZIĘKUJĘ Serdecznie pozdrawiam Jola

– „Słuchałam wytrwale po parę razy Twoich słów, zwłaszcza wtedy, gdy nie bardzo docierały do mego wnętrza, a nie chciałam przepuścić żadnego. Spotkałam Ciebie, gdy byłam w bardzo trudnej sytuacji. Teraz czuję się silniejsza i bardziej osadzona w sobie, choć wiem, że jeszcze dużo pracy ze sobą. Nie chcę utracić tego, co do mnie przyszło i bardzo chciałabym ich słuchać tyle ile zechcę :). Dziękuję Ci Światełko :)” Olga

 

Co piszą Kobiety po wysłuchaniu wizualizacji:

Czy wiesz że każdy był lub nadal jest w toksycznej relacji, spotykasz je w rodzinie, związku lub pracy?
Podczas 5 dniowego wyzwania & Masterclass webinar dowiesz się jak w prosty sposób budować i przyciągać cudowne relacje & związki.
Możesz dalej pracować ciężko i dużo, narzekać na brak czasu dla siebie lub dla bliskich, albo możesz sobie ułatwić życie. Co wybierasz? Zdobądź umiejętności na wagę ZŁOTA.

 

Często zadawane pytania?

Jak wygląda dostęp do 21 Dni Cudowne Relacje?
Dostęp z dowolnego urządzenia przez rok, z dostępem do internetu. Otrzymasz login i ustalisz hasło na platformie szkoleniowej. To prostsze niż zakładanie skrzynki email.
Jak długo trwa okazja?
Kilka dni tylko. Tak długo jak zegar dojdzie do ZERO.
Co zawiera program 21 DNI Cudowne Relacje?
22 wspaniałe wizualizacje, każda ok. 12 min, na dobry początek dnia lub cudowne jego zakończenie, dzięki którym poczujesz się lepiej, spokojniej, bardziej pewny siebie i dowartościowany. Zobacz co mówią uczestniczki na tej stronie.

 

O Agnieszcze Przybysz

 


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Wyjątkowa Autorka: Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, mentorka biznesu z pasją, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, 88 Życiowych & Biznesowych Sekretów i Lekcji, Sięgnij Gwiazd, Medytacja Kolorami. Publikacje te pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.Od 2000r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją {zainteresowanym rozwojem osobistym i duchowym}, sięgnąć po miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi.
(Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu od 1995 r., z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Realizuje misję podnoszenia świadomości miłości & obfitości.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.

Twórca metody Przyciągnij Miłość, od 2005r. jedynej kompletnej metody rozwoju osobistego i budowania relacji międzyludzkich.

Prekursorka Kobiecej Moc, materializacji fenomenalnych efektów kobiet od 2012r. i mentorka w Akademii Kobieca Moc i KM VIP – 90 Dni do Twojej Mocy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, Radio Gdańsk, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>

 

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.