ZACZEKAJ Proszę! Twoje dane zostały dopisane do naszej listy wysyłkowej i są traktowane jako poufne. Dziękujemy za zaufanie!
Na Twój adres podany przy rejestracji został od razu wysłany emial z prośbą o potwierdzenie subskrypcji.

Potwierdzając link w wysłanym do Ciebie email będziesz mógł dostawać zupełnie Gratis sesje i Inspirujący Newsletter.

Jeśli z jakiegoś powodu nie dotarł do Ciebie od razu email z potwierdzeniem, proponujemy sprawdź folder SPAM i dodaj domenę www.coachinginstitute.biz lub adres ap@coachinginstitute.biz do białej listy w swoim programie pocztowym, dziękujemy!

Korzystasz z Gmail?
Jeśli korzystasz z poczty gmail, mogłeś zauważyć, że wprowadzono tam zmiany, które mają wpływ na to czy otrzymujesz maile od nas i dostęp do gratisowych Mocy Inspiracji, artykułów i wideo, proszę wykonaj następujące kroki:

Krok 1: Kliknij na zakładkę „Promotions” Promocje znajdziesz ją wśród innych zakładek “Primary”, “Social”

Krok 2. Znajdź dowolny email do Agnieszka Przybysz COACHING INSTITUTE i przeciągnij do Zakładki „Primary” – Podstawowy/Główny jakkolwiek jest to tłumaczone z angielskiego w Gmail.

Krok 3. Zobaczysz wyskakujące okienko z wiadomością, czy chcesz aby wiadomości od nas „Agnieszki Przybysz” były automatycznie dostarczane do zakładki „Primary” – Podstawowy/Główny. Kliknij Tak – „Yes”
Z radością przygotowuję nowe niespodzianki i z entuzjazmem czekam na kolejne kontakty z Tobą poprzez newsletter, audio, wideo i inspirujące artykuły.

Życzymy miłego użytkowania serwisu przygotowanego specjalnie dla Ciebie.

Z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
autorka Przyciągnij Sukcesy z Pasją – COACHING
Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia.

Może zainteresować Cię też poznanie SEKRETU osiągania Celnych Celów:

5 zasad formułowania celów i jak uniknąć największego błędu.

Praktyczny sposób stawiania i realizacji celów krok po kroku … byś zaczął tydzień – miesiąc NIE od pobożnych życzeń, a od realizacji celów osobistych i zawodowych.

W tej wspaniałej publikacji znajdziesz informacje jak formułować Twoje cele zawodowe, kariery i osobisty, aby pomóc Ci w ich realizacji z większą łatwością. Dowiesz się jak uniknąć największego błędu przy realizacji celów i poznasz przykłady osób, które osiągnęły swoje cele dzięki zastosowaniu 5 zasad i ćwiczeń zawartych na CD wykorzystując “Sekret” prawa przyciągania w praktyce. Agnieszka poprowadzi Cię przez wizualizację w 2-ch wersjach kilkunastominutowej i kilkuminutowej, którą możesz powtarzać sam.

Oto przed Tobą książeczka plus płyta CD, która wyjaśni Ci na czym polega Sekret i jak go praktykować w życiu.

Osobiście przeprowadzę Cię przez proces wizualizacji Twoich celów.

Dzięki książeczce i płycie odkryjesz między innymi:

– Na czym polega potencjał twórczy
– Jak sformułować cele
– Jak jeden błąd pozbawia nas realizacji celów i pragnień
– Jaki jest konieczny warunek, niezbędny do osiągania celów
– Przykłady osiągnięć
– Jak osiągnąć harmonię we wszystkich obszarach życia
– Jaką rolę spełniają pozytywne uczucia
– Wizualizację
– Idealne Życie – Krótką wersję wizualizacji
– Serce HeartFlow

„Powiem po prostu – jest to fantastyczna pomoc przy realizacji jakiegoś celu marzenia. Ktoś, kto przeczytał książkę „Sekret” na pewno ma wiele ochoty do pracy, niestety książka nie podaje konkretnie żadnej techniki. I tu idealnie pomaga nam pakiet Agnieszki Przybysz – „Sięgnij gwiazd – praktykuj sekret”. Dziękuję Ci Agnieszko, za wspaniały pomysł, za Twój spokojny głos. Dzięki Tobie praca nad sobą jest przyjemna, i mogę ja stosować kiedy tylko chcę. Może to śmieszne, ale płyta jeździ ze mną wszędzie :) Nigdy nie wiem, kiedy znajdę chwilę czasu, by ją posłuchać i udać się w krainę moich marzeń.” Maja Marciniak

Tak, chcę dowiedzieć się wiecej i poznać nr 1 sekret celnych celów kliknij tutaj obejrzyj wideo

*******

Nie dziękuję, nie intresuje mnie tworzenie harmonijnych relacji z ludźmi >>wrócić do strony głównej

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.