osobista-wiadomosc

GARATULACJE


Jesteś z nami w programie! Powiadomimy Cię przez mail o starcie programu na żywo.

A tym czasem skorzystaj z 55 MOCNYCH Pytań Coachingowych
TUTAJ >>>

Jesteś doradcą, coachem, konsultantem, psychologiem, przedsiębiorcą

A może chcesz zostać coachem i włączyć coaching do Twoich umiejętności.

Agnieszka-Przybysz-coaching-mentoring-dla-coacha
Do: przedsiębiorcze kobiety, właściciele małych i średnich firm, początkujący przedsiębiorcy, specjaliści różnych branż, coachowie, konsultanci, trenerzy …

Miły przyjacielu,

Wyobraź sobie klientów w Twoim biznesie wyrastających jak grzyby po deszczu, gdzie się nie obejrzysz spotykasz potencjalnych klientów.

Nowi klienci przychodzą i proszą Cię o współpracę.

Gdzie nie pójdziesz przyciągasz zainteresowanie nowych osób, które chcą dowiedzieć się więcej jak możesz pomoc im w ich wyzwaniach, chcą poznać Twoje usługi i zastosować Twoje produkty.

To co mówisz do nich jest magnetycznie interesujące…

Klienci szanują Twój czas i czują radość współpracy z Tobą i Twoją firmą…

Czujesz przepełniającą Cię wdzięczność za tych wszystkich wspaniałych idealnych klientów, którzy polecają Cię i Twoje produkty-usługi kolejnym wspaniałym klientom…

Z chęcią dają Ci swoje rekomendacje. Czujesz stały przypływ nowych klientów…

Masz wspaniały zespół, który Cię wspiera w biznesie….

Regularnie masz czas na dopieszczanie siebie …Spa, hobby, czas dla rodziny i wymarzone wakacje – podróże, czy to nad ciepłym tropikalnym oceanem czy też morzem lub w górach … do wyboru.

Jesteś naprawdę szczęśliwa/y i powracasz do swojego biznesu z dawką nowej energii i pasji pomagania innym ludziom, którym służą Twoje produkty i usługi.

Czujesz przepełniającą Cię wdzięczność za tych wszystkich wspaniałych idealnych klientów, którzy polecają Cię i Twoje produkty-usługi kolejnym wspaniałym klientom…

Z chęcią dają Ci swoje rekomendacje. Czujesz stały przypływ nowych klientów.

Zakochaj się
w Sprzedaży, Autentycznie
z Radością

twoje-zaproszenie

Agnieszka-Przybysz-coaching-mistrz-coachingu-mentor
Agnieszka-Przybysz-coaching-HeartSales
Zapraszam Cię na unikalne doświadczenie i praktykę umiejętności, które pomogą Ci w budowaniu wspaniałych relacji z klientami i zwiększą Twoją skuteczność z 5% do nawet 80% lub więcej.

Oszczędzisz czas i pieniądze, zyskasz wolność robienia tego co kochasz. Rozwiniesz stabilnie swój zawód z pasją lub biznes z pasją.

Jeśli pracujesz na etacie, BARDZO zwiększysz wartość swoich kompetencji, jak uczyniły to inne kobiety, którym pomogłam, zyskały lepszą pracę i większe pieniądze, pracodawcy sami ich szukali.

Jeśli masz własny biznes, po 100 kroć zwiększysz swoją skuteczność i nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci wspierać skutecznie Twoich idealnych Klientów i wspaniale zarabiać. Być docenianym.

Poznaj unikalną autorską metodę HeartSales(TM) Przyciągaj Klientów z łatwością & lekkością.
Zobacz co obejmuje 8 tygodniowy program mentoringu nowych umiejętności coachingowych, które pokochasz.
Zdradzę Ci moje sekrety zza kulis i „know-how”, na bazie 25 lat doświadczeń, w tym jako dyrektor sprzedaży oraz pionierka coachingu.


Edyta-Mazur

„7 nowych klientów z łatwością, w 7 dni na kwotę 8400 zł, wpłacone”
„Witaj Agnieszko, dzięki serdeczne za rewelacyjny warsztat (20.10.) i niesamowicie mnóstwo pozytywnej energii do działania. Jak już Ci mówiłam, byłam na wielu szkoleniach dot. rozmów sprzedażowych, ale to organizowane przez Ciebie było najlepsze. Przed warsztatem byłam można powiedzieć przybita moją obecną sytuacją w pracy i przeciążona zadaniom z nią związanym, ale od wczoraj czuję w sobie dużo energii do działania.
Mam takie wrażenie, jakby stres ze mnie zszedł (a miałam go ostatnio w nadmiarze). Z całego serca dziękuję Tobie za bardzo cenny materiał przekazany na warsztacie. Jutro będę ćwiczyć na znajomych i klientach w mojej obecnej firmie:)”. Warsztat nauczył mnie jak właściwie prowadzić rozmowę z klientem i właściwie ją finalizować, odkryłam również w jakim kierunku mogę rozwijać swój biznes. Efekt w ciągu tygodnia: 7 nowych klientów z łatwością na kwotę 8400 zł” Edyta Mazur

Agnieszka-Marciniuk

„4 nowych klientów w 7 dni, w tym jeden kontrakt podpisany na 110 000zł”
„Stosując system Przyciągnij Klientów z Łatwością sfinalizowałam w ciągu tygodnia 4 umowy z klientami, w tym jedną umowę na kwotę 110 tysięcy. Otrzymam za to prowizję. Ten sam model rozmowy 1 na 1 ma zastosowanie bez względu na wielkość transakcji.” Agnieszka Marciniuk

Agnieszka-Przybysz-coaching-HeartSales

Maria-Bakalarska

„Wszystkim jakoś jest lepiej i najważniejsze klientów przybyło”
„Już następnego dnia po naszej rozmowie wydarzyły się różne rzeczy. Po pierwsze postanowiłam zwolnić Kasię… Wszystkim jakoś jest lepiej. Nie mówią tego głośno ale są weselsi i co najważniejsze klientów przybyło. Niektórzy sami do mnie przychodzą np: Radio Eska poprosiło mnie o wywiad o firmie i zabiegach jako gratisowa reklama emitowana przez dwa dni.
Agnieszko Dziękuję Tobie za Wszystko. Czuje w pracy przestrzeń, lekkość i ruch.
Działasz Agnieszko jak czarodziejska różdżka.”
Pozdrawiam serdecznie. Maria Bakalarska harmoniaspa.pl

Magdalena-Markowska

„Odnotowałam wzrost o 300%”
„W sierpniu i lipcu nie zarabiałam, przeciwnie – dokładałam do biznesu. Wrzesień 2010 po sierpniowych warsztatach Przyciągnij Sukcesy z Pasją był lepszy od września 2009 o 100%. Przychód firmy w styczniu tego roku w porównaniu do września 2010 również wzrósł prawie dwukrotnie.
Styczeń 2011 odnotowałam wzrost o 300%
Po „ warsztacie nt pieniędzy” w 2011r. (byłam na nim z mężem) postawiliśmy sobie cel konsumpcyjny. W wakacje wygrałam nieduży przetarg na poprowadzenie kursu dla gminy. Po czym jeszcze w wakacje, w dodatku na wyjeździe dowiedziałam się o kolejnym dużym przetargu. W kilka dni znalazłam firmę, która stanęła wraz ze mną i wygrałam.
Pozdrawiam Agnieszko i zawsze myślę o Tobie ciepło, bo uważam, że byłaś pierwszym i przełomowym krokiem na mojej drodze do rozwoju i dobrobytu.”
Magda angielskimszczonow.pl

„Byłam na etapie poszukiwania pracy, firma w której pracowałam została kupiona przez inną instytucję, w z związku z tym osoby na stanowiskach menadżerskich otrzymały wypowiedzenia umowy o pracę. Było to dla mnie wielkie przeżycie ponieważ przez całą swoją ścieżkę zawodową nie musiałam szukać pracy. Firmy same zgłaszały się do mnie z ofertą.
Lubiłam swoją pracę i wydawało mi się że lepszej już mieć nie można, pod względem warunków pracy, narzędzi, finansów.
Napisze krótko: po dwóch miesiącach otrzymałam ofertę pracy, która była jeszcze lepsza niż poprzednia. Pracuję w niej do dziś:)
O pomoc do Agnieszki zwróciłam się również w sytuacji, w której miałam podpisać ważny biznesowy kontrakt, problem polegał na tym, że druga strona, z którą próbowałam prowadzić negocjacje nie była tym zupełnie zainteresowana, podawała wiele argumentów, które wskazywały na zupełny brak korzyści wynikających ze współpracy ze mną, dlatego tym bardziej było mi trudno prowadzić jakiekolwiek rozmowy. Poprosiłam Agnieszkę o doradztwo, negocjacje trwały kilka tygodni, w efekcie zawarliśmy umowę współpracy.
Agnieszko, wiem, że trzeba słuchać mądrych ludzi dlatego zrobiłam zgodnie z Twoją sugestią. Dziękuję za Twoje wspaniałe doradztwo. Narzędzia stosuje do dziś.”
Aneta skoczek.com.pl

„Pobieram prowizje za to co do tej pory robiłam za darmo”
Aneta nie tylko zmieniała pracę na lepiej płatną w procesie coachingu, naprawiła relacje z partnerem, a dokładniej mówiąc on zdeklarował się, by zamieszkali razem (efekty coachingu relacji Przyciągnij Miłość) “Odważyłam się na dodatkowe dochody. Pobieram prowizje za to co do tej pory robiłam za darmo – a mianowicie kontaktuje wynajmujących z właścicielami lokali do wynajmu… zaczęłam pobierać prowizje takie jak pobierają agencje pośrednictwa wynajmu nieruchomości. Aneta z Warszawy

Agnieszka-Przybysz-coaching-HeartSales

Copyright © Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin |


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.