Profesjonalne Wsparcie, które Świadoma Kobieta Powinna sobie zapewnić,
aby Przyciągnąć Miłość Wspaniałego Partnera z Łatwością…

na Długie Szczęśliwe Lata Odbudować Relacje w Rodzinie
i Odzyskać Kobiecą Moc!Specjalna okazja

Co zrobisz dla siebie za 8 zł dziennie. Skorzystaj z sesji na żywo Inner Circle – Krąg Wsparcia: *Miłość, Moc & Materializacja*,
by sięgnąć po miłość i wspaniałe relacje teraz. Abonament 3m lub 6m oraz comiesięczny poniżej:

Warszawa dnia luty 2017r.
Witaj Wspaniała Kobieto,

Czujesz się niekochana i obawiasz się zaufać mężczyźnom ponownie …
Być może od dawna jesteś sama, albo przeżyłaś kolejne rozstanie lub nawet separacje i rozwód, albo jesteś w trakcie..

Masz złamane serce i obawiasz się otworzyć ponownie na miłość.
Czujesz się niedoceniona i bardzo cierpi na tym Twoje poczucie wartości i kobiecości.

Być może myślisz, że jesteś niewystarczająco dobra lub zawsze musisz skakać wokoło mężczyzn, by otrzymać wzajemną miłość. Strasz się zwykle bardziej niż partner w związku… Czujesz, że to Ty dajesz zawsze więcej i nie czujesz się z tym dobrze, czujesz się nieszczęśliwa i opuszczona.

A może jesteś jedną z tych kobiet, które osiągnęły wiele w swoim życiu zawodowym, karierze lub biznesie. Masz już stabilizację materialną. Potrafisz zadbać o swoje potrzeby, ale nie zaznałaś jeszcze prawdziwej miłości.

Zastanawiasz się jak to jest, że wciąż jesteś sama i nie spotkałaś właściwego partnera, który Cię doceni, pokocha taką jaka jesteś i obdarzy wzajemnym szacunkiem, adoracją i uwielbieniem na jakie zasługujesz.

A jeśli masz dzieci z poprzedniego związku, obawiasz się czy Twój nowy partner zaakceptuje je jako część waszej rodziny…

Rozumiem Twoje oczekiwania i rozterki osobiste…

Od 2005 r. prowadzę warsztaty grupowe z kobietami takimi jak Ty, które chcą kochać i być prawdziwie kochane. Pomogłam już wielu tysiącom kobiet i ich rodzin. Z satysfakcją patrząc jak budują wspaniałe związki, rodziny i uzdrawiają toksyczne relacje. To dla mnie największa nagroda za ponad 28 lat rozwoju osobistego i duchowego, którym się zajmuję tworząc skuteczne autorskie narzędzia i metody, m.in. takie jak ABC Przyciągnij miłość system, Przyciągnij Miłość Live. Proste i jakże skuteczne.
Przez minione lata udostępniłam ten system kobietom z Europy w wersji online. Zaobserwowałam, też że wiele się zmieniło w ostatnich latach w podejściu do relacji damsko-męski, w stosunku do tego co obserwowałaś w życiu swoich rodziców. Powstały nowe modele związków i nowe oczekiwania partnerów. Zapewne obserwujesz, że wiele długoletnich związków nie przetrwało tej próby… Dlatego tak trudno jest Ci odnaleźć się we współczesnych związkach i relacjach międzyludzkich. A jednocześnie dbać o Twoją Moc.
Moją odpowiedzią jest Inner Circle-Krąg Wsparcia: *Miłość, Moc & Matrializacja*, w którym odpowiem na Twoje pytania i przeprowadzę Cię przez sesje i praktyczne ćwiczenia zgromadzone w tym pakiecie. Pokażę Ci co działa TERAZ, a na co nie warto tracić czasu. Jak zmieniły się oczekiwania mężczyzn i kobiet i jak się w tym odnajdziesz, by zbudować związek na długie lata.
Z pewnością Cię ucieszy ta „wyjątkowa okazja”, sesje na żywo tylko raz w pakiecie abonamentu 3 i 6 miesięcznego Przyciągnij Miłość & Kobieca MOC, z moim osobistym wsparciem na żywo – Agnieszki Przybysz

Postanowiłam zrobić coś wyjątkowego, dać możliwość kobietom z całego świata doświadczyć energii miłości, teraz gdziekolwiek mieszkasz w nowym Inner Circle – Kręgu Wsparcia, w którym będziesz miała ze mną bezpośredni kontakt online w grupie, przez telefon, który rusza wkrótce w 2017r. Decyduje kolejność miejsc z uwagi na intymność grupy. Zadbaj o swoją rezerwację już teraz poniżej.

Gdybyśmy miały spędzić ten czas razem, to jego wartość wynosi co najmniej 10 000 zł. Czytaj dalej i sprawdź jak możesz skorzystać z doświadczenia eksperta relacji za ułamek tej kwoty.

Jeśli jesteś taka jak większość kobiet,
które kontaktują się często ze mną:

Leczysz rany po ostatnim związku
Cierpisz na samotność singla
Każdy Twój związek kończy się rozstaniem
Od wielu miesięcy lub lat nie byłaś na randce
Zamknęłaś serce na miłość – obawiasz się zaangażować

Albo

Męczysz się w swoim związku partnerskim lub małżeńskim
Partner Cię nie rozumie
Jest mało empatyczny, nieczuły, a sex między Wami już nie jest tak pasjonujący jak dawniej
Być może boisz się zdrady – podejrzewasz zdradę albo wręcz myślicie o rozstaniu

Jakie masz gorące pragnienia w 2017 roku?
Wyobraź sobie siebie w relizacji Twoich marzeń w 2017r.
Jakie działania podejmiesz, by zrealizować te pragnienia?
Jak zapewnisz sobie profesjonalne wsparcie w miłości, relacjach i większej pewności siebie, bez względu na to czy jesteś samotną singielką czy czujesz się samotna w obecnym związku.

Dla kobiet, takich jak Ty, przygotowałam niezwykły program wsparcia – pakiet cyklu sesji grupowych ze wspaniałymi programami. Do wyboru abonament 3 miesięczny lub 6 miesięczny: *Miłość, Moc & Matrializacja*. Z możliwością wydłużenia jak zechcesz. Już nie musisz zamagać się sama z Twoimi wyzwaniami – w kobiecym kręgu / gronie zyskasz to czego teraz potrzebujesz, by odzyskać Twoją moc i realizować pragnienia. Systematyczne wsparcie pozwoli Ci rozwijać się, ponad to co do tej pory było dla Ciebie niemożliwe. Wiem czego Ci potrzeba. Jestem w stanie Ci to dostarczyć, tak jak pomogłam wielu tysiącom innych kobiet przez minione lata.
Dodam, że jest to najbardziej przystępna inwestycja w Twój rozwój, bym bezpośrednio w rozmowie mogła Ci pomóc w Twoich życiowych zmaganiach.

inner-circle-Agnieszka-Przybysz-Coaching-milosc-moc-materializacja

Przykładowe tematy
• Jak Kochać siebie jeszcze bardziej
• Jak wzmocnić pewność siebie
• Jak dbać o swoje potrzeby, by materializować Twoje pragnienia
• Jak spotkać prawdziwą miłość …
• Jak złożyć złamane serce w całość…
• Po bolesnym rozstaniu nie w głowie miłość, od czego wtedy zacząć…
• Jak przekazać miłość z serca do serca … co to daje …
• Jakie słowa sabotują Twoje związki …
• Jakie przekonania i komunikaty wnosisz w życie partnerskie… i kiedy one powstały…
• Jak uwierzyć w siebie i swoją moc… różnica między kobietami, a mężczyznami…
• Myślisz, że On Cię nie kocha, czy wiesz, że są różne sposoby okazywania miłości – jaki jest Twój sposób, a jaki partnera i jak temu zaradzić…
• Jak wartości mają wpływ na konflikt w związku…
• Czy miłość można spotkać i w Internecie…
• Czy seks na pierwszej randce to dobry pomysł…
• Atrakcyjność w związku to więcej niż modny ubiór czy makijaż i zgrabne ciało…
• Miłość dojrzała – mit czy rzeczywistość, jak się w niej odnaleźć ….i wiele więcej…


agnieszkaprzybysz-com-inner-circle

Programy online – natychmiastowy dostęp + Sesje online w grupie, pytania, odpowiedzi – coaching & mentoring, gdziekolwiek jesteś. Dostęp online i sesje na żywo [wieczorem w poniedziałki] – regularnie co 2-3 tygodnie przez telefon/skype, by pomóc Ci w relacjach i miłości.

Co obejmuje abonament 3 miesięczny:


Co zrobisz dla siebie za 8 zł dziennie. Pakiet Korzyści 3m:

coaching-mentoring-sesje-z-agnieszka-przybysz
Zamknięte sesje (40 min),Pytania, odpowiedzi, coaching i mentoring z Agnieszką = 4 sesje na żywo online w grupie
eko-gotowanie-agnieszka-przybysz22
Eko Gotowanie dla Zdrowia i Figury. Zdrowe porady dla ciała i figury, w tym ponad 215 zdrowych przepisów na każdą porę roku.

ABC Przyciągnij Miłość Silver. Warsztaty wideo z narzędziami i ćwiczeniami plus audio – łącznie ponad 20 godzin transformujących treści.
forum-wsparcia-z-agnieszka-przybysz

Forum wsparcia z Agnieszką Przybysz – zadaj pytanie i otrzymaj odpowiedź dot. Twojej sytuacji.

Co obejmuje abonament 6 miesięczny:


Pakiet Korzyści 6m:

coaching-mentoring-sesje-z-agnieszka-przybysz
Zamknięte sesje (40min) pytania i odpowiedzi, coaching i mentoring z Agnieszką = 8 sesji na żywo online w grupie

eko-gotowanie-agnieszka-przybysz22
Eko Gotowanie dla Zdrowia i Figury. Zdrowe porady dla ciała i figury, w tym ponad 215 zdrowych przepisów na każdą porę roku.

ABC Przyciągnij Miłość Silver. Warsztaty wideo z narzędziami i ćwiczeniami plus audio – łącznie ponad 20 godzin transformujących treści.

Forum Wsparcia z Agnieszką Przybysz – zadaj pytanie i otrzymaj odpowiedź dot. Twojej sytuacji.


Dnia 22.08.2016 o 16:06 “Przeszłam przez cały program krok po kroku. Uważam, że jest wspaniały. Długo zwlekałam z zamówieniem na partnera, ale kilka dni temu złożyłam je. Co mi dał ten program?
Przede wszystkim zauważyłam, że jestem dużo spokojniejsza. Wpadłam również na nowy pomysł wykonania obrazów na wystawę. Jak już wcześniej pisałam, zauważyłam jakiś mały zastój w kontaktach, jest jakoś mniej “tłoczno”, spokojniej, może to rzeczywiści przygotowanie miejsca na nowe doświadczenia. Zauważyłam też, że stałam się bardziej wyrozumiała wobec innych. Nadal stosuję co jakiś czas listy uwalniające, medytację kolorami, prysznic mentalny. Generalnie zapanował wokół mnie jakiś spokój i wyciszenie.
Bardzo chciałam namówić do wzięcia udziału w programie moją córkę, ponieważ widzę, że po naszym rozwodzie jest obciążona tym wszystkim, mam nadzieję, że dojrzeje do tego. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam”. napisała Ola K. po Przyciągnij miłość


Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie można wyjść z dołka emocjonalnego. Zaproponowane w tym programie narzędzia dają namacalne efekty. Wszystkie intencje, które postawiłam sobie na początku programu zrealizowały się. Przyznam, że bardzo przyłożyłam się do pracy nad sobą. Jak pisałam we wcześniejszych komentarzach założyłam zeszyt swojej przemiany. Codziennie pisałam datę, numer dnia i co w danym dniu przyswoiłam z proponowanego materiału (swoje przemyślenia, ćwiczenia oraz sny).
Teraz gdy przeglądam zeszyt z początkowych dni transformacji, myślę sobie, że lepiej trafić nie mogłam.
Myślałam o indywidualnych zajęciach z psychologiem, ale dzięki temu programowi już wiem, że większość odpowiedzi na pytania jest w nas samych. Jestem bardzo wdzięczna za ten kurs.
Największe wrażenia zrobiły na mnie […] więcej w telekonferencji…
Polecam każdemu kto chce doznać nowych wartości życia. Niech nie pyta jak i dlaczego. Tylko w ciemno zastosuje system (ćwiczenia i zadanie) i przede wszystkim pielęgnuje swoją przemianę!!!” Pozdrawiam serdecznie Zadowolona Karolina


Agnieszka-Przybysz-coaching-Przyciagnij-Milosc2


“Byłam na bardzo wielu warsztatach rozwoju osobistego [ tu wymienia nazwy i prowadzących, by nie urazić nikogo….], wszyscy mówią o miłości i konieczności pokochania siebie, o problemie, ale NIKT nie mówi i pokazuje jak to zrobić. Warsztaty Przyciągnij Miłość to jedyne warsztaty, na których DOWIESZ się jak to zrobić, uczestnik dostaje konkretne, sprawdzone NARZĘDZIA do budowania relacji i miłości … można je po prostu zastosować. To jedyny warsztat, który daje narzędzia. Najlepszy warsztat na jakim byłam. Dziękuję” Leoniła


Kobieca Moc Wenus to najlepiej zainwestowane pieniądze jakie mogłam wydać na siebie dać sobie ogromną dozę luksusu w postaci aktywowania 5- ciu mocy kobiecości.
Dziękuję Agnieszce Przybysz za stworzenie takiego programu rozwoju osobistego i inspirację do tego, by tworzyć z pasją to co chcę stworzyć. Dziękuję po stokroć i do końca życia będę wdzięczna Agnieszce i Bogu, w którego wierzę bo ufam, że wiara góry przenosi za spotkanie tak wspaniałej kobiety na swojej drodze jaką jest Agnieszka Przybysz polecę ją każdemu i wszędzie już to robię.
Transformacja jakiej doznałam w wyniku programu Kobieca Moc to jak kumulacja pozytywnych uczuć i kochanie siebie, dziękuję za miłość Agnieszko Przybysz dałaś mi jej tyle …cały ocean Spotkania z Agnieszką osobiste i odsłuchując jej nagrań są jak podróż do świata spełnienia, obfitości. łączę wyrazy wdzięczności, dziękuję” Agnieszka Grabowska


Cześć Agnieszko,
Buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy… U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.

Już nie wspomnę o tym, że zaczęłam okazywać uczucia, z którymi miałam problem, zostawiane ukradkiem karteczki z czułymi słowami do mojego męża, jakoś same się pisały i nie miałam uczucia, że się ośmieszam… Agnieszko po prostu jest BOSKO, bardzo Tobie dziękuje.
Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.
Zaczynam być zauważana na ulicy, nie jestem już traktowana jak powietrze, mężczyźni wodzą za mną wzrokiem, nagle pojawiają się ni stąd ni zowąd przemili ludzie, zagadujący mnie, mówiący miłe słowa, na mojej drodze pojawiają się sytuacje, osoby, dzięki którym udaje mi się coś szybciej załatwić. A kiedyś wszystko szło pod górkę…. Po prostu zrobiłam przestrzeń, wyczyściłam się z negatywnych wzorców….
Jeszcze raz bardzo Tobie Agnieszko dziękuje, ponownie przywróciłaś mi wiarę w siebie.
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia Su. (uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość System i Kobieca MOC – robione łącznie) Data:Sat, 10 Nov 2012

Data: 2016-10-30 22:55
Dziś kolejny dowód skuteczności programu oraz potwierdzenie sensu wykonywania ćwiczeń z 21 dniowej zabawy. Zadzwonił do mnie mój eks i jakież było moje zdziwienie, kiedy uświadomiłam sobie, że rozmawiam z nim jak z obcą osobą.
Nie odczuwałam żadnych emocji, jak to miało miejsce do tej pory. Cudowne jest takie poczucie uwolnienia! Dziękuję! To prawdziwe zrządzenie losu, że wzięłam udział w Twoim, Agnieszko, programie. Wierzę, że przede mną coś pięknego wyłania się z mgły.” Ewa S.


romantic young couple cuddling on couch


8 Paź 2016 o 11:06
Dziękuję za możliwość przejścia przez bilansowanie. W trakcie tej sesji czułam jak zrobiło mi się lżej na duszy i ciele. Czuję się wolniejsza i szczęśliwsza. Ala Ch.


“Jestem wdzięczna za to, że trafiłam do tego programu, bo już od dawna poszukiwałam czegoś co by mi pomogło zmienić moje myślenie, moje życie.
Kupiłam wiele poradników ale tylko tutaj dowiedziałam się o metodach pracy nad sobą tak skutecznych. Jestem w trakcie słuchania pozytywnych komunikatów, pisania LU, stosuje prysznic mentalny, medytacje kolorami.
Codziennie przed pracą PM i MK co daje mi dużo energii : ) Widzę poprawę, ale wiem, że czeka mnie dużo pracy nad sobą.” Joanna T. – 17 Cze 2016 o 20:38 – uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość


Ja babrałam się w ciągłych pretensjach, a z „koleżankami-psyjaciółkami” w kółko maglowałam – jak to jest źle, jaki mąż jest okropny, jak mnie nie szanuje – w ogóle burak i cham, który ”zmarnował mi życie”.
No i stało się, we wrześniu po kolejnej awanturze- rękoczynach wyprowadziłam się z naszego domu. setki godzin płaczu, setki „dobrych rad”, zero kasy – a nawet minus, chwiejne zarobki. No koniec ostateczny. I książka … siostra przywiozła. Czytana jak mantra, w nocy, rano, przy śniadaniu, w pociągu, wszędzie. Dużo poukładało listy uwalniające, zamówienie. Zaczęło się zmieniać. zaczęło mi zależeć, i na rodzinie, i na mężu, i na pracy.
Stałam się odważniejsza, niebojąca, zrozumiałam, że to o czym myślę to się dzieje. I że na wszystko mam wpływ.

Pierwsza zmiana: na mój ówczesny służbowy telefon zadzwonił mój były szef (nie miałam kontaktu 2,5 roku i nie rozstawaliśmy się jako przyjaciele) – powiedział ”Anka zatrudniam Cię tyle i tyle, samochód, coś tam”. WOW stały dochód – etat, po 2 latach bujania się z prowizją (której nie rozumiałam). Wow wow. Rozmowa kwalifikacyjna umówiona – formalność, okazało się że mój były szef jest 4 poziomy wyżej od obecnego przełożonego.
Druga zmiana: mężowi mojemu zaczęło zleżeć, zaczął dążyć do wspólnych spotkań, dbał o święta, spotkania na mieście – wszystko zaczęło robić się miłe. Dziwne uczucie po kilku latach ciągłej draki. Inne.

Zmiana trzecia: zaczęłam się uczyć, by w końcu uwolnić się od pracy, która wystarcza mi na miesiąc normalnego życia, zaczęłam drążyć, szukać kontaktów … w efekcie dostałam propozycję współpracy w ogromnej korporacji jak trener/szkoleniowiec – jest tu jeszcze małą rzecz do przerobienia… piszę listy uwalniające wg. ABC Przyciągnij miłość i palę.

No i najważniejsze – pisałam o tym na forum. Odkryłam, że w moim małżeństwie nie było mnie. Było w nim wyobrażenie moich rodziców na temat mojego męża. A ja … jak małe dziecko łykałam „prawdę objawioną” jak swoją. Dla moich rodziców mój związek był mezaliansem, a mój mąż typem, który chce mnie wykorzystać.
Z resztą nie mogłam ufać nikomu tylko mamie i tacie. Głupie to i chore – mam 33 lata, a ciągle każdą sprawę przepuszczałam przez filtr rodziców. Dzień w którym do tego doszłam -PRZEPŁAKAŁAM. Wiele głupoty w moim życiu było efektem mojego myślenia – a dokładnie czy mama i tata się na to zgodzą. I zamiast żyć … boksowałam się w myślach.

W końcu uwierzyłam, że mąż mnie kocha – że te piosenki o miłości mogą opowiadać moją historię — dziewczyny JA JESTEM KOCHANA. Ktoś mnie kocha – nie chce mnie wykorzystać, nie muszę się bać, … po 15 latach… mogę ufać tak więc po kilku miesiącach, mam pełne konto, perspektywę pracy marzeń – na wyciągnięcie ręki, fajnego męża, KTÓRY MNIE KOCHA, składam życie po swojemu po odcięciu starego bagienka…
Dziękuje Agnieszko. ps. a kiedy będzie warsztat na żywo? nie mogę się doczekać może jeszcze coś odkryję.” Anka, uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość“Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie.
Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć.
Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie.
To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!!
pozdrawiam serdecznie” Katarzyna K.

Rezerwuj abonament
*Miłość, MOC & Materializacja*

Specjalna okazja


6 miesięczny

obejmuje sesje wsparcia online z Agnieszką – Nowość
+ Miłość i Pieniądze LIVE – Nowość!
Rezerwuj teraz >>>

Zamknięte sesje (40 min) Q and A coaching i mentoring z Agnieszką w miesiącu = 8 sesji online na żywo – wartość 5320 zł.
Eko Gotowanie dla Zdrowia i Urody – wartość: 497 zł
ABC Przyciągnij Miłość Silver – 547 zł
Forum Wsparcia z Agnieszką 6 miesięcy x 297 zł
* Kobieca Moc 2.0 – 497 zł

Niespodzianki

Łączna wartość pakietu: 9240 zł
Teraz 1297zł zamiast 1997 zł

Rezerwuj teraz tutaj >>>

3 miesięczny

obejmuje sesje wsparcia online z Agnieszką – Nowość
Rezerwuj teraz >>>

Zamknięte sesje (40 min) Q and A coaching i mentoring z Agnieszką w miesiącu = 4 sesje online na żywo – wartość 2660 zł
Eko Gotowanie dla Zdrowia i Urody – wartość: 497 zł
ABC Przyciągnij Miłość Silver 547 zł
Forum wsparcia z Agnieszką 3 miesiące x 297 zł
Niespodzianki
Łączna wartość pakietu: 4565 zł
Sukcesywnie wzrasta.
Tylko raz 697zł, zamiast 997 zł

Rezerwuj teraz tutaj >>>

Posłuchaj kobiet:

Abonament comiesięczny


Miłość, Moc & Materializacja
abonament comiesięcznyInwestycja comiesięczna tylko 247zł

Poniżej przykłady w jakich sytuacjach i okolicznościach pomaga Przyciągnij Miłość:

opinie-przyciagnij-milosc-efekty-warsztat-coaching-program-dla-kobiet

Pytania i odpowiedzi

Aby przeczytać odpowiedź – kliknij na plus obok pytania:

Co się stanie jeśli nie będę mógł uczestniczyć w programie, w tym terminie? Kiedy zrobimy go ponownie?
Jeśli nie będziesz mógł wziąć udział w programie na żywo – to niestety – nie będę mogła Ci przekazać tych sesji na żywo i nie będziesz mógł go doświadczyć. Jak długo chcesz odkładać Twoje pragnienia, marzenia i cele na potem?
Nie powtórzy się tak niska inwestycja.
Jestem zbyt zajęty?
Kocham format programów online, gdyż w pigułce i szybko jestem w stanie nauczyć Cię tego czego potrzebujesz, by mieć w tym temacie wspaniałe rezultaty – prowadzę skuteczne programy i warsztaty od 2005 r. – jest to najszybsza forma edukacji przez unikalne doświadczenie. Połączona ze sprawdzonymi narzędziami i autorskim systemami.
Ponadto moje programy i warsztaty to NIE SZKOLENIE – ale UNIKALNE DOŚWIADCZENIE… dużo radości, wspaniała pozytywna energia i ogromny zastrzyk energii na kolejne miesiące – samo to, oprócz zawartości merytorycznej programu jest bezcenne.
Powiedzmy sobie wprost fakt, że jesteś zbyt zajęty, by dać sobie wsparcie, to jak długo jeszcze chcesz walczyć z problemami …
Co oznacza abonament comiesięczny?
To inwestycja w Twój rozwój poprzez comiesięczne korzystanie z sesji grupowych na żywo i dostępu do programu, ćwiczeń, forum wsparcia przy jednocześnie niskiej inwestycji miesięcznej. Tak długo jak zechcesz z nami być i korzystać z sesji na żywo i platformy szkoleniowj dla Twojego dobra. Z płatności comiesięcznych skorzytasz w prosty sposób tylko przy użyciu bezpłatnego i bezpiecznego korzystania z płatności paypal (powiązanych z kartą). Jeśli nie masz konta paypal, to w 5 min je założysz online. To sprawdzony sposób płatności na świecie od wielu lat.
Jak szybko i prosto wykonać i zlecić opłatę comiesięczną?
Można szybko stworzyć konto w Paypal na adres email i powiązać z kartą płatniczą kredytową lub debetową, nie podajesz nam numeru karty.
Automatyzujemy proces, by zarówno faktury jak i obługa płatności była automatyczna, dlatego wybraliśmy taki system płatności, gdzie możesz sama założyć konto i zapłacić kartą płatniczą.

Krok 1: wystarczy wejść na przycisk subskrybuj w abonament comiesięczny – powyżej na tej stronie.

Krok 2: wejść w link: Nie masz konta PayPal? Zapłać kartą kredytową lub debetową

Krok 3: odznaczyć kropką: Muszę założyć konto PayPal (jeśli taka opcja jest dostępna). Podać dane w bezpieczne płatności, to numer karty zostanie powiązany z paypal. Korzystamy z płatności paypal od wielu lat.

Dla kogo jest idealny ten abonament?
Sesje Q & A prowadzone są na żywo bezpośrednio przez Agnieszkę. Idealne jest to rozwiązanie dla osób, które chcą doświadczać w grupie i skorzystać z bezpośredniego wsparcia i skutecznego coachingu & mentoringu z Agnieszką Przybysz.
Co w porównaniu do sesji indywidualnych telefonicznych lub skype, jest wyjątkowo atrakcyjną możliwość sesji na żywo online – w wyjątkowej okazji, jak teraz.
Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia – to jest to idealny Pakiet dla Ciebie.
Co się stanie, jeśli nie będę mogła być na sesji?
Otrzymasz do niej zamknięty dla uczestników dostęp online, by powtarzać ćwiczenia ponownie i mieć kontakt z nami. Ponadto przed każdą sesją będziesz mogła zdać mi pytanie na sesje, na które odpowiem na forum wsparcia.
Jestem tu po to by Ci pomóc. Zakładam, że skorzystasz z jak największej ilości sesji uczestnicząc.
A jeśli to nie będzie kiedyś możliwe, to pragnę byś miała dostęp do tych pozytywnie transformujących treści i energetycznych ćwiczeń z miłością. Gdziekolwiek mieszkasz skorzystaj teraz >>>
Z pewnością Ci się spodoba.
Czy Tobie się uda zastosować Przyciągnij miłość?
Nie uda się, jeśli nic nie zrobisz, by podnieść swoją energię i nie zadziałasz… Wiele osób robi od lat to samo w ten sam sposób, i ma nadzieje, że coś się samo zmieni.
Wybacz, powiem Ci prawdę: nic się nie zmieni jeśli nie zaczniesz działać inaczej jak dotąd w Twoich relacjach.

Być może próbowałaś wielu metod, ale nie zadziałały skutecznie. Rozumiem to, też wiele próbowałam przez ponad 20 lat, dopóki nie stworzyłam autorskich, skutecznych systemów.

Czy znasz inny skuteczny sposób, by sobie pomóc? Czy masz skuteczne i proste narzędzia budowania relacji i uzdrowienia ich?
Masz do wyboru:

1. Możesz męczyć się sama kolejne miesiące i lata

2. Możesz zrobić coś inaczej, skorzystać z gotowego systemu jaki przygotowałam dla Ciebie

Zaufaj swojemu wewnętrznemu głosowi, zaufaj mi – Twojemu przewodnikowi na drodze do wspaniałej miłości i relacji … i daj sobie szansę teraz na lepsze jutro…

Sprawdź nasz nowy warsztat online (jedna edycja na żywo) z ćwiczeniami do systemu Przyciągnij miłość i dołącz do nas, by doświadczyć 5 kroków Przyciągnij miłość i budować wartościowe relacje i związki.

Pani Ewa napisała 2016-09-03 11:08

„Czekam na te płyty z zniecierpliwieniem, bo Pani Agnieszka Przybysz okazuje się być doskonałym Nauczycielem, z jakim wcześniej nie miałam kontaktu i na tyle ile mnie obecnie stać na różne sposoby pragnę chłonąć jej cenne nauki. Więc jeżeli okaże się ze przesyłacie mi Państwo płytki to będę bardzo wdzięczna.
Pani Agnieszko dziękuję za wszystko co do tej pory od Pani usłyszałam :)”

Skorzystaj z talentów, którymi mnie Bóg obdarzył, bądź z nami na żywo, by odkryć Twoje bogactwo i Talenty jakie masz na pewno …. oraz spotkać online na Forum wsparcia zmotywowane, wspaniałe kobiety ….

Na naszych sesjach online na żywo doświadczysz unikalnej dawki Inspiracji & Energi dostępnej tylko u nas.

Czym jest ABC Przyciągnij miłość online Silver?
ABC Przyciągnij miłość online Silver to program dostarczany za pomocą Twojego dostępu Internetu – do specjalnie udostępnionej strony z ponad 20 godzinami super wartościowego materiału na wideo i audio dla osób zarejestrowanych w programie oraz odpowiedzi na pytania na Forum wsparcia. Program obejmuje materiał warsztatów i 3 kroki budowania relacji A, B & C oraz audio coaching w grupie. To oznacza, że z punktu widzenia praktyki wszystko co jest Ci potrzebne to komputer z dostępem do Internetu (bezpłatny program do pobrania przez internet + słuchawki).
Jak wyglądają sesje online na żywo?
Uczestnicy dostają dostęp przez internet/telefon do telekonferencji lub webinaru na żywo. Czas trwania ok. 40 minut – Będą mogli na bieżąco zadać Agnieszce pytania przez telefon oraz w zamkniętym forum tylko dla uczestników programu (sam ten komponent możliwość zadawania pytań na bieżąco w ciągu programu jest bezcenna z uwagi na czas Agnieszki).

To oznacza, że z punktu widzenia praktyki wszystko co jest Ci potrzebne to komputer/ tablet/ipad/telefon z dostępem do Internetu (bezpłatny program do pobrania przez internet + słuchawki)
Także będziesz mógł ponownie korzystać z sesji o dowolnej porze dnia i nocy, gdziekolwiek mieszkasz i forum przez 6 miesięcy.

Warsztat online to nie czytanie książki. Książka jest dodatkiem do niego. To warsztat z ćwiczeniami i interakcją w grupie. Porusza tematy, których nie ma w książce. Dodatkowym atutem jest to, że możesz zadawać pytania na żywo i otrzymać transformujący mentoring na żywo.[/spoiler]

Czy będą kolejne warsztaty online na żywo Przyciągnij Miłość LIVE?

Pierwsze edycja programu Przyciągnij Miłość System odbyła się w 2009r. i kolejne edycje odbyły się z sukcesem.

Copyright © Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.