Poznaj 8 Sekretów Pieniędzy

Tylko teraz czasowy dostęp do audio z 3 kwietnia 2013r. godz.20.00

– odnotuj datę spotkania telefonicznego/ online w kalendarzu

na telekonferencji poznasz

3 z 8 Sekretów Przyciągania Pieniędzy z łatwością

Jak stać się Magnesem dla Pieniędzy

Zwiększyć zarobki i mądrze gospodarować pieniędzmi

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz w oknie obok —>>>

A ponadto dodatkowo dla uczestników obecnych na telekonferencji specjalny prezent fragment książki „Przyciągnij Pieniądze z łatwością” Agnieszki Przybysz (nigdzie niedostępny)

1. Wystarczy być na telekonferencji na żywo
2. Odpowiedzieć na proste pytania po spotkaniu

Jak połączyć się do telekonferencji info z dostępem dostaniesz przed planowanym terminem.
Z ogromnym entuzjazmem czekam na nasze spotkanie.

 

 

 

Twoje dane są poufne
Otrzymasz także Gratis Inspiracje Przyciągnij Miłość
– jeśli ich jeszcze nie dostajesz.


Przejdź do góry i zyskaj dostęp, wyślemy Ci dostęp na podany email

“Opinie o warsztacie i 30-dniowej zabawie po warsztatach”

„To doświadczenie 30 dniowe jest bardzo ważne. Ja nie mogę się pochwalić mega dyscypliną. Wszystko robię wolniej niż przewiduje plan…. ale i tak widzę dużo pozytywów…. Za rachunki dziękuję …. jeszcze potrzebuję więcej praktyki… Ale podzielę się super wynikami jeśli chodzi o przyciąganie kontraktów czyli kasy :-))) od naszego szkolenia 2 projekty się zakończyły i niebawem bonus do tego jeden z klientów zdecydował się na naszą ofertę mimo, że weszliśmy do gry w ostatniej chwili – praktycznie w moim starym podejściu to by było nierealne :-))) A JEDNAK (wartość kilkaset tysięcy rocznie +) spisałam komunikaty … znowu w samolocie ;-) i … dziękuję za wszystkie wspaniałe zrządzenia losu w ostatnich dniach.” Agnieszka Ergurbuz

Otrzymałam nową wspaniałą relację z pieniędzmi. Dzięki Agnieszce polubiłam pieniądze… Czuję przypływ energii pieniądza. Dzięki Agnieszce uświadomiłam sobie jak ważne jest bym miała i dbała o moje wysokie emocje- wibracje, które przyciągają do mnie więcej dobra. Teraz pieniądze są dla mnie dobre. Wiem, że dzięki nim mogę pomóc innym ludziom i mojej rodzinie. Jestem Ci wdzięczna Agnieszko za ten wspaniały warsztat!” Paulina W.

Anna napisała: „Byłam na bardzo wielu warsztatach i wydałam mnóstwo pieniędzy, ale to co mnie zaskoczyło to u Ciebie dostałam wszystko w jednym i to działa. Mówię o tym ludziom w Lublinie.”

Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu
Ekspert Relacji
Mentor Coach Biznes z Pasją
Autorka wielu książekPowiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.