21 kwietnia w Warszawie – raz w roku!

spotkajmy się już wkrótce

“Opinie o warsztacie i 30-dniowej zabawie po warsztatach”

„To doświadczenie 30 dniowe jest bardzo ważne. Ja nie mogę się pochwalić mega dyscypliną. Wszystko robię wolniej niż przewiduje plan…. ale i tak widzę dużo pozytywów…. Za rachunki dziękuję …. jeszcze potrzebuję więcej praktyki… Ale podzielę się super wynikami jeśli chodzi o przyciąganie kontraktów czyli kasy :-))) od naszego szkolenia 2 projekty się zakończyły i niebawem bonus do tego jeden z klientów zdecydował się na naszą ofertę mimo, że weszliśmy do gry w ostatniej chwili – praktycznie w moim starym podejściu to by było nierealne :-))) A JEDNAK (wartość kilkaset tysięcy rocznie +) spisałam komunikaty … znowu w samolocie ;-) i … dziękuję za wszystkie wspaniałe zrządzenia losu w ostatnich dniach.” Agnieszka Ergurbuz

Magdalena, która była z mężem na warsztatach napisała: „Warsztaty pomagają doładować akumulatory. Dają motywację. Powinny odbywać się regularnie, żebyśmy nie zapomnieli o naszym prawie do szczęścia i tym, że wszystko, czego potrzebujemy do osiągnięcia szczęścia jest w nas. W ciągu kilku miesięcy 2 wygrane przetargi.”

„Podczas warsztatów zdałam sobie sprawę z tego, że wszystko mogę zmienić, że to ja mam na to wpływ. Nikt inny. Wierzę, że dzięki zmianom jakie zachodzą w moim życiu czeka mnie wspaniałe szczęśliwe życie. Życie moich marzeń. Poznaje siebie bardzo mi na tym zależało. Jestem wdzięczna, że spotkałam Cię Agnieszko na mojej drodze. Już dzisiaj bardzo Ci dziękuję, zdając sobie sprawę, że to dopiero początek naszej drogi”. Renata.

„Warsztaty pomogły mi zmienić relację z pieniędzmi na lepszą …Czuję się lepiej, pozytywniej i z nadzieja patrzę w przyszłość. Czuję się doenergetyzowany.” napisał Piotr. Był na wielu moich warsztatach tak jak Paulina.

Otrzymałam nową wspaniałą relację z pieniędzmi. Dzięki Agnieszce polubiłam pieniądze… Czuję przypływ energii pieniądza. Dzięki Agnieszce uświadomiłam sobie jak ważne jest bym miała i dbała o moje wysokie emocje- wibracje, które przyciągają do mnie więcej dobra. Teraz pieniądze są dla mnie dobre. Wiem, że dzięki nim mogę pomóc innym ludziom i mojej rodzinie. Jestem Ci wdzięczna Agnieszko za ten wspaniały warsztat!” Paulina

Anna napisała: „Byłam na bardzo wielu warsztatach i wydałam mnóstwo pieniędzy, ale to co mnie zaskoczyło to u Ciebie dostałam wszystko w jednym i to działa. Mówię o tym ludziom w Lublinie.”

„Kolejnym elementem, który wykorzystuję, to określanie poziomów wskaźników, od których zależy notowanie w rankingach w Polsce i otrzymywanych wynagrodzeń, więc jeśli tylko napisałem na kartce ten poziom, który sobie życzę, uwierzcie zawsze był w granicach, to rewelacyjne więc zacząłem od roku już testować, piszę na kartce “wskaźniki do osiągnięcia” potem … (poufne dla uczestników)

Oczywiście już wczoraj wiedziałem, że mamy rewelacyjne wyniki jakościowe, teraz to już takie wyżyłowane, że mój szef z innego regionu otrzymał od równego sobie rangą koordynatora gratulacje i zapytanie co on robi, a mój szef mówi, że ma mnie.

Powiem coś co Was rozbawi, otóż od jakiegoś czasu tzn. od listopada zeszłego roku mówią na mnie Harry Potter “Czarodziej”, no tak również noszę okulary ale na miotle nie latam. Po tych eksperymentach zamierzam stosować to do innych celów gdy człowiek osiąga pewien poziom “energetyczny” zrozumienia to świadomie o więcej prosi i więcej dostaje. Jacek Motowidło.


Wczesna rezerwacja Teraz (do odwołania),
następnie wzrasta do 697zł