Landing page KM | Coaching Agnieszka Przybysz, Książki Skuteczny Coaching Blog Kariery i Biznesu z Pasją

DO WEBINARU POZOSTAŁO

Jak w chaosie dzisiejszych czasów zachować Kobiecą Moc

nowość z Agnieszką Przybysz webinary Kobieca Moc Pasji
m.in Na pewno nie wiesz, jaka to jest Jedna Kluczowa rzecz, bez której nic nie osiągniesz. Trzeba się jej nauczyć, jeśli chcesz realizować Twoje pragnienia
To nie to co myślisz!

Dowiesz się między innymi o:

* 7 i więcej Sprawdzonych Sposobów Jak podnieść Twoje wibracje w szybki sposób, by żyć i działać z pasją, zacząć przyciągać sytuacje, ludzi i okoliczności, by mieć zawód lub biznes z pasją

* Doświadczysz jeden z tych sposobów podnoszenia energii.

* 13 Skutecznych Kroków, by odnaleźć się w chaosie dzisiejszych czasów.

* i znacznie więcej, w tym nowości na Twojej Drodze do Obfitości wszelkiej i radości życia.

Autorka Agnieszka Przybysz


Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.


Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).


Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.


Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

DO WEBINARU POZOSTAŁO

Zamknij okno

Twoje dane traktujemy poufnie!

REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ten serwis nie jest częścią portalu Facebook i Facebook Inc..
FACEBOOK jest marką zarezerwowaną dla FACEBOOK, Inc.