Kobieca Moc & Podróże z Pasją

Duchowa Przygoda Indie

Dnia: 5.10.2019r.

Witaj wspaniała Kobieto z Pasją,

Cieszę się, że nas tu odwiedziłaś i masz pasję podróżowania & rozwoju osobistego.
Wierzę, że z pewnością spodoba Ci się ta wyjątkowa i unikalna przygoda duchowa, łącząca w sobie poznawanie innej kultury, zwiedzanie i warsztaty Kobieca Moc w gronie kobiet z pasją.
Podczas warsztatów {wybrane dni programu poniżej} doświadczysz porcji ponadczasowej duchowej mądrości, medytacji, ćwiczeń rozwojowych i inspiracji, wszystko prowadzone Mocą Kobiecej Intuicji, z moim mentorskim przewodnictwem podczas tego programu.

Program jest tylko dla wąskiej grupy kobiet, które czują w sobie ten głos, by do nas dołączyć.
Rezerwuj teraz Twoje miejsce na zasadach pierwszeństwa poniżej na stronie.

zapraszam Cię z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu, autorka
mentor i ekspert relacjiSprawdź ebook Podróże z Pasją Indie.


Program obejmuje

Życie, które Pokochasz; Kobieca Moc ?


Tak, jestem Gotowa na Kobiecą Moc i Podróż z Pasją >>>Chcesz zorganizować prywatną wyprawę do Indii – napisz do nas, zadaj pytanie ⤵

Agnieszka z Norwegii

Agata z Niemiec

Anna z Niemiec

Agnieszka z Gdańska


Masz pytanie – napisz do mnie email lub przez messenger tu >>


O AUTORCE

Wyjątkowa Autorka: Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, mentorka biznesu z pasją, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, 88 Życiowych & Biznesowych Sekretów i Lekcji, Sięgnij Gwiazd, Medytacja Kolorami. Publikacje te pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją {zainteresowanym rozwojem osobistym i duchowym}, sięgnąć po miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty – sesje indywidualne).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Realizuje misję podnoszenia świadomości miłości & obfitości.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Kurs na Pozytyw. Warszaty prowadzi od 2005r.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, Radio Gdańsk, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna.
Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>