Pokochaj Siebie – Przyjmij Miłość

FENOMENALNA PROPOZYCJA jednorazowa, zaczynamy:

Przedstawiam sprawdzony System Przyciągnij Miłość

+ BONUSY WARTOŚCIOWE:

.Poznaj sprawdzoną metodę od 2005 r….

To nie jest kolejny kurs, który powędruje na półkę, to umiejętności na całe życie i sprawdzone narzędzia…

Jeśli należysz do grupy osób, które zajmują się rozwojem od dawna, robiłaś wiele kursów, korzystałaś z wielu książek, jeździłaś na warsztaty w grupie, a ciągle nie widzisz znaczących efektów… mam dla Ciebie

.


.

Co obejmuje warsztat online ABC Przyciągnij Miłość:

Wyjątkowy warsztat z praktycznymi wskazówkami i narzędziami jak budować i utrzymać wspaniałe relacje i związki. To fundamenty wspaniałych relacji i niezbędne narzędzia do szczęśliwych związków.

.

Chcesz otrzymać dostęp… zrobisz te sesje w swoim tempie:

Jak działa intencja, byś spotkała miłość swojego życia.

Najczęściej popełniane błędy przez kobiety, jak sabotują one Twoje starania. Jak ich unikać, by zyskać prawdziwą miłość.

Jak zrozumieć swoje wzajemne oczekiwania kobiet i mężczyzn w związku, byś stworzył udany związek, który przerośnie swoją jakością Twoje najskrytsze pragnienia.

Jak rozpoznać i zmienić wzorce myślowe nt. miłości i związków, tak by kochać i czuć się kochaną.

Jak uwolnić przeszłość, Twoich EX, zrobić miejsce na nowego partnera, tak byś mała jasność jakiego partnera chcesz zaprosić do swojego życia.

Jak podnieść Twoje poczucie własnej wartości, byś czuła się atrakcyjna i seksowna jako kobieta.

Jak zastosować skutecznie wspaniałe autorskie narzędzia Przyciągnij Miłość, takie jak Listy Uwalniające, Prysznic Mentalny i inne wg. sprawdzonej od 2005 r. metody Przyciągnij Miłość i wiele więcej na warsztacie online z Agnieszką.

.

Po co Ci ABC Przyciągnij Miłość:

Szukasz partnera lub przyjaciela na życie.

Chcesz poznać swoją Bratnią Duszę.

Chcesz rozpalić uczucie w istniejącym związku lub małżeństwie.

Chcesz przyciągać wolnych mężczyzn jak „pszczoły do miodu”.

Chcesz rozwijać poczucie pięknej kobiecości i zadbać o swoje kobiece piękno bez względu na wiek.

.

Co obejmuje Pakiet ABC Przyciągnij Miłość:


Zamiast 4388 zł Okazja tylko: 497zł


.

KODY Miłości: Pokochaj Siebie - Poczuj się Wspaniale!
670 zł 327 zł
mini warsztat online
3 godzinny + Q & A
KODY Miłości online mini warsztat: Pokochaj Siebie i Poczuj się wspaniale - 3 sesje
Playbook - pdf z ćwiczeniami
Forum wsparcia
online przez 3 miesiące z Agnieszką Przybysz

Okazja NOWOŚĆ: 327 zł
zamiast 670 zł
od 30.07.22 sukcesywnie wzrasta.
DOŁĄCZ tutaj >>>
Natychmiastowy dostęp do sesji warsztatu online z ćwiczeniami. Dostęp tylko dla uczestników!

ABC Przyciągnij Miłość
4388 zł 547 zł
Pakiet SILVER
5 tygodniowy program
Warsztat ABC Przyciągnij Miłość online wideo: 19 wideo z ćwiczeniami {każde 15 min – 30 min} m.in słynne Listy Uwalniające PM + Prysznic Mentalny.
Playbook - pdfy z ćwiczeniami
Forum wsparcia
online przez 6 miesięcy z Agnieszką Przybysz
Pomoc techniczna online
Super Bonusy teraz:
Sekret Randkowania [wartość 297zł]
21 Dniowa Zabawa Miłość [wartość: 297zł]

Czas trwania
5 tygodni zrobisz programy jednocześnie :)
Bonus niespodzianka za zdecydowane działanie: KODY Miłości
Dostęp: Rok

Okazja: 547zł
zamiast 4388 zł

ODBIERZ DOSTĘP tutaj >>>

Potrzebujesz raty - napisz do nas Oto 2 raty po 277 zł (druga za 30 dni)
zamów dostęp tutaj >>>


To sprawdzony, najbardziej przystępny program jaki poprowadzę w temacie budowania relacji międzyludzkich i związków partnerskich, a zatem nauczenie się materializacji tego co pragniesz w miłości w 3 prostych krokach wg. ABC Przyciągnij Miłość System.

Bez względu na to czy masz złamane serce i leczysz rany po ostatnim związku, czy jesteś w związku i chcesz go wznieść na wyższy pułap satysfakcji, czy też nie jesteś gotowa na nowy związek, a chcesz zadbać o siebie i pokochanie oraz uleczenie, wzmocnienie siebie jeszcze bardziej, by zmienić wzorce – utarte schematy, ograniczyć kolejne rozczarowania w relacjach i miłości… to ten warsztat online jest idealny właśnie dla Ciebie. Gdziekolwiek mieszkasz na świecie z dostępem przez komputer i mobilnym online.

Zapraszam powiedz sobie i Wspaniałym relacjom: TAK i dołącz do ABC Przyciągnij Miłość pakiet Silver, tylko do czasu trwania wyjątkowo specjalnej Okazji z wartościowymi bonusami, potem zamykamy. A jego nagranie będzie dostępne tylko dla uczestników.

BONUS niespodzianka za zdecydowane działanie {ogłoszone podczas LIVE – sukcesywnie znikają} 👇 48 godzin

Sekret Randkowania [wartość 297zł]

21 Dniowa Zabawa Miłość z wykorzystaniem szybkich ćwiczeń z ABC PM [wartość: 297zł]

Przykłady co Zyskali uczestnicy w efekcie zastosowania
naszych autorskich narzędzi:

.

Czy TY też chcesz zmienić swoje życie? TAK, poproszę:


Zamawiam ABC Przyciągnij Miłość >>>

„Dzięki Agnieszce, która pomogła mi i pokazała jak to wszystko działa mogłam stworzyć dokładnie takie życie jakie chciałam.
Mam cudownego partnera, z którym świetnie się rozumiemy, który mnie bardzo kocha i ze wzajemnością. Mam fantastyczną pracę i zarabiam właśnie tyle o ile prosiłam w zamówieniu, a nawet więcej. Może dziwnie to zabrzmi ale z wysiłkiem szukam moich marzeń, jest mi dobrze tak jak jest. Owszem mam wyzwania ale one są kropla w morzu, bo jestem szczęśliwa w moim życiu.
Mogę się pochwalić że np. z koleżanką podniosłyśmy ceny naszych usług i w maju tzn. i ciągu 9 dni zarobiłam tyle ile zarabiałam za cały miesiąc w zeszłym roku.
Dziękuje z całego serca Agnieszce za wskazówki i pomoc i za los, że postawił ją na mojej drodze. Ja to nazywam współpracą i zapewne to nie koniec. Dziękuje do usłyszenia. Agnieszka z Krakowa {uczestniczka PM i KM}
Mając w pamięci przeprowadzone jeden jedyny raz ćwiczenie, i regularnie wykonując ćwiczenie poczułam we wtorek lekkość umysłu, chęć podejmowania odważnych decyzji, bez lęku i zadawania sobie zbędnych pytań, czy dam sobie radę :) Po prostu czułam, że wiem, co powinnam zrobić.

W związku z tym we środę przeprowadziłam z eks mężem rozmowę, która nie skończyła się awanturą. Po raz pierwszy od lat rozmawialiśmy szczerze i przede wszystkim był to w końcu dialog, nie odbijanie piłeczki, to była rzeczowa, konstruktywna rozmowa, bez obwiniania i bez oceniania siebie. Jak się potoczy nasza relacja jeszcze nie wiem, pracujemy nad tym, jakie będą nasze dalsze decyzje.

„Ułożyłam sobie lepsze relacje z Ex mężem. Zamieszkałam z moim nowym partnerem, którego poznałam w trakcie programu KM VIP. Jestem bardzo szczęśliwa„. – Małgorzata {w ogóle pierwszy raz u Agnieszki uczestniczka PM + KM }
Relacja Małgorzaty (Pierwszy raz u Agnieszki)

.

Dnia: 27.06.2019 o 22:06

Dzień dobry,
Muszę się podzielić, że tak w ubiegłym, jak i w tym miesiącu miał miejsce u mnie ogromny przypływ obfitości. Wpłynęły pieniądze za czynności zawodowe, których się zupełnie nie spodziewałam. Ponadto szkolenie zawodowe, na które zamierzałam wydać kilka tysięcy trafiło mi się zupełnie przypadkiem całkiem za darmo i w to dodatku poprowadzone było przez naprawdę świetnych specjalistów w tej dziedzinie.

No i właśnie dostałam propozycję awansu- to była moja intencja na MIP System chyba ze 3 lata temu, ale powiem szczerze, że ja wtedy postawiłam tą intencję, bo taka mi się pojawiła myśl, choć wydawało mi się to zupełnie nierealne ..:)

I w sumie to nadal nie dowierzam, że to się dzieje naprawdę?:) Odrobinkę się obawiam, ale cieszę się niezmiernie..:)

Moją BD poznałam jakiś czas temu i od początku znajomość rozwijała nam się wolno, później pojawiły się nam rozmaite zakręty i wyzwania, przez które udało nam się przebrnąć całkiem dobrze.

Dziękuję za sesję 3-rzeczywiście jest fenomenalna {mowa o Moc Kobiecości AKM}

Te wcześniejsze sesje też są wspaniałe, ale chyba ta jest mi teraz najbardziej potrzebna.

Podczas wykonywania medytacji czułam niesamowite ciepło w ciele, głównie w sercu, czakrze sakralnej, nogach i rękach? Podjęłam już drobne kroki i oprócz tych dotyczących ciała postanawiam prosić o pomoc-na razie całkiem dobrze mi idzie..:).

Niebawem wyjeżdżam na urlop i w następnej sesji-w lipcu najprawdopodobniej nie będę mogła uczestniczyć, ale odsłucham ją niezwłocznie po powrocie.

Pozdrawiam bardzo serdecznie Ciebie Agnieszko i Uczestniczki. Bardzo serdecznie za wszystko dziękuję, bo ten mój ogromny przypływ to Twoja zasługa! :) – Magdalena z Krakowa {Akademia Kobieca Moc w trakcie}

Często zadawane pytania:

Czym różni się metoda PM od innych warsztatów?
Wszystkim, największym doświadczeniem w branży budowania relacji, skutecznością autorskich narzędzi, innowacyjnością, efektami tysięcy osób, którym pomogłam z różnych krajów. Autentyczne narzędzia na najwyższym poziomie energetycznym.

Tak jak Anna z Niemiec uciekła z Polski, do ślubu nie doszło , mało zarabiała, nie starczało jej na życie… tak zaczęła od PM, by odbudować siebie nowa praca…
Tak jak Anna z okolic Falenicy – po rozwodzie rzucała się w randki w portalach aby zapomnieć o zdradzie męża… gdy spotkała Darka w portalu randkowym wszystko się zmieniło…

Przyciągnij Miłość to nie jest jakiś kurs, których wiele: zrobisz i zapomnisz, to umiejętności na cale życie

Czy to dla mnie?
Wszystko masz podane jak na złotej tacy, jedyne co to umówić się na randkę ze sobą i zastosować :), to aż tak proste.
Nie stać Cię na rozwój?
Nie stać Cię na dalsze frustracje w relacjach i związkach? Ile kosztuje Cię wsparcie terapeuty, psychologa i często kręcisz się wokoło problemu.

Skąd to wiem, to słowa moich uczestniczek, które wyliczyły, ze 30 problemów u psychologa to rok pracy i koszt ok. 7200 zł (4 x w miesiącu po 150 zł za sesję). Tanio nie znaczy szybko i skutecznie… Tu masz warsztat na wideo i narzędzia dostępne przez rok do powtarzania ile zechcesz…

Ile czasu potrzeba na przerobienie programu i zastosowane ćwiczeń?
Nie musisz mieć 30 godzin, by robić program, a wystarczy kilkanaście min wideo + ćwiczenia… w pdf, które dostaniesz po kawałku tydzień po tygodniu…
A po zrobieniu programu raz wystarczy, że zastosujesz wybrane szybkie ćwiczenia… kilkanaście minut dziennie lub w weekendy. Ile już czasu kosztuje Cię brak wspaniałych relacji i tęsknota za wspaniałym związkiem? Kupujesz gadżety i ciuchy, by osłodzić sobie życie, a co robisz by wzbogacić Twoje emocje i przyciągać miłość?
Jak odbywa się dostęp?
Dostęp do programów jest na platformie szkoleniowej, prosto i szybko, z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, w zasięgu ręki.
Dla Kogo jest ABC Przyciągnij Miłość?
* Dla kobiet po przejściach, po rozwodzie lub po bolesny rozstaniu, które chcą uwolnić przeszłość, swoich Ex, zyskać więcej radości życia i poczuć się atrakcyjną kobietą, otworzyć serce na nową miłość lub poczuć się naprawdę dobrze ze sobą, szukają prawdziwej miłość?

* Dla singielek, które często są spełnione zawodowe, mają swoje pasje, ale są samotne długie lata lub przyciągają toksyczne związki, szukają Bratniej Duszy…
* Dla kobiet w związkach, które chcą wzbogacić swoje życie uczuciowe i mieć wspaniałe relacje w związku, lepszą komunikację i więcej miłości.
To jest jedyny kompletny system dostępny w Polsce, który da Ci rozwiązanie i skuteczne narzędzia jakich potrzebujesz, by przyciągnąć miłość i poprawić relacje z ludźmi. To gwarantowane! Umiejętności w budowaniu relacji na całe życie.

Jedyną możliwością doświadczenia tego systemu ABC Przyciągnij MIŁOŚĆ jest 5 tygodniowy program warsztatu z sesjami na wideo dostępnymi 24/7 oraz forum wsparcia pytania i odpowiedzi dla osób takich, jak Ty przeżyjesz transformujące doświadczenie.

Jak odbywa się dostęp?
Dostęp do programu jest na platformie szkoleniowej, prosto i szybko, z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu 24/7, w zasięgu ręki.
Dla kogo to Nie jest?
To nie jest program:
– dla osób, które myślą, że wszystko się samo zrobi i wszystko się im należy…
– dla osób, które zamiast wziąć odpowiedzialność za swoje życie, szukają winy w innych…
– dla osób, które tylko narzekają, zamiast docenić to co dostają, i nie umieją docenić tego co otrzymują…

.

CHCESZ więcej, zadaj pytanie i ZŁÓŻ APLIKACJĘ

90 dni 1 na 1 online z Agnieszką

  Podaj Telefon komórkowy:

  przepisz kod z obrazka (wymagane)

  captcha

  prowadzenie Agnieszka Przybysz
  pionierka coachingu
  ekspert relacji
  autorka bestsellerów Przyciągnij miłość
  coaching relacji z największym doświadczeniem w Polsce

  .

  Numer konta bezpośredni COACHING INSTITUTE
  PL 46 1870 1045 2078 1070 1663 0001 SWIFT: NESBPLPW

  Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

  Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
  | Regulamin


  Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.