Miłość w życiu & biznesie.

Jeśli czujesz się przemęczony chaosem w życiu, pracy lub biznesie, rodzinnych relacjach lub w miłości, to czas na Aktywację Pełnej Mocy albo Detox Relacji, by dobrze zaplanować realizację Twoich najskrytszych pragnień. Jeśli zastanawisz się jaki masz cel życiowy, jak połączyć pracę z Twoim rozwojem duchowym i zarabianiem godnym pieniędzy, albo rowojem biznesu.

Czasem odrobina profesjonalnego wsparcia eksperta i jego bezpośredniej uwagi, cennego wsparcia Energetycznego Agnieszki, wystarczy by przeżyć znaczącą przemianę w postrzeganiu sytuacji, sposobie myślenia, a co ważniejsze w podniesieniu wibracji energii, by przyciągnąć miłość i pieniądze, i znowu czuć, że działasz zgodnie z Twoim przeznaczeniem. Przekonały się o tym tysiące osób od 2005r.

coaching-Agnieszka-PrzybyszPrzez wiele minionych lat prywatni klienci Agnieszki Przybysz byli i są zachwyceni fenomenalnym sposobem w jaki otwiera ich na nowe Możliwości i pomaga Transformować życie osobiste, zawodowe i biznesowe.

Jeśli dosięgłeś stagnacji lub przechodzisz przez wielkie zmiany w życiu, chcesz sięgnąć w głąb siebie, skorzystać z Energii przemian, to 90 minut z Agnieszką pozwoli Ci dostrzec i odkryć co jeszcze jest MOŻLIWE dla Ciebie i poczynić kolejne znaczące kroki naprzód.

Nie musisz się sam zastanawiać nad odpowiedziami na największe pytania, jakie masz w życiu osobistym, w relacjach, zawodzie lub biznesie. Dla kobiet i mężczyn, którzy są gotowi na ROZKWIT, Agnieszka otworzyła do (12-u) sesji Jeden na Jeden przez skype lub przez telefon [gdziekolwiek mieszkasz], aby popracować nad dowolnym tematem jaki potrzebujesz, czy to otwarciem się nawą miłość, otwarciem kanałów obfitości, uwolnieniem przeszłości w relacjach rodzinnych, rozwinięciem świadomości bogactwa, poradzeniem sobie w sytuacji złamanego serca, rozwojem biznesu lub zawodowym.

To jest Twój czas, dla Ciebie, w którym skupimy się w 100% na Tobie. Jeśli jesteś gotów uczynić znaczący krok NAPRZÓD w dowolnej dziedzinie życia podaruj sobie ten czas Jeden na Jeden z Agnieszką. Przygotuj się na wakacyjną miłość albo na rozkwit zawodowy.

jak to dziala
Ilość miejsc ograniczona do 12 i proponowana na zasadach pierwszeństwa zgłoszeń. Jeśli to jest dla Ciebie, zarezerwuj dzisiaj miejsce.

Twoja sesja odbędzie się przez skype lub przez telefon. Ustalimy dogodny termin

Agnieszka przeanalizuje Twoją sytuację. Przy rejestracji przed sesją otrzymasz Pakiet Powitalny z ważnymi pytaniami o Twoje plany, pragnienia, aspiracje i wyzwania oraz oczekiwania jakich szukasz. W ten sposób nie musisz opowiadać na sesji kim jesteś, a zyskasz to co najważniejsze w tym wspólnym czasie online spędzonym razem z Agnieszką.

Dodatkowy prezent ? ćwiczenie audio ? adekwatne do Twojej sytuacji.

Twoja sesja będzie poufna i na preferencyjnych zasadach, co oznacza, że zamiast 1697zł zainwestujesz 997zł w 90 min sesje lub 797zł w 60 min, zamiast 1100zł, w pakiecie Letnie Uniesienie.

 

Zarezerwuj Twoją sesję Teraz

Miejsca Rozejdą się Szybko!


 

twoja inwestycja

rezerwacja1

Zarezerwuj Twoją sesję online tutaj >>

lub
rezerwacja2
Zarezerwuj Twoją sesję online tutaj >>

Poniżej znajdziesz przykłady, w jakich sytuacjach pomagamy:
Zarezerwujesz sesję klikając na różowy przycisk powyżej.

Przelew bezpośredni:
Numer konta COACHING INSTITUTE
PL 2111 6022 0200 00000 16358 2390
Przelewy zagraniczne: SWIFT BIGBPLPWXXX
Tytułem: sesja indywidualna + imię i nazwisko

Po dokonaniu rezerwacji
zaproponujemy Ci 2-3 terminy do wyboru i skontaktujemy się z Tobą na sesję na skype lub przez telefon.
Z pewnością będziesz zadowolony.

milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika2

Aktualnie dostępne warsztaty Live online z Agnieszką Przybysz:
tutaj AKM Puzzle >>

opinie-przyciagnij-milosc-efekty-warsztat-coaching-program-dla-kobiet