Na co Ci dziesiątki rozwiązań, czy nie lepiej mieć Jedno, ale działające? Takie właśnie jest, pozwala na Cudowną Pewność Siebie, Lepsze Relacje, Większe Pieniądze, Obfitość w 30 dni, albo krócej, a to dopiero początek…

Dołącz do bezpłatnego warsztatu live i doświadczenia, które pomoże Ci stworzyć Życie, które Pokochasz.
Zapisz się i otrzymaj natychmiastowo pierwszy prezent 🎁 – błyskawicznie po zapisie będzie on na Twoim mailu!

Co łączy kobiety przedsiębiorcze, które interesują się rozwojem osobistym, osiągnęły sukces w walce z brakiem pewności siebie, pieniędzy, relacjach z ludźmi, odzyskaniem kobiecej mocy? Zaskoczę Cię, nie potrzebowały One wielu rozwiązań i zmagań, wystarczyło im, że zastosowały tę Metodę.

Czego dowiesz się na bezpłatnym wydarzeniu online:

#1 Poznasz 3 Klucze do ZMIAN na Lepsze™

#2 Jak zmienić swoje życie, odkryć pasje, znaleźć odwagę i moc

#3 Jaką drogę wybrać… zawód z pasją, który da godne wynagrodzenie.

#4 Odniosę się do aktualnych zmian i możliwości jakie przed Tobą/nami stoją… 💗

#5 Poznasz autorskie narzędzia 🎁. 45-60 min transmisja Live… coaching grupowy z praktycznymi ćwiczeniami – (przygotuj notes i coś do pisania)

ZAREZERWUJ DOSTĘP

Sprawdź od razu foldery poczty 💌 i potwierdź bezpłatne zaproszenie. Czeka piękny 🎁
Tylko dla chętnych pokażę jednorazową możliwość, w której przeprowadzę Cię przez profesjonalny proces coachingowy krok po kroku przez tę zmianę, byś miała takie rezultaty lub jeszcze lepsze jak moi uczestnicy.
Ich wspaniałe historie opisuje w Przyciągnij Sukcesy z Pasją (wydanej druk w 2010 r.) EBOOK: Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, radość życia >> Dla zapisanych uczestniczek udział jest bezpłatny!

Twoje dane są poufne. Sprawdź mail i potwierdź bezpłatny prezent.
Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.