mapa2

Wyznacz dojazd >>>

Parking
Zarówno na ul. Pankiewicza jak i do niej prostopadłej ul. Nowogrodzkiej znajdują miejsca w strefie miejskiego płatnego parkowania. Klienci korzystają również z płatnego parkingu na skrzyżowaniu ul. Nowogrodzkiej i Emilii Plater. Wszystko w odległości 150 m od naszych sal (2-3 min spacerem).

Nocleg
W pobliżu Centrum Szkoleniowe Pankiewicza (3 min spacerem) znajdują się zarówno atrakcyjnie cenowo hostele (m.in. Zielone Mazowsze, Mish Mash), jak i hotele o wysokim standardzie (m.in. Marriott, Polonia, Novotel).

OPCJA: Catering: na przeciwko Hotelu Mariott od strony ul. Emilii Plater self service włoska Vapiano ul. Aleje Jerozolimskie 63 – coś dla siebie znajdziesz od sałatek do mięska jak lubisz, czy pasty, pizzy.

Możemy zrobić tak, że w połowie zajęć zrobimy zamiast 45 min, krótszą przerwę 15 min na 1-2 kanapki i coś do picia (weź ze sobą), a skończymy późniejszym lunchem/obiadem w Vapiano między 16.30, a 17.00: http://pl.vapiano.com/pl/witamy/

Druga opcja w pobliżu to Cud Miód ul. Emilii Plater 28 cudmiod.pl

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.