Uwolnij Stres – Zyskaj Zdrowie
Medytacja Kolorami

Jak Uwolnisz Blokady, STRES, ZMĘCZENIE, LĘK,

abyś Zyskał Więcej Miłości, Szczęścia, Zdrowia

i Bogactwa, na które Zasługujesz w Twoim ŻyciuCzujesz wszechogarniający Cię STRES?

Czujesz, że Twoja kariera zmierza w nie wiadomo jakim kierunku. Brakuje Ci celu lub nie masz wystarczającej motywacji, aby Twój cel zrealizować.
Nie rozumiesz dlaczego tak się dzieje?

Czujesz narastające zmęczenie i przytłaczający stres w pracy.

Pieniądze zamiast płynąć do Ciebie „szerokim strumieniem”, odpływają nie wiadomo jak i nie wiadomo gdzie, „przeciekając Ci przez palce”. Masz poczucie winy, że za dużo wydajesz.

Zastanawiasz się dlaczego przyciągasz do swojego życia ludzi, którzy Cię krytykują, krzywdzą lub próbują zranić. Dlaczego Twoje związki partnerskie kończą się porażką?

A może czasem czujesz jakbyś „kręcił się w kółko”, cokolwiek robisz kończy się porażką?

Czujesz jakby coś Cię blokowało przed „pójściem naprzód”- Twoje wzorce z przeszłości, samoograniczające myśli, strach, obawy przeszkadzają Ci na drodze do sukcesu.

A może jeszcze nie wiesz co chciałbyś robić w swoim życiu?

To odczucia i problemy wielu ludzi, z którymi miałam kontakt podczas procesu profesjonalnego coachingu. Czy rozpoznajesz w nich Twoje wyzwania?

Agnieszka-Przybysz-coachingNazywam się Agnieszka Przybysz, Ekspert Relacji, autorka poradnika Przyciągnij Miłość, Sięgnij Gwiazd. Od ponad 20 lat pomagam ludziom takim jak Ty.

Czy znasz to uczucie, gdy stworzysz coś nowego i Twoje serce „tańczy z radości”, to podobnie jak z narodzinami długo oczekiwanego dziecka.
Właśnie dziś tulę moje trzecie dziecko w ramionach :))

Ukończyłam moją trzecią publikację: Medytacja Kolorami. Tak! Dla mnie,
to takie samo uczucie jak narodziny dziecka.
Tak to czuję. Daje radość i wzbudza entuzjazm oraz uśmiech na twarzy.

Pragnę powierzyć w Twoje ręce tę wartościową i unikalną publikację.

To dziecko jest mi szczególnie bliskie, choć kocham je wszystkie (Sięgnij Gwiazd, Przyciągnij Miłość), to tym razem udostępniam Tobie moje doświadczenie, wiedzę i służę Ci moim głosem, a także dodatkowo udostępniam moje mandale: malunki rysunki w książeczce, by cieszyły swoją Pozytywną ENERGIĄ również Twoje oczy i duszę.

Moją intencją jest, aby Medytacja Kolorami przyniosła Ci więcej spokoju, radości, a także tego co zapragniesz: szczęścia, bogactwa, zdrowia i znacznie więcej, pomagając Ci uwolnić blokady, stres, zmęczenie, strach w Twoim ciele.
W prosty sposób poprowadzę Cię przez ten proces z łatwością, tyle razy ile zapragniesz.
Oto powtarzające się REZULTATY wielu osób, które stosują dłuższą wersję Medytacji Kolorami:


Korzyści użytkowników od 2005 roku:

większy spokój, wyciszenie i harmonia,
spójność wewnętrzna,
rozluźnienie ciała,
doenergetyzowanie organizmu,
pozbycie się chronicznych bólów gardła, kaszlu, głowy,
zdrowsze narządy kobiece – uwolnienie blokad,
ustąpienie bólów karku – górnej części kręgosłupa, gdzie gromadzą się stresy, wcześniej była potrzeba regularnych masaży,
pozbycie się bezsenności,
kobieta, która w ogóle nie mogła spać po stracie ukochanej osoby, po wielu tygodniach po zastosowaniu wieczorem medytacji po raz pierwszy przespała w spokoju noc,
ustąpienie bólów brzucha,
więcej pozytywnej energii, ludzie chętniej przebywają w moim towarzystwie,
poprawił się stan zdrowia, lepiej się czuję jak rano wstaję,
więcej radości w życiu,
ściągnęła myślami byłą koleżankę ze szkoły, której od wielu lat nie widziała – odzyskanie przyjaźni,
kobieta zaniemówiła, rano nie mogła wydobyć z siebie głosu, po jednorazowym zastosowaniu ćwiczenia odzyskała głos,
łatwiejsze zasypianie, kiedyś potrzebowała tabletek na sen,
wyciszenie, poprawiające koncentrację na celach,
bardziej harmonijne relacje z najbliższymi,
zaprzestanie brania leków antydepresyjnych (które wcześniej brała przez 2 lata),
obrona przed negatywnymi wpływami innych ludzi, (negatywnymi emocjami).Data: 2016-10-03 10:57

„Agnieszko! Stosuje ćwiczenie serce i medytacje kolorami. Efekty rewelacyjne! Moj syn ma problem z alkoholem. Te ćwiczenia pozwoliły zatrzymać ciągi alkoholowe. Wiesz teraz jakie to dla mnie ważne. Poprawiły się też moje relacje w pracy i z córkami! Jeszcze raz serdecznie dziękuje. Ujrzałam światło w tunelu!?:) ”

Halina G. z Francji

Dowód działania z przed 800 lat i aktualnych badań:

Szczególnie duże wrażenie wywołują kliniczne rezultaty działania modlitwy i medytacji w przypadku chorób chronicznych:

– Dzięki medytacji i modlitwie możliwe było znormalizowane utrzymującego się przez długie lata podwyższonego ciśnienia krwi, przy czym w czasie trzyletniego okresu obserwacji stosowano mniej leków lub w ogóle ich nie przyjmowano.

– U pacjentów cierpiących na chroniczne bóle dzięki modlitwie i medytacji możliwe było odstawienie 36 proc. środków uśmierzających.

– 75 proc pacjentów cierpiących na chroniczną bezsenność mogło ponownie zasnąć bez środków nasennych. Pozostałe 25 proc. było w stanie poprawić jakoś snu i zmniejszyć ilość zażywanych środków nasennych.

– 36 proc. kobiet cierpiących na bezpłodność zaszło w ciążę.

– U 57 proc. wszystkich kobiet z dolegliwościami okresu przekwitania możliwe było zredukowanie bólu.

– U pacjentów, którzy poddali się operacji wszczepienia bypassów, zaobserwowano zaobserwowano dużo mniej zakłóceń rytmu serca i stanów lękowych.

– U pacjentów cierpiących na migreny bóle się zmniejszyły.

źródło „Program Zdrowia św. Hildegardy z Bingen”

„Witaj Agnieszko!
Stosuję wizualizację Sięgnij Gwiazd i Medytację Kolorami. Tak jak wcześniej wspominałam pracując nad sobą wykorzystując metody i techniki, które Ty, Agnieszko zaproponowałaś czuję ogromny entuzjazm podobny do stanu zakochania, gdy mogę spać zaledwie kilka godzin i czuję się wyspana bo radość mnie rozpiera ;-) To jest fantastyczny stan!

Natomiast stosując medytację kolorami całkowicie pozbyłam się obaw związanych z kobiecym aspektem życia mimo, że lekarz sugerował, że przy moim stanie zdrowia powinnam zdecydowanie się na szybkie urodzenie dziecka, teraz wiem, że nie powinnam się spieszyć.
Zmiany, które we mnie zachodzą i radość jaką emanuje jest dostrzegalna przez innych – moje koleżanki wręcz wydzierają sobie Twoją książkę:-))) [Przyciągnij Miłość]

Pozdrawiam bardzo serdecznie”, Aneta
Medytacja Kolorami

Czyszczenie Centrów Energetycznych w Twoim Ciele

Medytacja-Kolorami-book-and-cd-kopia

Przekonaj się jak Ciebie zmieni krótka i uproszczona 5 min wersja czyszczenia centrów energii, odsłuchaj na wideo:
Jakie są główne korzyści dla Ciebie z regularnego stosowania ćwiczenia czyszczenia centrów energetycznych?

uwolnienie blokad na poziomie emocji, wzorców myślenia, przekonań oraz na poziomie materialnym przeszkadzających Ci zrealizować Twoje cele
uwolnienie negatywnych uczuć ? przywrócone zostaje uczucie spokoju i harmonii
zwiększenie Twojej witalności
dostarczenie energii poszczególnym organom w ciele, jak i całemu organizmowi
przygotowanie czystego pola energii na nowe, pozytywne wzorce myślenia, pozytywne uczucia i materializację celów.

Według prawa przyciągania Twoje myśli i uczucia przyciągają do Ciebie to czego doświadczasz w realnym świecie.

Być może czytałeś już poradnik Przyciągnij Miłość, w którym podałam podstawową wersję czyszczenia centrów energii. Już teraz możesz zyskać to ćwiczenie w rozbudowanej wersji – wersji studyjnej wysokiej jakości na CD wraz z książeczką. Sama medytacja trwa ponad 15 minut, oprócz tego na CD znajdziesz informacje czym są centra energetyczne w Twoim ciele, gdzie są zlokalizowane, jak jest ich rola.
W książeczce umieściłam moje mandale, które po raz pierwszy Tobie udostępniam.


Jakie efekty daje Medytacja Kolorami – czyszczenie centrów energetycznych??Chciałabym Ci bardzo serdecznie podziękować za wprowadzenie spokoju w moim życiu. Po warsztatach Przyciągnij Miłość zaczęłam codziennie rano medytację kolorami.

Oczyszczanie czakr ? Medytację Kolorami czasami robię słuchając Twojej płyty, a czasem sama. Zawsze kończę *prysznicem mentalnym*. I wiesz co zauważyłam?

Przeszedł mi ból gardła, który odczuwałam od bardzo dawna, bez względu na porę roku. Bez żadnych leków. Zresztą już na warsztatach ustąpił mi ból głowy. Rano wolę wstać wcześniej, żeby mieć czas na medytację, bo wiem, że mój dzień będzie lepszy, spokojniejszy i szczęśliwszy.

Fajne jest to, że metody które opracowałaś są proste, nie zajmują dużo czasu, a są tak skuteczne. A uwierz mi, korzystałam wcześniej z innych warsztatów samodoskonalenia.
Po zastosowaniu Twoich metod jestem bardziej wyciszona, spokojniejsza, optymistyczna i co najważniejsze zmienia się na lepsze jakość mojego życia.

Przestałam też brać leki antydepresyjne, które stosowałam przez 2 lat i nie wybudzam się w nocy. Jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję i życzę Ci, aby jak najwięcej ludzi trafiło w Twoje ręce, których nauczysz miłości przede wszystkim do siebie samych i do całego świata?. Małgorzata„Przed rozpoczęciem medytacji czułam, że brakuje mi równowagi i czułam, że moje ciało jest jakby w kawałkach – serce jest odcięte od rozumu; czułam, że jestem odcięta od emocji!
Po wykonaniu medytacji czułam nieraz w określonym miejscu ciała energię. Myślę, że to uwalniały się jakieś napięcia, zepchnięte, ukryte i tłumione nieprzyjemne emocje, stres.
Teraz po 2 miesiącach mogę stwierdzić, że czuję w ciele harmonię, równowagę i spokój. Czuję, że moje ciało stanowi jedność, całość (a nie kawałki, jak kiedyś). Wreszcie czuję równowagę!
Medytację wykonuję w łóżku przed zaśnięciem. Bardzo mnie ona uspokaja, rozluźnia i spokojnie zasypiam.
Bardzo Ci dziękuję Agnieszko, że poleciłaś mi to ćwiczenie:-) Jestem Ci bardzo wdzięczna:-) Pozdrawiam Cię serdecznie?.
Paulina?Medytację kolorami robię tuż przed snem odsłuchując
z Twojej płyty. Co mi to daje?
– przede wszystkim sprawia przyjemność
– pobudza moją wyobraźnię
– czuję się bardziej zrelaksowana i wyciszona
– przeszedł mi kaszel, gdy stosowałam
– gdy stosuję ja rano radośniej zaczynam dzień
Koniecznie muszę jeszcze jeden raz wspomnieć o listach uwalniających, które to „wymiatają” negatywne emocje np. żale, pretensje itp.? Gosia ? księgowośćTo zaledwie kilka z wielu powtarzających się opinii osób, które ją zastosowały, przekonaj się sam co dla Ciebie uczyni Medytacja Kolorami ?


Ile to kosztuje?

Korzystają z tej wiedzy i doświadczają m. in. tego ćwiczenia osoby na sesjach indywidualnych ze mną, które dopasowuję do indywidualnych potrzeb. Mogę spokojnie powiedzieć, że jest to warte 500 złotych lub więcej. Chcę dziś dać Ci szansę na zyskanie wyżej wymienionych korzyści i efektów.
Twoja inwestycja to nie 500 zł, a 47 złotych – już dziś daj sobie to co najlepsze!

Dodatkowo, do tego ćwiczenia dołączyłam też ochronę przed negatywnymi emocjami innych oraz Twoimi własnymi.

Medytacja-Kolorami-book-and-cd-kopia


kliknij tutaj i zyskaj więcej harmonii i spokoju w Twoim życiu

Teraz dostawa gratis w Polsce – pomiń w sklepie koszty dostawy w Polsce
?Medytacja z kolorami (oczyszczanie czakr) działa na mnie uspokajająco, wyciszająco, a jednocześnie dodaje energii. Świat wydaje się po tym ćwiczeniu bardziej pogodny; lubię skupiać się na kolorach, fascynują mnie i wierzę, że naprawdę dodają mocy.? Marzena ? menedżer?Po zastosowaniu czyszczenia centrów energetycznych czuję lekkość oraz to, że
z mojego organizmu zostały usunięte złe emocje. Jestem gotowa na przyjęcie wszelkiego dobrego. Daje mi to kolejną szansę na lepsze życie, większą satysfakcję.? Beata Sołtysiuk ? własny biznes„Mam dużo sił witalnych po zastosowaniu ćwiczenia czyszczenia centrów.” Ela – własna firma

Do usłyszenia z radością, ,
Agnieszka Przybysz

Pionierka Coachingu, Ekspert relacji
Mentor Biznes z Pasją
autorka Przyciągnij Sukcesy z Pasją
bestsellera Przyciągnij Miłość 2009, 2012Gwarancja100

Gwarancja Satysfakcji!
Zrób prezent przyjacielowi Twin pack dla Ciebie i Przyjaciela

kliknij tutaj i zyskaj więcej harmonii i spokoju w Twoim życiu

AKTUALNIE DOSTĘPNE SĄ WERSJE AUDIOBOOK INFO TUTAJ >>>

w pakiecie dla Przyjaciela drugi zestaw taniej!

Jeśli dokonujesz wpłaty na poczcie prosimy o dokładny adres dostawy, kod i miasto, nr zamówienia, a gdy go nie pamiętasz: telefon komórkowy. W sytuacji, gdy dokonujesz wpłaty w Urzędzie Pocztowym mamy możliwość potwierdzenia poprawności adresu dostawy za pomocą sms.

Proszę doliczyć koszty wysyłki/pakowania: (dot 1 szt lub twin pack-2 sztuk CD). PROMO: 1 szt – 47 zł i koszty wysyłki jw, Twin pack: 2 szt – 87 zł i koszty wysyłki jw.

Płatności realizowane są Tylko za pomocą przelewu na konto bezpośrednie (znajdziesz je w zamówieniu) lub za pomocą Bezpiecznych płatności realizowanych przez przelewy24 lub paypal.pl (płatności kartą). Przesyłki poza Polskę mają inne koszty wysyłki znajdziesz je przechodząc szybko przez formularz zamówienia.

Uwaga! Prosimy pamiętać, że podstawą realizacji zamówień jest złożone zamówienie w sklepie internetowym Coaching Institute i dokonana płatność (przez internet lub bezpośrednio na konto). Dziękujemy!

Wysyłając do nas e-mail dot. „Medytacja Kolorami” prosimy każdorazowo podać imię i nazwisko oraz numer Twojego zamówienia.


FAQ – częste pytania i odpowiedzi dotyczące zamówień

Nauka kościoła, a medytacja?
W internecie łatwo jest sprawdzić, że księża i zakonnicy organizują rekolekcje i posty połączone z nauką medytacji. A więc kościół jej nie zabrania, a ją praktykuje jako sposób łączności z duszą.
Dla kogo jest ta publikacja?
Głównie dla osób, które pragną mieć satysfakcjonujące życie osobiste i zawodowe, zyskać więcej zdrowia, harmonii i równowagi pomiędzy pracą, a życiem osobistym oraz uwolnić blokady, by realizować cele z sukcesem.
Jak są realizowane zamówienia?
Zamówienia są realizowane TYLKO on line (w portalu Coaching Institute) po otrzymaniu wpłaty przez bezpieczne płatności przelewy24 (obsługuje przelewy większości banków) lub paypal (płatności kartami), lub przelewem bezpośrednio na konto Coaching Institute. Płatności za pomocą przelewy24 i paypal potwierdzane są natychmiast po ich dokonaniu, gdy przejdziesz krok po kroku przez sklep.

Wraz z dokonaniem płatności otrzymasz potwierdzenie on-line.

Obsługujemy następujące formy płatności:
Bank BGŻ, Bank BPH, Bank Millennium, Bank Nordea, Bank Ochrony Środowiska, Bank PEKAO S.A., Bank PKO BP (iPKO), Bank Pocztowy, Bank SGB, BZ WBK – Przelew24, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Dominet Bank, Euro Bank, Fortis Bank, GetIn Bank, ING Bank Śląski, Invest Bank, Kredyt Bank, Lukas Bank, mBank ? Transfer, MultiBank ? MultiTransfer, Płacę z Inteligo, Raiffeisen Bank.

Czy Medytacja Kolorami można kupić w innym miejscu?
Na chwilę obecną publikacja jest dostępna on-line i w sklepie COACHING INSTITUTE.
Obawiam się, że przesyłka może dotrzeć uszkodzona?
Opakowanie książeczki z CD Medytacja Kolorami jest inne niż zwykłe opakowania plastikowe na CD. Wykonane jest z eleganckiej tektury, droższej wersji, aby zapewnić bezpieczną dostawę i Twoją satysfakcję.
Opakowanie jest zafoliowane przed włożeniem do koperty.
Ile czasu trawa dostawa przesyłki?
Dostawy realizuje Poczta Polska w ciągu 2-3 dni roboczych listem poleconym lub priorytetem poleconym. Wysyłki realizujemy we wtorki i czwartki na podstawie potwierdzenia wpłaty na konto firmowe lub przelewy24.
Czy realizujemy przesyłki zagraniczne?
Tak. Przechodząc przez sklep – w koszyku zamówienia można wskazać dla przesyłki zagranicznej odpowiednie koszty wysyłki do krajów Europejskich i dodać je łatwo do wartości zamówienia.*****

Podane na tej stronie efekty mogą różnić się od tego co Ty doświadczysz, zależą one wyłącznie od Ciebie. Faktem jest, że wiele osób osiągnęło wspaniałe efekty w wyniku stosowania Medytacji Kolorami. Wydawca i autor nie może gwarantować takich samych efektów.

COACHING INSTITUTE

Copyright © Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.