Niezwykły coaching wart miliony i więcej

Jeśli jesteś bogatym przedsiębiorcą,  który ma wyzwania w relacjach i związkach… i szukasz kogoś zaufanego, kto pomoże Ci rozwikłać rodzinne zagadki i ułożyć puzzle relacji, kogoś  o ponad przeciętnych umiejętnościach, kto potrafi pomagać na wielu płaszczyznach jednocześnie, łącząc świat duchowy „narzędzia nie z tej ziemi” ze światem materii, to witaj w domu.

Zdecydowana większość  coachów, ponad 99 % nie jest w stanie zrobić podczas całego procesu kilku miesięcznego coachingu, tego co my robimy w trakcie jednej sesji online czy spotkania VIP

Spytasz dlaczego?

Bo nie ma takich narzędzi + umiejętności, to swojego rodzaju unikalność, która czyni mistyczne efekty, ktoś by nazwał rzeczy nie z tej ziemi, albo połączenie aspektu duchowego z materializacją na planie fizycznych, a na cuda trzeba trochę zaczekać… daj mi 15 min, a pokażę Ci co jest możliwe…

Na przykładzie kilkunastu milionerów podam Ci co było możliwe, nad czym pracowaliśmy, nie zdradzając ich personaliów, bo to, że każdy z łatwością otwiera się przede mną, mówiąc rzeczy których nikomu nie wyjawił, nie oznacza, że chwalimy się tymi znajomościami.

Każdy mój rozmówca jednocześnie ma zapewnioną poufność. Dlatego na tej stronie nie poznasz nazwisk, cenię  sobie zaufanie moich klientów, którym pomogłam odmienić życie…

Poczujesz sam sercem 💗, że to co piszę jest autentyczne. Zmieniłam tylko imiona.

Maciej przyjeżdżał do mnie na coaching ze Szczecina… wsiadał do nocnego pociągu wysypiał się i rano był gotów do pracy … Jego opowieść zamieściłam w rozdziale VIII Przyciągnij Sukcesy z Pasją za jego zgodą.

Obalam tu mit, że trzeba być milionerem, by pomagać milionerom.  To był 2006 r, czas, gdy pracowałam z Maciejem i budowałam nowy biznes po wielkiej stracie (długach).  Skoro potrafiłam podnieść siebie po stracie i pomóc innym zbudować dochodowe biznesy, to znaczy, że umiejętności są kluczowe, a  nie status materialny jest ważny, a kluczowe jest to co w mentalności  zakodowane– jak pisał Robert Kiyosaki.

Bogactwo powstaje najpierw w mentalności i z nią możesz zbudować wszystko, nawet gdybyś stracił wszystko.

.

A to co kluczowe muszą być do tego sprawdzone narzędzia budowania mocy mentalnej i emocjonalnej, które udostępniam moim uczestnikom podczas VIP coachingu (choć to tylko nazwa, która nie oddaje głębi tego co robimy na sesjach).

Robimy co trzeba, by uwolnić blokady i otworzyć drzwi do Obfitości.

Ktoś kto nie doświadczył straty, nigdy nie przeszedł tej drogi i wyzwań związanych z budowaniem  biznesu od zera, nie wie co to znaczy, jak zatem może doradzać innym?

.

Nowa Miłość i wygrane milionowe kontrakty

.

Maciej po rozwodzie był w związku z kobietą, która nie mogła zdecydować się czy chce stworzyć rodzinę. Jego pragnieniem była rodzina.

Dzięki sesjom spotkał Miłość kobiety z dwójką małych dzieci i tworzą szczęśliwą rodzinę.
Dzięki narzędziom, które mu zaproponowałam przyciągnął milionowe kontrakty, wygrywając prestiżowe konkursy, porozumiał się ze wspólnikiem, stworzył nową firmę.

.

Po owocach moich klientów, mnie poznacie”.

.

Syn najbogatszego Polaka (ponad 10 lat temu) też był moim klientem… Oczekiwaniem zleceniodawcy było by zaczął się uczuć, by zaliczyć szkołę i zdać egzaminy… Ale on miał inne oczekiwania chciał ułożyć sobie dobre relacje z ojcem, z którym nie mieszkali. Pomogłam mu w tym, jego skrytym  marzeniem była realizacja biznesu, który chciał rozwinąć… zdążył naprawić relacje przed odejściem ojca z tego świata…

Może zastanawiasz się jak do mnie trafiły osoby z najwyższej półki? Otóż to proste, pomogłam biznesmenowi, który znał się z nazwijmy to znajomymi rodziny. Miałam z nim indywidualne warsztaty, podczas których m.in po raz pierwszy doświadczył medytacji… wynajął salę w Warszawie byśmy mogli pracować z dala od zgiełku i biura.

.

Związek i urodzenie dziecka przed 40-tką

.

Ela zgłosiła się do mnie z wyzwaniem, której podłożem był wstyd: „jej rodzeństwo bliższe i dalsze jest w związkach, mają rodziny, a ona wszędzie chodzi sama„.

Miała poczucie porażki w sferze osobistej, nawet jak szła na weselę musiała szukać, prosić, by ktoś z nią poszedł. To było upokarzające dla kobiety, która ciężką pracą osiągnęła sukces biznesowy – jest właścicielką firmy.

Jej marzeniem był szczęśliwy związek i urodzenie dziecka przez 40-tką… To niezwykła historia, którą opisałam za jej zgodą w jednej z moich książek.

W trakcie naszych sesji doszła do wniosku, że chce zajść w ciążę, zaproponowała to znajomemu, z którym wiązała ją współpraca i randki, by poczęli dziecko, a ona wszelkie koszty i nazwisko weźmie na siebie. On się przestraszył. Zaczęła myśleć i sprawdzać opcję invitro. Pierwsza próba się nie udała, ale druga była pomyślna (jakże się cieszyłyśmy :).

W tym czasie zaczęła spotykać się z innym dojrzałym mężczyzną, która stał się wolny, nie brała go wcześniej pod uwagę, bo był żonaty. Jego żona zmarła.

Jak się wkrótce okazało będąc już w ciąży w tym samym czasie umawiała się z nim na gorące randki.
Ale obawiała się mu powiedzieć … Powoli się zaokrąglała i nie mogła już dłużej tego przed nim ukrywać. Musiała uważać jak się kochali czy jeździli po wyboistych drogach na rowerach.

Obawiała się, że utraci ten związek, bo to nie jego dziecko tylko invitro. Jakże płakał, jak dziecko jak się dowiedział. On miał już swoje dorosłe dzieci.

Przed nią był kolejny dylemat co powie rodzinie… Tych niuansów i tajemnic było wiele, ale ze wszystkimi sobie poradziłyśmy w atmosferze głębokiego zaufania i otwartości. To był jeden z magicznych procesów, które doświadczyłam.

Pomogłam jej spełnić marzenie: urodziła zdrowego synka, kupiła dom blisko pracy, zamieszkała ze swoim nowym partnerem, wspólnie wyremontowali dom.

.

Zmiana kariery po 50-tce, uratowany związek, sukces finansowy

.

Panu G. pomogłam uporać się z emocjami po staracie rodziców, odzyskać prowizję pół miliona euro, zmienić karierę w wieku 53 lat oraz poprawić relacje i uratować związek.

.

„They say Gratitude is the noblest sentiment, and that is what I feel for Agnieszka after several months of coaching put my life back on track. I found her highly qualified in her field.

Her approach is action-oriented, listening enough to understand, asking open questions, helping identify problems but always moving to practical small steps. We dealt with work issues and the relationship with my boss. We used methodical excercises and homework to untangle difficult choices between relationships.

We traced cause and effect between my life’s priorities and the absence of happiness and love.
But she also has a spiritual side, using techniques that healed the daily tears from losing my parents.

Ultimately I recovered self-belief, positive thinking, and energy. This positive charge immediately brought a will to stay fit, to make my choices and a „go get it” approach to my work.

Aged 53 I changed country, made a fresh start professionally and made more money this year than ever in my life.

It is thanks to Agnieszka and I asked her to work with two family members after.

She made a big difference to my life when I was without resources, and I will never forget. And all this over the phone with the voice in my ear of a person I have never met but who became a best friend of sorts.” Mr Geoff, CEO

Wkrótce więcej cudownych przykładów

– Firma usługowa tej kobiety w ciągu 2 lat od naszej znajomości doszła do miliona, a w trzecim roku trzech milionów obrotu w spedycji.

– Córka multimilionera, miała złamane serce i tak trafiła na warsztaty Przyciągnij miłość, które poleciła swojemu ojcu (w szczęśliwym małżeństwie), by skorzystał z naszych narzędzi rozwojowych. I tak odbyliśmy prywatne rodzinne warsztaty w ich posiadłości. Wszyscy byli zadowoleni.

.

.

Kim jest Agnieszka Przybysz – poznajmy się

.

.

Jak skontaktować się z Agnieszką:

przez mail, messenger, telefon, whatsapp Tutaj >>>
powołaj się na ten artykuł.

.

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.