Pobierz bezpłatny fragment Miłość i Pieniądze

Quiz: Poznaj 3 Typy Osobowości, którą z nich Jesteś: Czy Kochasz Pieniądze i Pieniądze Cię Kochają

Twoje dane są w 100% poufne

Podziel się swoją opinią o Miłość & Pieniądze poniżej i wygraj książkę w prezencie z dedykacją autorki

Nie masz konta na Fb, wyślij proszę komentarz – opinię tutaj >>> | O książce >> | O Agnieszcze >>

Recenzje


„Sądziłam najpierw, biorąc tę książkę do rąk, że to romans 😉 Jedyne powiedzonko, jakie mi się kojarzyło z miłością i pieniędzmi to podwórkowe: „Oko, za oko, ząb za ząb, miłość za pieniądze”. Zaciekawiona zaczęłam czytać i właściwie nie myliłam się, to jest jakby …romans mówiącym o tym, o czym często mówił mi mój znajomy, Pan Bogumił prowadzący od lat zakład oponiarski: – pani Małgosiu, jeśli ktoś nie ma szacunku dla pieniądza, to czemu pieniądz miałby go szanować? I wie Pani, dalej, jak ktoś się brzydzi pieniędzy czy boi to tak samo uważam, pieniądze się go trzymały nie będą. Podnosi Pani z ziemi napotkany grosik? – podnoszę, Panie Bogumile. I chucham jakby go ogrzewając i wkładam do portmonetki, i mówię cicho „choć, już nie jesteś sam”. naprawdę, podnoszę jak i kromkę chleba. Dziwaczę? Może tylko troszkę? Bo Agnieszka Przybysz opisuje to samo, ale szczegółowiej i sensowniej – nasze nastawienie do życia i do zarabiania, nasza miłość jaką w sobie mamy, do ludzi, do zjawisk, do siebie zwłaszcza (miłość, nie mylić z narcystycznym uwielbieniem, to nie to samo), to dobry powód i przyczyna jednocześnie, żeby żyć zasobnie. Żeby, jak mówiły nasze babki, „pieniądze trzymały się nas”. :-) ” Małgorzata Kalicińska – kobieta pisząca serię powieści, „Miłość nad Rozlewiskiem”, „Dom nad Rozlewiskiem”, „Zwyczajny Facet”, „Lilka”,”Irena”, „Kochana Moja”..
Miłość i Pieniądze – Jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do Twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na „gorsze czasy”. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki – musisz pracować i zarabiać więcej…

Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

* Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

* Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

* Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

Miłość i Pieniądze to jedyna taka książka, która łączy rozwój osobisty ze świadomością bogactwa, którą na długo zapamiętasz. Poparta wieloletnim praktycznym doświadczeniem autorki bestsellera „Przyciągnij miłość”, eksperta relacji, pionierki coachingu w Polsce i wielu tysięcy osób, którym skutecznie pomogła cieszyć się obfitością pieniędzy i bogactwa (w różnych obszarach życia, osobistego, zawodowego, relacji, duchowego i biznesowego, jednocześnie).
Zrób sobie i przyjacielowi bezcenny prezent. Wraz z książką otrzymasz dostęp do inspirującej edukacji na wideo.

.

Autorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. moja historia >>>


Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.