Fragment książki |

Quiz: Jak Kochasz Pieniądze i Pieniądze Cię Kochają

Poznaj 3 Typy Osobowości, którą z nich Jesteś: Czy Kochasz Pieniądze i Pieniądze Cię Kochają

Część A

  TAKNIE   1. Pieniądze płyną do mnie z łatwością  TAKNIE   2. Kocham pieniądze i zarabianie pieniędzy sprawia mi radość


  TAKNIE   3. Dzielę się hojnie moim bogactwem z rodziną i bliskimi i wraz mam ich pod dostatkiem


  TAKNIE   4. Nie obawiam się , że mi zabraknie pieniędzy, choć czasem mam ich więcej, a czasem mniej


  TAKNIE   5. Wierzę w to, że pieniędzy nie muszę zarabiać z trudem i ciężką pracą


  TAKNIE   6. Pieniądze są źródłem wszelkiego dobra w moim życiu


  TAKNIE   7. Zarabiam więcej niż wydaję


  TAKNIE   8. Pieniądze dają mi poczucie szczęścia

  Część B

   TAKNIE   9. Zasługuję na zarabianie dużych pieniędzy, choć moja sytuacja finansowa jest czasem mało stabilna   TAKNIE   10. Decyzje finansowe podejmuję długo i powolnie


   TAKNIE   11. Dobre okazje często mi uciekają ?sprzed nosa?


   TAKNIE   12. O pieniądze trzeba zabiegać i ciężko na nie pracować


   TAKNIE   13. Bogaci są skąpi i czasem nieuczciwie zarabiają pieniądze


   TAKNIE   14. Ten kto kocha pieniądze nigdy ich nie ma


   TAKNIE   15. Duże pieniądze oznaczają duże kłopoty, płacenie dużych podatków, konieczność ich ochrony przez złodziejami


   TAKNIE   16. Nie potrafię dobrze oszczędzać i inwestować pieniędzy


   TAKNIE   17. Pieniądze raz są ze mną i w moim portfelu innym razem ich czasem brakuje

   Policz odpowiedzi na TAK w części A (wpisz wynik dla ułatwienia obliczeń)
   Policz odpowiedzi na TAK w części B (wpisz wynik dla ułatwienia obliczeń)

   Sprawdź, gdzie uzyskałeś najwięcej odpowiedzi na TAK

   Część A

   Jeśli uzyskałeś 5 lub więcej niż 5 odpowiedzi na TAK w części A - to Twoja finansowa osobowość przypomina Lwa. (kliknij i zobacz)

   lewFinansowy Lew jak król panuje nad finansami i czuje się z nimi komfortowo. Pieniądze chętnie płyną do niego i mądrze nimi się dzieli i gospodaruje. Ma mądrość zarabiania, gromadzenia i siania pieniędzy. Zwykle ma obfitość w życiu i zmysł do zarabiania pieniędzy własną pracą i wykorzystując pracę, i umiejętności innych ludzi.
   Jeśli uzyskałeś mniej niż 5 odpowiedzi na TAK w części A - to Twoja finansowa osobowość przypomina Zająca. (kliknij i zobacz)

   zajacFinansowy Zając skacze z X do Y raz ma pod dostatkiem pieniędzy innym razem musi się postarać, by ich więcej upolować. Jego sytuacja finansowa nie jest równa, nie jest stabilna, raz może mieć ich wystarczająco dużo, innym razem ma ograniczony budżet. Może odczuwać małą stabilność w relacji z pieniędzmi i konieczność zabiegania o nie.

   Część B

   Jeśli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi na TAK w części B - to Twoja finansowa osobowość przypomina Żółwia. (kliknij i zobacz)

   zolwFinansowy Żółw nigdy nie spieszy się z decyzjami finansowymi, zwykle ma dużo czasu, pozwala sobie na to, by nowe możliwości zarabiania pieniędzy lub pomnażania przeszły mu koło nosa albo wręcz przeciwnie pochopnie wydaje długo ciułane i mozolnie zarobione pieniądze, a potem martwi się gdzie je zdobędzie lub zarobi. I jak długo znowu to potrwa? kiedy odłoży sobie pieniądze na wymarzony samochód lub wakacje itp. Zwykle nie panuje nad oszczędnościami, a pieniądze też mogą mu przeciekać przez place?

   Gratuluję wykonałeś quiz. Jesteś zadowolony ze swojej relacji z pieniędzmi? A może raczej chciałbyś stać się Finansowym Lwem.
   Wszystko jest możliwe, bez względu, w jakiej sytuacji Twojego życia jesteś, krok po kroku możesz stworzyć świadomą relację z pieniędzmi.

   Chcesz zyskać świadomą relację z pieniędzmi, sprawdź MIP system online tutaj >>>

   Recenzje


   „Sądziłam najpierw, biorąc tę książkę do rąk, że to romans 😉 Jedyne powiedzonko, jakie mi się kojarzyło z miłością i pieniędzmi to podwórkowe: „Oko, za oko, ząb za ząb, miłość za pieniądze”. Zaciekawiona zaczęłam czytać i właściwie nie myliłam się, to jest jakby …romans mówiącym o tym, o czym często mówił mi mój znajomy, Pan Bogumił prowadzący od lat zakład oponiarski: – pani Małgosiu, jeśli ktoś nie ma szacunku dla pieniądza, to czemu pieniądz miałby go szanować? I wie Pani, dalej, jak ktoś się brzydzi pieniędzy czy boi to tak samo uważam, pieniądze się go trzymały nie będą. Podnosi Pani z ziemi napotkany grosik? – podnoszę, Panie Bogumile. I chucham jakby go ogrzewając i wkładam do portmonetki, i mówię cicho „choć, już nie jesteś sam”. naprawdę, podnoszę jak i kromkę chleba. Dziwaczę? Może tylko troszkę? Bo Agnieszka Przybysz opisuje to samo, ale szczegółowiej i sensowniej – nasze nastawienie do życia i do zarabiania, nasza miłość jaką w sobie mamy, do ludzi, do zjawisk, do siebie zwłaszcza (miłość, nie mylić z narcystycznym uwielbieniem, to nie to samo), to dobry powód i przyczyna jednocześnie, żeby żyć zasobnie. Żeby, jak mówiły nasze babki, „pieniądze trzymały się nas”. :-) ” Małgorzata Kalicińska – kobieta pisząca serię powieści, „Miłość nad Rozlewiskiem”, „Dom nad Rozlewiskiem”, „Zwyczajny Facet”, „Lilka”,”Irena”, „Kochana Moja”.   .
   Miłość i Pieniądze – Jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do Twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

   Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na „gorsze czasy”. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki – musisz pracować i zarabiać więcej…

   Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

   * Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.

   * Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.

   * Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

   Miłość i Pieniądze to jedyna taka książka, która łączy rozwój osobisty ze świadomością bogactwa, którą na długo zapamiętasz. Poparta wieloletnim praktycznym doświadczeniem autorki bestsellera „Przyciągnij miłość”, eksperta relacji, pionierki coachingu w Polsce i wielu tysięcy osób, którym skutecznie pomogła cieszyć się obfitością pieniędzy i bogactwa (w różnych obszarach życia, osobistego, zawodowego, relacji, duchowego i biznesowego, jednocześnie).
   Zrób sobie i przyjacielowi bezcenny prezent. Wraz z książką otrzymasz dostęp do inspirującej edukacji na wideo.

   .

   Autorka Agnieszka Przybysz

   Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

   Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

   Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją.

   Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. moja historia >>>


   Pobierz bezpłatny fragment Miłość i Pieniądze

   Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

   Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
   | Regulamin


   Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.