Poznaj MOC SERCA, mniej Stresu, więcej ENERGII, trafne Decyzje, lepsza Intuicja, realizacja Pasji… w czasach zmian, SKOK Świadomości

Przygotuj się na Życie, które Pokochasz

Transmisja online: MOC SERCA, Moc Miłości
Opanuj Lęki, Stres i Emocje
+
Playbook z ćwiczeniami & Quiz 10 Kobiecych Mocy

Zostaw swoje imię i najlepszy email w oknie poniżej

Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z tego warsztatu online

👉 Zastanawiasz się jak czuć się w pełni spełnioną kobietą?
Jak zrealizować Twoje głębokie pragnienia Serca z większą łatwością, bez stresu i bez „naciskania”?

👉 Czego potrzebuje kobieta w dzisiejszym świecie, by czuć się naprawdę spełnioną… w każdym aspekcie życia.

👉 Zabiorę Cię w podróż do odkrywania Twojej mocy, Twojego pełnego potencjału i Twojego ponadczasowego dziedzictwa. To może nawet być dla niektórych mistyczna lub ?magiczna? podróż, która otworzy Ci umysł i serce na poznanie ENERGII.

👉 Pomoże odkryć to magiczne połączenie pomiędzy umysłem i sercem, aby ?uzdrawiać relacje?, doświadczać mniej Stresu, więcej Energii, trafne Decyzje, lepszą Intuicję, realizację Pasji, tworzyć co zechcesz i mieć życie które Pokochasz.

👉 Na tym Master webinarze nie obiecuję Ci, że w ciągu godziny stworzysz siebie na nowo, ale obiecuję, że będzie to przełomowy krok w Twoim rozwoju i duchowej drodze, który na pewno zapamiętasz.

👉 Powiem o czymś co odkryłam przez doświadczenie w latach 90-tych, zanim stworzyłam markę Przyciągnij Miłość i Kobiecą Moc. Podzielę się z Tobą moimi eksperymentami, które potem pomogły wielu osobom.

Zapraszam dołącz do nas na bezpłatny szybki warsztat Kobieca Moc SERCA i ciesz się Twoimi odkryciami i skutecznymi ćwiczeniami, przez które Cię przeprowadzę. Już od pierwszych minut zanurzysz się w Energii miłości jak w ocenie i transformującej opowieści jakiej jeszcze nikomu nie zdradziłam.

👉 Powiem także jak i Ty możesz skompletować Twoje życiowe Puzzle, dokonać Skoku Świadomości i Cudownej Transformacji. To rEwolucyjny krok, poparty ostatnio naukowymi badaniami.

Ważne: transmisja jest Live bezpłatnie. Bądź Live oraz zaproś świadome i poszukujące spełnienia kobiety. Aby być z nami potrzebujesz dostęp do internetu i email, na który wyślemy Twój unikalny link na Live.
.

Co obejmuje Wydarzenie, który Pokochasz; Kobieca Moc SERCA & Moc Miłości

konieczna jest rezerwacja miejsca na webinar (bezpłatnie)

🌟🌟🌟🌟🌟 Ewa B.: „Czułam mrowienie w całym ciele, a nade wszystko spokój i radość wewnętrzną, lekki wiaterek na twarzy :)”
🌟🌟🌟🌟🌟 Sylwia: „Co za motywujący czas i wieczór, dziękuje Sercem”.
🌟🌟🌟🌟🌟 Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko„.
🌟🌟🌟🌟🌟 Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
🌟🌟🌟🌟🌟 Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.
🌟🌟🌟🌟🌟 Ewa H.: „Pięknie dziękuje za możliwość odsłuchania. Pierwszy raz jak słuchałam to usnęłam. Ćwiczenia energetyzujące, napełniające spokojem i radością. Czułam mrowienie w rękach i stopach. Cieszę się, że skorzystałam z Twojej rady… i będę w Nowym Programie. Pozdrawiam pięknie.”

Dnia 4.04.2020
🌟🌟🌟🌟🌟 Czuję spokój i uśmiecham się Marzena
🌟🌟🌟🌟🌟 Wspaniała energia jak zawsze Aga
Dobrze : ) zaczęłam się uśmiechać sama do siebie : ) Aleksandra
🌟🌟🌟🌟🌟 Pełna energii :) Izabella
To było piękne. Niezapomniane przeżycie? Joanna

🌟🌟🌟🌟🌟 Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie poprzedniego webinarowego spotkania. Chcesz go doświadczać?
Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.

Dołącz także do grupy Kobieca Moc na Facebooku, by nie przegapić Live kliknij tu >>>

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc

O Agnieszcze Przybysz

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość, coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Miłość Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


Prowadzi skuteczne autorskie warsztaty od 2005 r. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów - warsztatów online m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Puzzle Relacji, Moc Spokoju - MOC Serca, Kurs na Pozytyw, KM VIP 90 Dni do Twojej Mocy, Akademia Kobieca Moc.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.