JAK TO OSIĄGNĄĆ

Marzysz o „Spokoju”, który Wypełnia Twoje Serce, Umysł & Ciało Błogością i Miłością…

Nareszcie, sprawdzony sposób, który przyniesie Ci błogi Spokój umysłu w 10 min dziennie, bez żadnego doświadczenia i uczucia przeciążenia, Gwarantowane!


.
Miałam wymagające studia, duży stres, a moje ciało nabierało wagi w szybkim tempie. Trafiłam do lekarza. Byłam zrozpaczona na myśl o braniu hormonów do końca życia – tak była diagnoza…

Poddałam się temu przez rok, ale czułam dyskomfort. Myślałam, że musi być jakieś inne rozwiązanie i zaczęłam go szukać …

Poznałam książki o samouzdrawianiu i tak trafiłam na kursy rozwojowe i pracę z energią… To absolutnie był punkt zwrotny w moim życiu, to wtedy poznałam po raz pierwszy praktyki, tego co potem pomogło mi odmienić moje życie osobiste i zawodowe …. (o tym dalej)

Pięłam się po szczeblach kariery bardzo szybko, zmieniałam firmy i stanowiska na wyższe, osiągałam sukcesy, wpadałam w szalony „wir pracy”, zapominając często o sobie. Znasz to ze swojego życia, prawda?

Gdy pracowałam na etacie (lata 90-te), pewnego dnia wracałam z pracy do domu i przede mną zobaczyłam oczami wyobraźni albo zmęczenia, że „droga przede mną się rozdwaja”. Opanował mnie lęk, nie wiedziałam co się dzieje, dokąd jadę… Wcisnęłam nagle na hamulce, samochód zatrzymał się przed poboczem. Uff … Odetchnęłam. Spojrzałam w lusterka – na szczęście nic nie jechało za mną…

Mój umysł i ciało było bardzo przeciążone pracą – uświadomiłam sobie, że od śniadania nic nie jadłam i niewiele tego dnia piłam. A w teczce jeszcze wzięłam dokumenty z pracy, by je przejrzeć w domu…

Dlaczego tak się poświęcałam, kosztem zdrowia? Dlaczego poddałam się stresowi, naciskom na wyniki, jakich oczekiwał pracodawca… Znasz takie sytuacje?

W szkołach uczyli nas jak być dobrym pracownikiem, jak wpaść w „machinę wyścigu szczurów”, zamiast uczyć jak radzić sobie ze stresem i przeciążeniem, albo jak nie dopuszczać do tego…

Moje ciało zawsze dawało mi znaki, gdy się zagubiłam i zboczyłam z drogi rozwoju … Wtedy ponownie wracałam do tego co zawsze dawało mi wytchnienie bez względu na zmiany i chaos wokoło.

Oto co daje mi błogi SPOKÓJ i umiejętności kierowania STRESEM… czy to na etacie czy we własnym biznesie… Odkryłam sekret, szczególny rodzaj praktyki, którą poznasz tutaj…

Nie musisz spędzić kolejnych 20+ lat na szukaniu rozwiązania czy testowaniu wielu kosztownych praktyk, mam dla Ciebie prosty i szybki kurs krok po kroku…

Nazwałam go: Moc Spokoju – Moc Miłości!

.
W tym 21 dniowym warsztacie, na sesjach nauczę Cię różnych metod medytacji, począwszy od najprostszych po te autorskie rozwiązania, które pomogły wielu kobietom {i mężczyznom} tworzyć OBFITOŚĆ. Pomogą i Tobie sięgnąć po życie, które Pokochasz!


.

Sprawdzony prosty sposób, który przyniesie Ci błogi SPOKÓJ w 10 minut dziennie, bez żadnego doświadczenia i uczucia przeciążenia!

Oto co Odkryjesz …


.
Poczujesz spokój i ukojenie emocji (poczucie jakbyś powrócił do domu, w którym czujesz się bezpiecznie, zaopiekowany, zadbany i kochany)…

Dzięki tym szybkim praktykom, staniesz się silniejszy, uwierzysz bardziej w siebie, odnajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię od dawna pytania: kim jesteś, kim jest Bóg, jakie jest Twój cel życiowy, po co tu jesteś, dokąd zmierzasz… jak możesz realizować się najlepiej w tym życiu… jaką drogę samorealizacji wybrać, jakie pasje rozwijać … i więcej…

Te medytacje sprawią że, poczujesz miłość i nawiążesz głębszą relację ze sobą, odkryjesz miłość w Tobie oraz to magiczne połączenie między serce, umysłem, a Bogiem – biblioteką wszechświata, której jest dostęp do wszystkiego czego Ci potrzeba by żyć świadomie i szczęśliwie ….

Wzmocnisz swoje pole SERCA i nauczysz się go słuchać… tworząc Twoje doświadczenia w polu wszelkich możliwości…

Doświadczyłam tego po raz pierwszy w końcu lat 90 tych i doświadczam do dziś… jak tworzyć rzeczywistość z większą łatwością we współpracy z Boskim aspektem – ten kurs jest tego przykładem…

A ponadto dodatkowe efekty:

– pokochasz siebie bardziej, odnajdziesz wsparcie w sobie…

– poprawisz relacje ze sobą i ze światem, gdy Ty pokochasz i zaakceptujesz siebie bardziej, świat da Ci doświadczyć tego jeszcze więcej…

– spokój ducha i serca ma wpływ na Twoje podejście do pracy i kreatywność, a także co bardzo ważne na Twoje zdrowie psychiczne, emocjonalne & fizyczne – to prosta droga do uzdrowienia dysharmonii i nierównowagi w ciele….
.

.

Jestem przekonana, że pokochasz te autorskie medytacje – poprowadzę Cię krok po kroku od najprostszych medytacji po bardziej twórcze jej wersje byś poczuł przepływ i połączenie z polem wszelkich możliwości.

Tak nazywam to pole, w którym tworzysz absolutnie wszystko, w którym siejesz swoje cele & pragnienia, które potem materializują się w Twoim życiu w postaci fizycznych zdarzeń, okoliczności i rzeczy materialnych. Wyobraź sobie co możesz stworzyć:

Oto Wszystko co Otrzymasz …


.

.

5 Modułów praktycznych – 11 wspaniałych autorskich medytacji prowadzonych przez Agnieszkę Przybysz (60 min + każda sesja) + ponowny 90 dniowy dostęp do warsztatu online! (wartość > 1700zł)
.
Doświadczysz następujących cudownych medytacji:

Medytacje na kontakt z intuicją, by zwiększyć pewność w działaniu.

Medytacje na wzmocnienie koncentracji

Szybkie medytacje poranne na wspanialy dzień.

Medytacje uwalniające – moje aktywacje i szybkie poranne medytacje uzdrawiające. W sumie 11 wspaniałych medytacji, krótszych i dłuższych.

Słynne Medytacje Serca Heart Flow™ w 2 wersjach, relacje z ludźmi i miłość własna.
Opowiem Ci od kuchni jak działają te medytacje i jak, i kiedy je stosować, doświadczysz je z pierwszej ręki bez pośredników.

Medytacje „3 oko” na aktywacje widzenia prawdy, której nie widać …

Medytacja tworzenia Obfitości oraz poznasz zasadę tworzenia obfitości.

Zadasz mi dowolne pytanie, na które odpowiem bezpośrednio po sesji na forum wsparcia przez 60 dni (wartość 500zł)

5 szybkich ćwiczeń po SESJI – PDF Playbook Medytacji. Do pobrania na dowolne urządzenie! (wartość 497zł)

.

.

.

SPECJALNA OKAZJA

Otrzymasz 2 Prezenty teraz wraz z Twoim Zamówieniem!

kiedy dołączysz do nas dzisiaj, dodamy dodatkowe bonusy bezpłatnie.

Celne Cele Sięgnij Gwiazd AUDIO (47 zł wartość)

2 wspaniałe wizualizacje, pomogą Ci zamówić to czego pragniesz. Oszczędzaj czas przy realizacji Twoich celów i rób to efektywnie!

Z serii Mocne Medytacje – Medytacja Moc Spokoju AUDIO (97 zł wartość )

Podaruj sobie Spokój, jakiego od dawna pragniesz i zapanuj nad stresem! Zapomnij o skomplikowanych ćwiczeniach, masz teraz to! Oraz jako BONUS wydłużony DOSTĘP online!

TERMIN WARSZTATU – dostęp online
2841 zł ŁĄCZNA WARTOŚĆ

Dostań Nowy Kurs Moc Spokoju
– Moc Miłości
zamiast 1797zł dzisiaj 497 zł, oszczędzasz 1300zł

Potrzebujesz raty sprawdź niżej i napisz.
 


Pakiet sesji z medytacjami Moc Spokoju – Moc Serca – 497 zł Okazja! >>>

Opcja Gold MOC Spokoju – 697zł
2 dodatkowe webinary z ćwiczeniami:
1) Miłość & Relacje w Nowym Świecie
2) Pieniądze i Obfitość w Nowym Świecie

GOLD Pakiet sesji z medytacjami Moc Spokoju – Moc Serca – 697 zł Okazja! >>>

Opcja 2 rat po 250 zł (druga za 4 tygodnie) Pakiet sesji z medytacjami Moc Spokoju – Moc Serca – 2 x 250 zł Okazja! >>>

Moja „Spokojna” Gwarancja!

Wiem, że pokochasz te sesje! Jeśli zaraz po obecności na sesji live (w 1-szym tygodniu), stwierdzisz, że nie pasujesz do grupy… Po zgłoszeniu tego na mail otrzymasz zwrot 100%. Warunek obecność na pierwszej sesji. Chcemy by byli z nami tylko ludzie, którzy czują, że to co robimy w zgodzie z sercem, da Ci poczucie podnoszenia świadomości na wszystkich poziomach. Choć nikt z tego nie korzystał, proszę dokonuj przemyślanej decyzji.

Numer konta COACHING INSTITUTE
PL 46 1870 1045 2078 1070 1663 0001
Przelewy zagraniczne: SWIFT NESBPLPW

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.