Witam Cię serdecznie Przyjacielu,

Możesz zgłosić chęć udziału w sesji Gratis do wyboru: Relacje & Miłość w Rozkwicie, Kariera & Zawód z Pasją lub Biznes z Pasją. Jak czytałeś moje publikacje- książki lub referencje nt. mojej pracy to wiesz, że to co robię, wykonuję od SERCA z Pasją i Skutecznie pomagam ludziom już od ponad 20 lat..

Jestem pionierką coachingu w Polsce, ekspertem relacji, z bogatym praktycznym doświadczeniem ponad 16400 godzin coachingu w ostatnich latach, nie licząc wcześniejszych i mentoringu. Mam dla Ciebie sprawdzone autorskie narzędzia i ćwiczenia, które pomogły już wielu ludziom cieszyć się życiem.
Ponadto jestem absolwentką SGH i renomowanej amerykańskiej szkoły coachingu CTI USA, akredytowanej przez ICF.

Dla kogo ta sesja jest idealna.
Wybierz proszę Twoją obecną sytuację z listy poniżej:

Męczysz się w swojej pracy; czy to ze względu na przeciążenie pracą, stres, frustracje, czy też ze względu na zbyt niskie zarobki, czy też ze względu na toksyczne relacje w środowisku pracy lub z innych powodów, brakuje w niej pasji…
Brakuje Ci pewności siebie i nie wierzysz do końca w swoje możliwości…
Masz złamane serce albo jesteś po rozwodzie lub w jego trakcie i chcesz odzyskać siebie, cel życia ponownie…

Jesteś samotnym singlem, czas upływa, a Ty wciąż samotnie jeździsz na wakacje z nadzieją, że spotkasz ciekawego partnera na całe życie …
• Być może robisz karierę, jesteś spełniony zawodowo, ale brakuje Ci kogoś z kim dzielisz życie osobiste
Twoje związki się rozpadają, może doświadczasz zdrady, cięgle powielasz te same stare wzorce…

• Czujesz się samotny nie wiedząc dlaczego, być może próbowałeś już jakichś metod, ale nie zadziałały w pełni dla Ciebie..
Szukasz miłości, chcesz być kochany i dawać miłość …
• A może martwisz się jak ułożysz sobie życie i czy nowy partner pokocha Twoje dzieci…

Czujesz stagnację w życiu osobistym – w relacjach z partnerem, rodziną i czują potrzebę zmiany lub masz już dość problemów w relacjach, które ściągają Cię energetycznie w dół.

Chcesz zbudować wspaniały związek partnerski i przyciągnąć miłość.
• Chcesz budować cudowne relacje z ludźmi, być bardziej doceniany i szanowany.

Chcesz uwolnić się od toksycznej miłości – toksycznych relacji i odzyskać poczucie własnej wartości, odzyskać pewność siebie.
• Chcesz korzystać z dobrodziejstw pozytywnej energii – rozwijać się osobiście, zadowodowo, duchowo na miarę obecnych czasów.

Chcesz tworzyć obfitość w życiu osobistym i zawodowym, biznesowym.
• Chcesz zadbać bardziej o zdrowie i zdrowy, radosny styl życia

to przykładowe scenariusze. Napisz jaka jest Twoja sytuacja…w aplikacji (kliknij złóż aplikację)

Dla kogo ta sesja NIE jest:

• Dla osób, które mają problemy psychiczne, psychiatryczne
• Dla osób, które nie chcą podjąć żadnych działań, by zmienić swoją sytuację na lepsze
• Dla osób, które ciągle narzekają, ale nic nie robią, by to zmienić i są jak energetyczne wampiry :)

Co uczynię dla Ciebie:

Osobiście poprowadzę Cię w kierunku Twoich pragnień, osobistej i zawodowej -biznesowej transformacji w grupie kilku osób lub indywidulanie – to jak zechcesz ustalimy. Zyskasz moje wsparcie.
Jak zechcesz ze mną dalej współpracować będziesz proszony o zastosowanie proponowanych przeze mnie metod, narzędzi i najnowszych technik w zakresie rozwoju osobistego, zawodowego, marketingu i promocji Ciebie, byś miał lepsze relacje z ludźmi, zarabiał więcej i był bardziej doceniany, kochany, szanowany.
Skorzystasz z moich skutecznych technik w zakresie rozwoju osobistego, poznasz sekrety pieniędzy, relacji i skutecznej promocji Ciebie i Twoich talentów oraz znacznie więcej.

Jak to działa:

Zostaw swój email i imię poniżej.

Zostaniesz następnie przeniesiony do formularza, gdzie zadam Ci kilka intymnych pytań dot. Twojej sytuacji. Może nie tak bardzo intymnych, lecz z pewnością ważnych :), bym mogła Ci pomoc w realizacji Twoich pragnień.

Praktykując prawo wdzięczności, w miarę dostępności miejsc w miesiącu jestem zdecydowana przyjąć osoby na sesje Gratis: Relacje & Miłość w Rozkwicie, Kariera & Zawód z Pasją lub Biznes z Pasją do wyboru, a trafia to zaproszenie do wielu osób. Przyjmę aplikacje zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten pierwszy będzie umówiony na sesję”- (first come first serverd basis) W zależności od Twojej sytuacji albo zaprosimy Cię na rozmowę telofniczną/skype lub zaproponujemy program idealny do rozwiązania Twojego wyzwania.

Jeśli nie mieliśmy jeszcze przyjemności rozmawiać osobiście:

Oto Twój pierwszy krok:

Co mówią uczestnicy programów coachingu:

więcej w linku referencje i opinie w serwisie Coaching Institute

Włącz głośnik i kliknij na ekran wideo (potem odsuń kursor myszki z ekranu)

Zostaw imię i email w oknie powyżej, by ubiegać się o sesję strategiczną gratis, tylko kilka dostępnych miejsc w miesiącu.

Relacja po sesji:

„Rozmowa z Tobą była…fascynującym i głębokim przeżyciem!!
Nigdy w życiu NIE powiedziałabym o sobie – osoba z BRAKIEM WIARY w życiu codziennym i zawodowym! A jednak, podczas Naszej rozmowy, to ja sama tak stwierdziłam!!! W dalszym ciągu przeżywam to, ale w sposób pozytywny i kreatywny. Jestem Tobie za to wdzięczna.
Tak, podjęłam decyzje. Tylko sesje indywidualne są spełnieniem moich oczekiwań. Jedyną okolicznością, która mnie powstrzymuje przed dalszym rozwojem osobistym, to pieniądze… Sądzę, że kilka takich sesji dałoby pożądany efekt.
To, czym się zajmujesz i w jak genialny sposób, budzi mój podziw!
Pozdrawiam cieplutko.” Ewa B.

Copyright © Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.