Witam serdecznie,

Porozmawiajmy o pieniądzach. Oto cała prawda o pieniądzach.
Być może włożę patyk w mrowisko, ale cóż podejmę to wyzwanie i przedstawię Ci moje 3 wskazówki w kontekście pieniędzy.

Czy sama myśl o rozmowie o pieniądzach wzbudza u Ciebie komfort czy dyskomfort (ucisk w żołądku lub ciężar w ciele)?

Wiele osób zwraca się do mnie z problemem dotyczącym pieniędzy, szczególne w ostatnich miesiącach najczęściej jest to strach o pieniądze oraz, że może im zabraknie lub nie zarobią wystarczającej ich ilości, by utrzymać siebie lub rozwijać biznes… Jednocześnie doświadczają znaczących zmian w życiu zawodowym lub w biznesie. Pewien etap zawodowy się kończy, kolejny zaczyna. Pewien sposób działania nie przynosi im już oczekiwanych efektów, jak kiedyś i stajesz przed wyborem kolejnych dróg rozwoju zawodowego i osobistego.

Jestem zdania, że rozwój osobisty wprost proporcjonalnie (posługując się matematycznym określeniem) wpływa na rozwój zawodowy w obecnych czasach i jest nieodłącznym narzędziem człowieka sukcesu.

Strach dominuje w relacji z pieniędzmi – co u wielu osób powoduje wzmożone napięcie, czasem wręcz agresję lub bezsilność i bezradność, bo nie umieją sobie poradzić ze zmieniającą się sytuacją.

Tak naprawdę nie rozumieją co się dzieje i nie wiedzą jak zachować się w sytuacji nieuniknionej zmiany.

Wskazówka pierwsza: Musisz zrozumieć: tam gdzie dominuje strach, zamiast wierzyć, że znajdzie się sposób na pozyskanie wystarczających środków, tam stres związany z pieniędzmi coraz silniej daje się Tobie we znaki.

To nie jest sytuacja sprzyjająca budowaniu relacji z pieniędzmi!
pieniadze-szczescie-dajaNajpierw wyjaśnię czym jest relacja z pieniędzmi i co kryje się pod tym pojęciem.

Relacją z pieniędzmi określamy Twój stosunek do pieniędzy, materii szeroko pojętej i tego co symbolizują pieniądze, a także stosunek do ludzi bogatych, Twoją postawę wobec oszczędzania – gromadzenia i wydawania pieniędzy a także Twój indywidualny styl inwestowania pieniędzy. To wszystko kryje się w definicji relacji z pieniędzmi. Jak wiesz zapewne, specjalizuje się w temacie relacji i jako ekspert relacji odkryłam, że zdecydowana większość ludzi ma toksyczną relację z pieniędzmi.

To szokujące, niemniej jednak prawdziwe – coachowałam zarówno osoby mniej zamożne, dobrze zarabiające jak i bardzo zamożne. Mogłam dostrzec, że zarówno biedni jak i bogaci – obie grupy mają strach o pieniądze. Jedna grupa boi się utraty źródeł dochodu i skąd weźmie więcej pieniędzy, druga boi się ich utraty zgromadzonej fortuny, co ma znaczący wpływ na ich jakość życia.

Elementem wspólnym w relacji z pieniędzmi jest STRACH.

Bez względu na to do jakiej grupy należysz – Twoim pierwszym zadaniem w relacji z pieniędzmi jest zachowanie spokoju i uświadomienie sobie, po pierwsze:
Czy kiedykolwiek zabrakło Ci pieniędzy na podstawowe potrzeby?

Jeśli odpowiedź brzmi: „NIE” – to Twój niepokój i obawy są tylko w Twojej głowie i możesz je zmienić – zacząć kontrolować swoje myśli.

Jeśli odpowiedź brzmi: „TAK” – to trzeba poczyścić te sytuacje w relacji z pieniędzmi – to jest zadanie na warsztaty lub proces coachingu.

Wskazówka druga: To w jaki sposób myślisz o pieniądzach ma znaczący i decydujący wpływ na to czy pieniądze Cię lubią (czy pieniądze chętnie do Ciebie przychodzą, czy raczej szybko odchodzą )

Zadaj sobie pytanie:

Czy pieniądze chętnie do Ciebie przychodzą, czy zarabiasz je z łatwością , czy raczej z wielkim wysiłkiem?

Czy potrafisz utrzymać pieniądze, czy szybko przeciekają Ci przez palce?

Jakie są Twoje dominujące myśli nt. pieniędzy?

Jeśli są to myśli nie służące budowaniu harmonijnej relacji z pieniędzmi – zmień je natychmiast!

Wskazówka trzecia: Zbuduj nową wizję relacji z pieniędzmi – taką, która da Ci spokój umysłu i wzbudzi dużo pozytywnych emocji.

Jak chciałbyś myśleć i mówić o pieniądzach? Jak chciałbyś doświadczać obfitości ? Jak chciałbyś cieszyć się pieniędzmi?

Czy inwestujesz w siebie, by uczyć się zdrowej relacji z pieniędzmi?

Więcej inspiracji w kierunku transformacji Twojej relacji z pieniędzmi znajdziesz tutaj >>>

Życzę bogatych przemyśleń i obfitości wszelkiej.

Wierzę w to, że każdy, każda kobieta zasługuje na miłość i obfitość, dlatego stworzyłam fenomenale w rezultaty narzędzia & sesje Kobieca Moc.Dołącz do nas na żywo teraz, nie przegap okazji

Poznaj Sprawdzony System, który pomógł Kobietom takim jak Ty, Zwiększyć Swoją Wartość i Dochody o 30% – 70%, Wzbogacić Swoją Piękną Duszę, bez względu na to czy Pracujesz na Etacie czy we Własnym Biznesie. Tutaj >>>

Z miłością i pasją
Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu
ekspert relacji

P.S. Oszczędzisz mnóstwo czasu na samodzielne eksperymenty, mnóstwo wysiłku i pieniędzy na poszukiwanie rozwiązania, które daję Ci w pigułce, jako sprawdzony system Kobieca MOC, na bazie moich ponad 20 letnich doświadczeń i fenomenalnych efektów kobiet, którym pomogłam aktywować ich moc.event A przy tym błyszczeć w swojej pięknej kobiecości.

Zyskaj coś wyjątkowego, czego nie możesz przegapić teraz zanim zamkniemy rejestrację sprawdzone metody , by móc Cieszyć się życiem, rozwojem osobistym, rodziną i realizować swoje pasje. To ostatni moment, byś była z nami 18 kwietnia.

Kobieca Moc pomoże Ci otworzyć się na energię pieniądza, by przyjmować ją z gracją i podejmować inspirujące działania w życiu osobistym i zawodowym.

Dołącz do grona wspaniałych kobiet >>> wybierz Twój promocyjny bilet

gotowa

Jeśli Jesteś gotowa sięgnąć po pieniądze na jakie zasługujesz, a nie możesz być w Warszawie, oto co możesz zrobić teraz – dołącz do nas online tutaj >>>

kobieca-moc-coaching-jedyny-skuteczny-program-dla-kobiet-Agnieszka-Przybysz


Dołącz do nas


© 2011 - 2015 AgnieszkaPrzybysz.com
CoachingInstitute.biz Wszelkie Prawa Zastrzeżone

COACHING INSTITUTE - Twój Partner w Drodze do Obfitości!

KOCHAJ BARDZIEJ, ŻYJ PEŁNIEJ, DZIAŁAJ Z PASJĄ™