Witam serdecznie,

Zastanawiasz się jak sobie poradzisz, z czego czerpać źródło siły i inspiracji, gdy czujesz, że masz jej właśnie teraz za mało… skąd zyskasz dodatkową moc do szczęśliwego życia, w obecnych transformujących czasach, jak nadążyć za ciągłymi zmianami… i nie zwariować, a cieszyć się życiem.

* Chcesz odkryć moc wspaniałych Relacji w życiu osobistym lub zawodowym. Potrzebujesz więcej motywacji, wsparcia, inspiracji i współpracy, by rozwinąć Twoje relacje z radością

* Chcesz mieć cudowne relacje z ludźmi, a przy tym nie udawać zbyt wymagającej „damy”, a być wspaniałą, silną i atrakcyjną kobietą, której mężczyźni są pomocni, a w towarzystwie której lubią przebywać inne wartościowe kobiety.

* 3 wskazówki, by umieć tworzyć wartościowe i obopólnie satysfakcjonujące relacje z mniejszym wysiłkiem


* Jakie 3 rzeczy powstrzymują Cię, by wchodzić w udane relacje z ludźmi, zamiast ich od siebie odpychać.

* Chcesz przebudzić w sobie 5 MOCy, które drzemią w Tobie od dawna, na webinarze omówimy i doświadczymy Moc Relacji
Bądź z nami 17 marca o 20.00 na webinarze:


posłuchaj

Z miłością i pasją
Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu
ekspert relacji

 

P.S.
Oszczędzisz mnóstwo czasu na samodzielne eksperymenty, mnóstwo wysiłku i pieniędzy na poszukiwanie rozwiązania, które daję Ci w pigułce, jako sprawdzony system Kobieca MOC, na bazie moich 20 letnich doświadczeń i fenomenalnych efektów kobiet, którym pomogłam aktywować ich moc.event

Wierzę, że to i znacznie więcej jest także możliwe dla Ciebie, gdy zapewnisz sobie odpowiednie środowisko poznania i rozwoju Twoich pasji i profesjonalne wsparcie.
Jak podają badania naukowe, znacznie szybciej sięgnąć po sukces przy wsparciu eksperta, mentora w grupie innych osób, które są Ci życzliwe. Takie właśnie środowisko stworzyłam dla Ciebie w Kobieca MOC w naszej fenomenalnej kolektywnej energii, z której korzystają kobiety od 2012r. Wierzę w Ciebie bardzo.

Zyskaj wyjątkowe wsparcie na żywo. Poznaj wspaniałe uczestniczki.

Dołącz do grona wspaniałych kobiet >>> wybierz Twój promocyjny bilet

gotowa


Dołącz do nas


© 2011 - 2015 AgnieszkaPrzybysz.com
CoachingInstitute.biz Wszelkie Prawa Zastrzeżone

COACHING INSTITUTE - Twój Partner w Drodze do Obfitości!

KOCHAJ BARDZIEJ, ŻYJ PEŁNIEJ, DZIAŁAJ Z PASJĄ™