Witam serdecznie,

Co za fenomenalne zakończenie, „odebrało mi głos” ze wzruszenia, gdy usłyszałam co zdziałała kobieca kolektywna energia. Po prostu do dziś jestem pod wrażeniem, myślę o tych wspaniałych kobietach, które przez 2 miesiące od stycznia współpracowały ze sobą, ucząc się od siebie wzajemnie, wspierając i realizując po raz pierwszy udostępniony przeze mnie nowy program ABC Przyciągnij Miłość Gold. To była ostatnia sesja na żywo, aczkolwiek uczestniczki nadal korzystają z forum wsparcia i sesji audio.

praktyczne-cwiczenia2

Posłuchaj w wielkim skrócie co się wydarzyło i dlaczego to wywołało tak wielkie wzruszenie wśród nas wszystkich obecnych na poniedziałkowej finałowej sesji. Wkrótce się spotykamy…


posłuchaj

Z miłością i pasją
Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu
ekspert relacji

 

P.S.
Oszczędzisz mnóstwo czasu na samodzielne eksperymenty, mnóstwo wysiłku i pieniędzy na poszukiwanie rozwiązania, które daję Ci w pigułce, jako sprawdzony system Kobieca MOC, na bazie moich 20 letnich doświadczeń i fenomenalnych efektów kobiet, którym pomogłam aktywować ich moc.event

Wierzę, że to i znacznie więcej jest także możliwe dla Ciebie, gdy zapewnisz sobie odpowiednie środowisko poznania i rozwoju Twoich pasji i profesjonalne wsparcie.
Jak podają badania naukowe, znacznie szybciej sięgnąć po sukces przy wsparciu eksperta, mentora w grupie innych osób, które są Ci życzliwe. Takie właśnie środowisko stworzyłam dla Ciebie w Kobieca MOC w naszej fenomenalnej kolektywnej energii, z której korzystają kobiety od 2012r. Wierzę w Ciebie bardzo.

Zyskaj coś wyjątkowego, co nie jest nigdzie dostępne tylko do 8 marca – znakomite szkolenie i ćwiczenia „Twoje Prawo do Bogactwa”, by móc Cieszyć się życiem, rozwojem osobistym, rodziną i realizować swoje pasje.

Ten bonusowy materiał pomoże Ci otworzyć się na energię pieniądza, by przyjmować ją z wdzięcznością i podejmować inspirujące działania w życiu osobistym i zawodowym.

Dołącz do grona wspaniałych kobiet >>> wybierz Twój promocyjny bilet

gotowa


Dołącz do nas


© 2011 - 2015 AgnieszkaPrzybysz.com
CoachingInstitute.biz Wszelkie Prawa Zastrzeżone

COACHING INSTITUTE - Twój Partner w Drodze do Obfitości!

KOCHAJ BARDZIEJ, ŻYJ PEŁNIEJ, DZIAŁAJ Z PASJĄ™