Witam serdecznie,

Jesteś pracodawcą czy pracownikiem.
Z punktu widzenia pracownika – za co można stracić pracę.
Z punktu widzenia pracodawcy – jakie zachowania pracowników przestajesz tolerować…

Obejrzyj wideo porady dla czytelników Forbs.

Jakie znaczenie mają relacje w środowisku pracy…jak możesz wykorzystać moc relacji, dołącz do nas bezpłatnie na webinar 17 marca o 20.00 – szczegóły znajdziesz poniżej i tutaj >>. Tymczasem obejrzyj wideo.

Głęboko wierzę w to, że każdy zasługuje na miłość, że zasługujesz na miłość i wszelką obfitość tego czego pragniesz, by mieć życie, która pokochasz, robić to co kochasz, świetnie zarabiać i mieć cudowne relacje z pasją, pomagać innymi i czynić ten świat lepszym. Nigdy nie było lepszego czasu dla kobiet, by sięgnąć po Twoją moc, rozwijać pasje, mieć wspaniałe relacje i współpracę z innymi osobami, wnosić wkład w życie innych, żyć świadomie pełnią życia.
Powiedz mi czy też w to wierzysz? Dołącz do nas.

Z miłością i pasją
Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu
ekspert relacji

 

P.S.
Zastanawiasz się jak sobie poradzisz, z czego czerpać źródło siły i inspiracji, gdy czujesz, że masz jej właśnie teraz za mało… skąd zyskasz dodatkową moc, w obecnych transformujących czasach, jak nadążyć za ciągłymi zmianami… i nie zwariować, a cieszyć się życiem.

* Chcesz odkryć moc wspaniałych Relacji w życiu osobistym lub zawodowym. Potrzebujesz więcej motywacji, wsparcia, inspiracji i współpracy, by rozwinąć Twoje relacje z radością

* Chcesz mieć cudowne relacje z ludźmi, a przy tym nie udawać zbyt wymagającej „damy”, a być wspaniałą, silną i atrakcyjną kobietą, której mężczyźni są pomocni, a w towarzystwie której lubią przebywać inne wartościowe kobiety.

* 3 wskazówki, by umieć tworzyć wartościowe i obopólnie satysfakcjonujące relacje z mniejszym wysiłkiem


* Jakie 3 rzeczy powstrzymują Cię, by wchodzić w udane relacje z ludźmi, zamiast ich od siebie odpychać.

* Chcesz przebudzić w sobie 5 MOCy, które drzemią w Tobie od dawna, na webinarze omówimy i doświadczymy Moc Relacji. Dołącz do nas!
Bądź z nami 17 marca o 20.00 na webinarze:


posłuchaj


Dołącz do nas


© 2011 - 2015 AgnieszkaPrzybysz.com
CoachingInstitute.biz Wszelkie Prawa Zastrzeżone

COACHING INSTITUTE - Twój Partner w Drodze do Obfitości!

KOCHAJ BARDZIEJ, ŻYJ PEŁNIEJ, DZIAŁAJ Z PASJĄ™