Miły Przyjacielu,

Nie muszę Ci niczego sprzedawać, byś ubiegął się o udział w tym programie. Jak czytałeś moje publikacje- książki lub referencje nt mojej pracy to wiesz, że to co robię, wykonuję od SERCA z Pasją i Skutecznie pomagam ludziom już od wielu lat. Jestem pionierką coachingu w Polsce z doświadczeniem ponad 5 000 godzin profesjonalnego coachingu.

Po prostu powiem Ci o nowej możliwości, którą mam dla Ciebie, która jest Unikalną MOŻLIWOŚCIĄ!

Dla kogo jest idealny ten program:

• Dla osób, które męczą się w swojej pracy (czy to ze względu na przeciążenie pracą, stres, frustracje, czy też ze względu na zbyt niskie zarobki, czy też ze względu na toksyczne relacje w środowisku pracy)
• Dla osób, które mają dylematy: w jakim kierunku rozwijać swoją karierę, życie zawodowe czy zostać na etacie, w korporacji lub założyć własny biznes ?
• Dla osób, które czują stagnację w życiu osobistym lub zawodowym i czują potrzebę zmiany lub mają już dość wyzwań i problemów, które ściągają je energetycznie w dół
• Dla osób, które chcą budować idealne relacje i związki z ludźmi
• Dla osób, które chcą rozwijać się zawodowo lub biznesowo
• Dla osób, które chcę korzystać dobrodziejstw pozytywnej energii.

Dla kogo ten program NIE jest:

• Dla osób, które mają problemy psychiczne, psychiatryczne
• Dla osób, które nie chcą podjąć żadnych działań, by zmienić swoją sytuację na lepsze
• Dla osób, które ciągle narzekają, ale nic nie robią, by to zmienić i są jak energetyczne wampiry :)

Co uczynię dla Ciebie:

Osobiście poprowadzę Cię w kierunku Twoich pragnień, osobistej i zawodowej transformacji w grupie kilku osób lub indywidulanie – to ustalimy. Zyskasz moje wsparcie, dzieląc się moimi sekretami i innych uczestników.
Będziesz poproszony o przyjazd do Warszawy – tylko przy wyborze programu grupowego. To może wydawać się początkowo mało przyjemne, ale jak spotkasz się z nami nie będziesz chciał wracać do domu ;)

Będziesz proszony o zastosowanie proponowanych przeze mnie metod, narzędzi i najnowszych technik w zakresie rozwoju osobistego, zawodowego, marketingu i promocji samego siebie, byś zarabiał więcej i był bardziej doceniany.
Skorzystasz z moich skutecznych technik w zakresie pracy z energią i prawem przyciągania, poznasz sekrety pieniędzy, relacji i skutecznej promocji Ciebie i Twoich talentów oraz znacznie więcej. Poproszę Cię o podzielenie się wynikami zastosowania narzędzi z pozostałymi uczestnikami grupy, (jak wybierzesz udział w grupie), którzy też podzielą się swoimi sekretami z Tobą.

Jak to działa:

Zostaw swój email i imię poniżej.

Zostaniesz następnie przeniesiony do formularza, gdzie zadam Ci kilka intymnych pytań dot. Twojej sytuacji. Może nie tak bardzo intymnych, lecz z pewnością ważnych :), bym mogła Ci pomoc w realizacji Twoich pragnień po przez program grupowy lub indywidualny.

Odpowiedzi z formularza trafią bezpośrednio do mnie i jeden z dwóch scenariuszy będzie miał miejsce: albo grzecznie Ci podziękujemy, albo będzie miał miejsce drugi scenariusz; skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę – sesję strategiczną gratis, by poznać lepiej Twoje potrzeby i dopasować najlepszy program grupowy lub indywidualny skuteczny w realizacji Twoich celów.

Nikt nie będzie Cię zmuszał do udziału w programie, który jest unikalnym doświadczeniem w pełnej miłości i radości atmosferze. Jeśli sam zechcesz dołączyć to super, jeśli nie to też będzie OK.
Jestem zdecydowana przyjąć tylko 7 zmotywowanych osób na gratisowe sesje w miesiącu, a trafia to zaproszenie do wielu osób. Przyjmę aplikacje zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten pierwszy będzie umówiony na sesję strategiczną”- (first come first serverd basis )

Oto Twój pierwszy krok:Szanujemy Twoją Prywtność

Co mówią uczestnicy programów coachingu:

więcej w linku referencje i opinie

Włącz głośnik i kliknij na ekran wideo (potem odsuń kursor myszki z ekranu)

[pro-player width=’480′ height=’320′ type=’video’]https://content.screencast.com/users/AgaPrzybysz/folders/Default/media/3af64ab9-b0eb-41f8-8438-7c35f47b7080/Referencje%20i%20opnie%20uczestnikow%20coaching%20u%20Agnieszki%20Przybysz.mp4[/pro-player]

Zostaw imię i email w oknie powyżej, by ubiegać się o sesję strategiczną gratis, tylko kilka dostępnych miejsc w miesiącu.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.