Twoja Droga do OBFITOŚCI

Moc korzyści:

Zapraszam na wyjątkowy warsztat online Twoja Droga do OBFITOŚCI 

5 największych błędów i pułapek – jak je przezwyciężyć.

8 największych lekcji, który każdy w życiu musi przerobić.

ćwiczenia – autorska medytacja w drodze do Idealnego Życia

Bez wstępu, od razu przejdziemy do procesu krok po kroku …

Jeśli jesteś u nas pierwszy raz – SUPER, poznajmy się lepiej -> proszę obejrzyj wideo poniżej.
Poczujesz ulgę i poznasz proste sposoby oraz autorskie ćwiczenia + medytacje, które Ułatwią Ci Życie i Oszczędzą CZAS, Pieniądze i Negatywnych EMOCJI.

Kobieca Moc jest w Tobie, gdy nauczysz się z niej korzystać. Po warsztacie wiele się rozjaśni, wpuścimy więcej Światła i będziesz wiedziała co dokładnie jest Ci potrzebne, by podjąć ważne Decyzje dla Twojej Pięknej Duszy.

Pomyśl proszę teraz jakiego rozwiązania poszukujesz od dawna, jakiego wyboru chcesz dokonać, jaką decyzję chcesz podjąć?
Ile to dla Ciebie jest warte?

Ważne: transmisja (dostęp na mail) + Wspaniała autorska Medytacja + ćwiczenie + Q & A
Udostępnij koleżankom :) i zaproś przyjaciółki.

Z pewnością będziesz zachwycona. Dodatkowo PREZENT dla wszystkich pod koniec warsztatu – skrót pdf najważniejszych wskazówek w Drodze do Obfitości :)


Życie, które Pokochasz

premiera’ 2021 + dostęp tylko dla zapisanych Live


konieczna jest rezerwacja miejsca na Masterclass warsztat online⤵
Ewa: Dziękuje, że mogłam wziąć udział we wczorajszym webinarze. Medytacja bardzo mnie zrelaksowała i pozwoliła odciąć się od gonitwy i codziennych problemów.

Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.

Sylwia:„Czuję się o Niebo silniejsza, tak spokojnie, jak nigdy od dłuższego czasu zasnęłam”.
Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko”. Dziękuję, Dziękuję
„Ćwiczenie było niezwykłe”. Grażynka

Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie spotkania. Chcesz go doświadczać?

Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.Poznajmy się, posłuchaj wywiadu:

O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching


Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją = {COACHING z Pasją ebook}, Kobieca Moc, Miłość & Pieniądze, Miłość toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. A także CD Medytacja Kolorami >> unikalne książki

Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym, świadomym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi.

(Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników warsztatów od 2005r. i programów online m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Kobieca Moc, Kurs na Pozytyw, PUZZLE Relacji.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>
Copyright © Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.