Super, że Jesteś! Masz pytanie napisz 💌 poniżej

Sprawdzona Metoda, która pomaga Kobietom, zwiększyć
Twoją Wartość, Pewność Siebie i Dochody od 30% – 300%,
Wzbogacić Twoją Piękną Duszę, Żyć Świadomie w Obfitości.

👉Jeśli jesteś na tej strony, to znaczy, że prawdopodobnie jesteś absolwentką naszych programów. Przedstawiam Ci Pigułki Mocy™ Kobieca MOC™,
energetyczne ćwiczenia. Sprawdź jedno z nich poniżej.
Nie umieszczam tu opisów; Papugi :0) kopiują moje opisy,
nie są w stanie skopiować Energii i ich działania 💗.
Tematy aktywacji: Miłość do siebie i podejrzliwość, 3 OKO i widzenie prawdy… kreatywność…

.

Zastanawiasz się dlaczego kobiety co rok powracają do Akademii Kobieca Moc™? posłuchaj

Każda Akademia i Kobieca Moc jest inna, nawet jak ma te sam opis :) W AKM23 jest nowość szybkie energetyczne aktywacje pt. Pigułki Mocy™

„Pigułki Mocy są świetne :) Doładowują energetycznie, dają spokój, relaks, przyjemniej kończy się i zaczyna dzień, i noc. Postawione intencje krok po kroku spełniają się.
Moją intencją jest napisanie i oddanie pracy licencjackiej w terminie do 13 stycznia 2023 roku. Codziennie praktykuję Pigułki Mocy jest coś miłego dla każdego w zależności na co w danym dniu czy nocy chcesz skupić swoją uwagę.
Gratulacje pomysłu i ciekawego połączenia skróconej wersji medytacji kolorami :):):) Kasia Data: 2022-12-28 10:41 uczestniczka AKM23, AKM22, AKM21 i poprzednich

.

„Pigułki są naprawdę cudowne ❤️ jestem po nich spokojniejsza i wszystko dobrze się układa w zasadzie w ciągu dnia. Każda jest moja ulubioną 🙂 bo każda działa kojąco na różne, a w zasadzie wszystkie sfery życia.
Uwielbiam je….i są już na stałe wpisane w mój dzień 🙂 Monika Data: 2022-12-28 17:42 uczestniczka AKM23, AKM22

.

„Dużo się dzieje, ze spokojem jakimś dziwnym, nowym. Jakąś harmonia wokół mnie. Trochę mnie to przeraża… dla mnie to nowe. Nic nie muszę ale jak się za coś wezmę, poproszę kogoś o coś-już to mam. Uczę się bo to nowe, w pracy trochę sukcesu, trochę doceniania – fajnie. Obawiam się co będzie dalej – bo wiesz ja tak zawsze z drugiego rzędu:) taki mam mechanizm obronny. Najbardziej lubię tą (Pigułkę) z 3 okiem – o tym aby w ludziach i sytuacjach widzieć prawdę. I to mnie uspokaja”. Anna Data: 12 sty 2023 21:48:02 uczestniczka AKM23, AKM22 – uzyskała awans w lutym 3 tys. większa pensja.

.

„Bardzo dziękuję za wspaniały program. Pigułki Mocy są rewelacyjne. Zapewniają niesamowitą dawkę energii. Codziennie wybieram jedną na początek dnia i wszystko się później lekko układa w ciągu dnia. Podobnie wieczorem-pomagają wyciszyć się po intensywnym dniu i sprawiają, że budzę się wypoczęta.
Wszystkie pigułki są wspaniałe, pozytywnie działają na różne sfery życia, w zależności od sytuacji.
Pigułki Mocy uzależniają 🙂 łatwo przyzwyczaić się do codziennego funkcjonowania z podwyższoną energią 🙂
Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie 🙂” Magdalena uczestniczka AKM23, AKM22 i poprzednich edycji

.

„Pigułki są cudowne, podnoszą energię i rzeczywiście dodają mocy. Polubiłam je i „łykam” je – jak to pigułki:))” Grażyna AKM23, Dnia 31 marca 2023 o 20:58

.


ODBIERZ DOSTĘP na rok tutaj >>>

.

W czym pomaga metoda Kobieca Moc:

Umorzone zobowiązanie + otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł. Ania z Krakowa

Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, wygodne życie. Anna z Niemiec

Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie + stały dopływ klientów. Agnieszka z Lublina

Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera. Spotkałam Bratnią Duszę. Monika S. z Warszawy

Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami + Spotkanie wzajemnej miłości, Bratniej Duszy. Agnieszka z Krakowa

Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi. Sylwia z Poznania

Otrzymuję komplementy od klientów za profesjonalizm i odnotowuję wzrost dochodów/zarobków, stale utrzymujący się i wzrastający + spotkanie Bratniej Duszy” Aga z Gdańska

Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko ja mogę tak dobrze wykonać + stały wzrost o 30% zarobków. Grażynka z Gdańska

Manifestacja obfitości w rodzinie, jedna zyskała wspaniałą prestiżową pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce, jest solistką w teatrze. Maria z Inowrocławia (przy okazji męża biznes korzysta)

Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji… zachęty męża, który nakłaniał mnie, bym stale robiła te programy. Kasia SU, prawnik

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


O AUTORCE

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC,Miłość Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.Prowadzi skuteczne warsztaty od 2005 r.
O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

CHCESZ więcej, zadaj pytanie i ZŁÓŻ APLIKACJĘ

    Podaj Telefon komórkowy:

    przepisz kod z obrazka (wymagane)

    captcha