Instrukcja krok po kroku dla użytkowników zamkniętej części blog

1. Rejestracja

Skorzystaj z linku, który otrzymałes w email i zarejestruj się. Wybierz login łatwy do zapamiętania najlepiej Imię i pierwsza literę nazwiska lub pseudonim oraz ustal hasło.

Po wypełnieniu formularza i wciśnięciu przycisku na Twój adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z danymi jakie podałeś podczas rejestracji. Zachowaj te dane w bezpiecznym miejscu.

2. Logowanie

link do logowania: https://agnieszkaprzybysz.com/wp-admin/

3. Odzyskanie hasła

Aby odzyskać hasło wchodzimy na stronę https://agnieszkaprzybysz.com/wp-admin/ i klikamy na link Nie pamiętasz hasła? Wprowadzamy potrzebne dane, następnie klikamy na link w mailu jaki otrzymamy. Po tym otrzymamy kolejny mail z loginem i hasłem dostępu do serwisu

4. Pisanie komentarzy

Twój email i nazwisko nie pojawia się we wpisach, dlatego możesz czuć się bezpiecznie korzystając z dostępu do części blog na hasło.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.