Jak Stworzyć Karierę & Biznes dla Kobiet z Pasją

 

Obejrzyj serię wideo Prawda i Mity o Biznesie dla Przedsiębiorczych kobiet.

 

Witam serdecznie,

Przedsiębiorcze Kobiety z Pasją & Biznes z Pasją          

Czy wiesz, że ponad 80 % ludzi nie wykonuje pracy z pasją i zmieni zawód od 3-4 razy w ciągu życia?
Zdecydowana większość tkwi w pracy, której nie lubi lub którą tylko toleruje z uwagi na konieczność utrzymania rodziny, spłatę zobowiązań i godne życie?
Wiele osób marzy o własnym biznesie, ale boi się go rozpocząć trzymając się z pozoru pewnej pracy na etacie w korporacji? W czasach gdy coraz więcej dużych firm upada i dokonuje masowych redukcji zatrudnionych, w tym wiele kobiet traci pracę.

Jak podaje Bureau of Labor Statistics w styczniu 2012 r liczba osób, które utraciły pracę w USA wynosiła 7, 3 miliona.

A kobiety często wynagradzane są znacznie mniej niż mężczyźni na tych samych stanowiskach.
Czy jesteś jedną z tych kobiet, która ma pasję pomagania ludziom ale nie wiesz jak przekuć Twoje pasje w dochodową karierę lub zawód w nowej erze, w którą wkroczyła ludzkość?

Znany Amerykański ekonomista Paul Zane Pilzer – doradca prezydentów, wśród kilku istotnych trendów przewiduje, że do 2015 r. znacząco zwiększy się liczba biznesów prowadzonych z domu, a pracujący do tej pory na etatach w firmach przejdą do własnego biznesu współpracując z dużymi organizacjami.
Wzrośnie też znacząco liczba ludzi bogatych na świecie, w tym kobiet.

Nazywam się Agnieszka Przybysz, jestem pionierką profesjonalnego coachingu w Polsce, skutecznie pomogłam już tysiącom osób poprzez moje publikacje, szkolenia i profesjonalny coaching. Pomogłam zarówno kobietom jak i mężczyznom zaczynającym biznes – rozwijającym go jak i tym, którzy mają już milionowe biznesy dokonać zmiany z duchem czasu i realizować nowe projekty i pomysły biznesowe, z zachowaniem poufności.

Szczególnie bliskie mojemu sercu są kobiety, nie tylko dlatego, że jestem kobietą biznesu ale też dlatego, że wiem jak w zmieniających się czasach trudno jest kobiecie uwierzyć w siebie i zacząć realizować swoje pasje.

Często kobiety przedkładają swoje dobro ponad dobro swoich bliskich i wspierają mężczyzn, nie wiedząc, że równie dobrze same mogłyby stać się *Gwiazdami Biznesu*. Inny jest też styl prowadzenia biznesu przez kobiety.

Już jako nastolatka przyszło mi sprawdzić moje umiejętności biznesowe, gdy mój ojciec trafił do szpitala na zawał serca. Jego firma i pracownicy, realizacja zamówień pozostawała „na mojej głowie”. Musiałam wręcz błyskawicznie dorosnąć do roli szefa znacznie starszych ode mnie pracowników.

Wtedy tego nie rozumiałam, wiedziałam tylko, że muszę zająć się produkcją, realizacją zamówień i wesprzeć rodzinę w tej sytuacji, zanim tato dojdzie do zdrowia. Miałam zostać lekarzem, ale w ostatniej chwili wybrałam studia ekonomiczne, kończąc SGH, specjalizację: zarządzanie i marketing. Potem jako menadżer i dyrektor kierowałam sprzedażą i marketingiem w innych firmach, przyczyniając się do ich sukcesu. Aż ponownie odezwała się moja przedsiębiorcza dusza i tak zajęłam się coachingiem, pomagając ludziom.

Początkowo za granicą, potem w Polsce, była to najpierw charytatywna pomoc, potem projekty dla firm, które sprawiały mi ogromną satysfakcję. Coraz więcej osób zwracało się do mnie po porady w sprawach życiowych i zawodowych. Praktycznie od zawsze jak pamiętam, jeszcze na etacie szkoliłam i przekazywałam wiedzę ludziom, wykorzystują talenty psychologiczne i budowania relacji oraz fachową wiedzę, co czynię po dzień dzisiejszy.

W międzyczasie ukończyłam najstarszą szkołę coachingu CTI z USA i setki innych szkoleń biznesowych za granicą. Samodoskonalenie i stałe inwestowanie w swoją edukację biznesową były filarami mojego sukcesu jako profesjonalny coach, autor i przedsiębiorcza kobieta. Poparte doświadczeniami praktycznymi, pond 5 000 godzin szkoleniowych coachingu m.in. dla osób indywidualnych z takich firm jak:ABG S.A, BP, Bonnier, Call Center, Commercial Union, Carrefour, ERA, PKP, IBM, Kraft, Microsoft, Nestle, Philips, PARPA, TP SA, TESCO, oraz branży: farmaceutycznej, finansowej, produkcyjnej, reklamowej, PR, informatycznej, prawniczej, wydawniczej, IT oraz właścicieli biznesów i firm np. branży: medycznej, odzieżowej, usługowo – doradczej, turystycznej, podatkowo-księgowej, architektonicznej, nieruchomości, inżynieryjnej, edukacja, szkolenia… FMCG i wielu innych…

O czym świadczą setki referencji dostępnych w serwisach m.in. www.coachinginstitute.biz i www.agnieszkaprzybysz.com

Więcej opinii i referencji; coaching z Agnieszką Przybysz

Mam świadomość, że setki coachów w Polsce od samego początku mojej działalności podpatruje co robię, naśladuje mnie od wielu lat :) Niektórzy z nich to moi klienci sprzed 5 czy 3 lat, których zainspirowałam coachigniem i też zapragnęli zostać coachami. Zarówno nowi jak i doświadczeni coachowie przyglądają się mojej pracy i próbują naśladować. Być może jesteś jedną z tych osób, przyglądasz się mojemu biznesowi od dawna. Jednak to co, świetnie działa dla mnie (pewne techniki, metody, rozwiązania, marketing) nie koniecznie muszą zadziałać równie dobrze dla niech. Oto dlaczego:

istnieje 12 czynników mających wpływ na sukces w coachingu (w moim rozumieniu definicją sukcesu w coachingu jest liczba osób, którym profesjonalny coaching pomógł i transformował ich życie osobiste i zawodowe na lepsze, w różnych jego aspektach).

Jednym czynnikiem jest indywidualny zdefiniowany styl coacha, drugim wybór odpowiedniego dla niego modelu biznesowego. Pozostałe 10 czynników: jak uniknąć pułapki naśladowania kogoś, bez znajomości tych 12 czynników decydujących o sukcesie w coachingu omawiam w praktyce, w programie Coaching Biznes z pasją: Coaching z Pasją™, który poprowadzę osobiście w 2012r dla małej grupy kobiet z pasją.

Być może zapytasz mnie skąd to wiem?
* Po pierwsze mam ponad 15 letnie doświadczenie w biznesie, w coachingu i mentoringu, zarówno ucząc managerów, właścicieli firm, coachingowego podejścia do zarządzania firmą jak i pomagając im rozwijać biznes w zgodzie z najnowszymi trendami.
* Po drugie z badań wynika, że ponad 95 % coachów na świecie zarabia mniej niż tego oczekują, a tylko 5 % ma dochodowy zawód będąc coachem.

Jak czytałaś moje publikacje – książki lub referencje nt mojej pracy to wiesz, że to co robię, wykonuję od SERCA z Pasją i Skutecznie pomagam kobietom już od wielu lat.
Po prostu powiem Ci o nowej możliwości, którą mam dla Ciebie, która jest Unikalną MOŻLIWOŚCIĄ, by skorzystać z mojego doświadczenia, współpracy z COACHING INSTITUTE®

Dla kogo jest idealny ten program:

• Dobrze Ci płacą na etacie, ale potrzebujesz więcej wolności, więcej czasu dla rodziny, chcesz być swoim własnym szefem …
• Czujesz stagnację w życiu zawodowym, wypalenie zawodowe, czujesz, że Twoja korporacyjna kariera się kończy i jesteś tuż przed zwolnieniem z pracy. Czujesz potrzebę zmiany i samorealizacji, wykorzystania swojego pełnego potencjału
• Masz gorąca potrzebę pomagania ludziom w ich wyzwaniach, pasję służenia im swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem
• Masz potrzebę realizacji swojej misji, celu życiowego, lecz brak Ci narzędzi bądź odwagi i sprawdzonego systemu, by stworzyć własny biznes z pasją
• Chcesz rozwijać się zawodowo i biznesowo
• Cenisz następujące wartości m.in: etyka zawodowa, autentyczność, uczciwość, lojalność, rozwój, wkład w życie innych, zaufanie, samodoskonalenie …
• Lubisz podejmować nowe wyzwania, jesteś zmotywowana i dbająca o wysoką etykę w działaniu
• Cechuje Cię chęć dążenia do celu, dbałość o relacje z ludźmi, pozytywne nastawienie do życia i ludzi, otwartość we współpracy
• Chętnie dzielisz się z innymi
• Może masz już podstawowe umiejętności coachingowe, ale brakuje Ci wiedzy biznesowej
• Może masz już jakieś umiejętności biznesowe i chciałabyś nabyć umiejętności coachingowe, a jednocześnie włączyć model biznesu coachingowego do dowolnej niszy, która Cię fascynuje.
Jeśli nie masz sprecyzowanego rynku docelowego pomogę Ci zdefiniować najlepszą dla Ciebie specjalizację w coachingu.

“ Wszystkim jakoś jest lepiej i najważniejsze klientów przybyło ’’

“Już następnego dnia po naszej rozmowie wydarzyły się różne rzeczy. Po pierwsze postanowiłam zwolnić Kasię… Wszystkim jakoś jest lepiej. Nie mówią tego głośno ale są weselsi i co najważniejsze klientów przybyło. Niektórzy sami do mnie przychodzą np: Radio Eska poprosiło mnie o wywiad o firmie i zabiegach jako gratisowa reklama emitowana przez dwa dni.

Agnieszko Dziękuję Tobie za Wszystko. Czuje w pracy przestrzeń, lekkość i ruch.
Działasz Agnieszko jak czarodziejska różdżka.”

Pozdrawiam serdecznie. Maria Bakalarska harmoniaspa

“ Odczuwam znaczne polepszenie jakości swojego życia. ’’

“Praca z Tobą jest bardzo owocna i daje mi ogromny rozwój. Narzędzia, które poznałam na Twoich warsztatach, ich zastosowanie w życiu bardzo mnie wzmacniają. Polubiłam „ pracę nad sobą” i odczuwam znaczne polepszenie jakości swojego życia. Cieszę się też, iż mam świadomość, że to proces i trwa i że cały czas działam, by ulepszać swoje życie. Lubię zmiany, które we mnie zachodzą. Moje życie stało się pełniejsze.
Jestem silniejsza, mam odwagę i chęć do działania. Nie zniechęcam się trudnościami, tylko szukam sposobu jak je przezwyciężyć? Nowe wyzwania nie wzbudzają we mnie już takiego lęku, jak kiedyś. Staram się myśleć pozytywnie.
Uświadomiłam sobie, że moje życie zależy ode mnie.

Moim ulubionym narzędziem jest „ Medytacja Kolorami” która daję mi dużo energii każdego dnia.
Dzięki wspólnej pracy jestem silniejsza i poprawiłam relacje z ludźmi. Widzę siebie. Zmienia się też moje życie- zmierzam do własnego biznesu, stworzyłam stronę internetową i portfolio. Ufam, że moja pasja, stanie się moją pracą.”

Dziękuję Sylwia wychowaniedzieciwrodzienie


“ Odnotowałam wzrost o 300% ’’

“W sierpniu i lipcu nie zarabiałam, przeciwnie – dokładałam do biznesu. Wrzesień 2010 po sierpniowych warsztatach Przyciągnij Sukcesy z Pasją był lepszy od września 2009 o 100%. Przychód firmy w styczniu tego roku w porównaniu do września 2010 również wzrósł prawie dwukrotnie.
Styczeń 2011 odnotowałam wzrost o 300%

Po „Na warsztacie nt pieniędzy w 2011r postawiliśmy sobie cel konsumpcyjny. W wakacje wygrałam nieduży przetarg na poprowadzenie kursu dla gminy. Po czym jeszcze w wakacje, w dodatku na wyjeździe dowiedziałam się o kolejnym dużym przetargu. w kilka dni znalazłam firmę, która stanęła wraz ze mną i wygrałam.

Pozdrawiam Agnieszko i zawsze myślę o Tobie ciepło, bo uważam, że byłaś pierwszym i przełomowym krokiem na mojej drodze do rozwoju i
dobrobytu.”

Magda angielskimszczonow

Co uczynię dla Ciebie:

Osobiście poprowadzę Cię w kierunku Twoich pragnień, zawodowej transformacji w ekskluzywnej grupie 21 kobiet. Zyskasz moje wsparcie, dzieląc się moimi sekretami i innych uczestniczek programu.
Będziesz proszona o zastosowanie proponowanych przeze mnie metod, narzędzi i najnowszych technik w zakresie rozwoju osobistego, zawodowego, marketingu i promocji samego siebie, byś założyła i rozwinęła biznes, zarabiała więcej i była bardziej doceniana.
Skorzystasz z moich skutecznych technik w zakresie coachingu i mentoringu. Poproszę Cię o podzielenie się wynikami zastosowania narzędzi z pozostałymi uczestniczkami grupy, którzy też podzielą się swoimi sekretami z Tobą.

Wypełnij aplikację i dowiedz się więcej o unikalnym – kompleksowym programie budowania biznesu dla Przedsiębiorczych Kobiet z Pasją – jedynym tego rodzaju w Polsce.

Jak to działa:

Zostaw swój email i imię poniżej.
Zostaniesz następnie przeniesiona do formularza, gdzie zadam Ci kilka intymnych pytań dotyczących Twojej sytuacji. Może nie tak bardzo intymnych, lecz z pewnością ważnych :), bym mogła Ci pomoc w realizacji Twoich pragnień poprzez program Coaching Biznes z Pasją™.
Odpowiedzi z formularza trafią bezpośrednio do mnie i jeden z dwóch scenariuszy będzie miał miejsce: albo grzecznie Ci podziękujemy i zaproponujemy inne rozwiązanie, albo będzie miał miejsce drugi scenariusz; skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę przez telefon – rozmowę gratis, by poznać lepiej Twoje potrzeby w kierunku realizacji Twoich celów.

Jestem zdecydowana przyjąć 21 zmotywowanych Kobiet z całej Polski na ten program, jedyny w 2012r, a trafia to zaproszenie do wielu osób i partnerów współpracujących w tym projekcie. Przyjmę aplikacje zgodnie z zasadą pierwszeństwa „kto pierwszy, ten pierwszy będzie umówiony na rozmowę”. Moim celem jest wybrać do tego programu certyfikowanego przez COACHING INSTITUTE przedsiębiorcze kobiety z pasją, zmotywowane, by odnieść sukces w biznesie w swojej specjalizacji/branży.

Oto Twój pierwszy krok:

Do zobaczenia na następnej stronie.

Z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
Ekspert Relacji
Pionierka coachingu
Mentor Biznes z Pasją
Autorka wielu książek


Profesjonalny mówca, prelegent, autorka książek, ekspert relacji, pionierka coachingu w Polsce.
więcej o Agnieszce Przybysz >>>
absolwent CTI ICF
Wystąpienia publiczne dla firm i organizacji
Przedsiębiorczych kobiet z pasją, prowadzących kobiecy biznes i nie tylko …

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.