Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Miłość & Pieniądze
i audio 3 Błędy w relacji z Pieniędzmi i Jak ich Unikać

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Dotychczasowa praca z zaproponowanymi przez Ciebie metodami
przyniosła świetne efekty.”
Agnieszka K.

Poznaj Sekret Udanych Związków
Buduj Harmonijne Relacje Międzyludzkie

Chcesz znaleźć partnera?
Chcesz poprawić relacje w obecnym
związku?
A może chcesz zbudować harmonijne relacje z osobami

w życiu prywatnym?

Teraz możesz wszystko to osiągnąć! „Przyciągnij miłość” to Twój osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian na lepsze.

Unikatowe i skuteczne szkolenia od 2005 r.

Kliknij na link i dowiedz się więcej, jak Ty możesz Przyciągnąć Miłość:  tutaj >>>

Jak często zdarza Ci się myśleć o Twoich nieudanych związkach? Rozpamiętujesz błędy w relacjach lub tęsknisz do wspaniałych chwil spędzonych razem? Niestety, to już przeszłość. Czas spojrzeć prawdzie w oczy – pora na zmiany.
A może obawiasz się sięgnąć po więcej, obawiasz się kolejnych rozczarowań?

Z pewnością wiesz jak to jest, gdy szukasz, szukasz… i wydaje Ci się, że nie możesz znaleźć miłości? Czy zdarzyło Ci się, że wiele lat czekałeś na tego wymarzonego partnera, tę prawdziwą, najprawdziwszą miłość? A może spotkałeś wielu partnerów, ale żaden nie był tym wymarzonym?

Zastanawiasz się czasem, co przeszkadza Ci stworzyć wspaniały związek lub utrzymać cudowną miłość? Zastanawiałeś się może kiedyś na tym: „co takiego jest we mnie, że nie potrafię stworzyć szczęśliwej relacji z innym człowiekiem lub dlaczego partnerzy mnie porzucają? Dlaczego nie masz jeszcze tego, czego pragniesz”?

Czytaj dalej …

kliknij tutaj: dowiedz się teraz, JAK zyskasz Miłość

Przyciągnij Miłość System - sekret relacji - unikalne warsztaty

Zyskaj wspaniałe relacje z ludźmi – warsztaty od 2005r.

kliknij tutaj i zyskaj więcej miłości w Twoim życiu teraz Najnowsze warsztaty online, gdziekolwiek mieszkasz:


admin

Haniu to można interpertować na wiele sposobów:
element pracy czyli oczyszczanie fizyczne organizmu – stąd przeziębienie – organizm Twój chce się czegoś pozbyć wg mnie lub opór przed zmianą, która jest konieczna – odwlekanie jej.
Który z nich rezonuje bardziej w Tobie. proponuje do leczenia medycznego dodaj słuchanie Medytacji Kolorami. Dużo zdrowia i odwagi w procesie transformacji.

Aneta

Witaj Agnieszko!
Dziękuje za maila, fizycznie mnie nie było na tym szkolenie, ale jako absolwentka poprzedniego myślami byłam z Wami.
Właśnie otrzymałam przesyłkę z zamówieniem, mam już teraz wszystkie Twoje „DZIECI” w komplecie. Miło było znowu usłyszeć Twoj ciepły głos i zrelaksować się słuchając nagrania [Medytacja Kolorami]
Agnieszko jesteś osoba, która nie przypadkiem stanęła na mojej drodze. Troszkę to trwało zanim odważyłam sie skorzystać z czerwcowych warsztatów 'Przyciagnij miłość’, ale do tego czasu przeczytałam obie Twoje książki i skorzystałam tygodniowych inspiracji zawodowych i osobistych on-line. Jednak to był pierwszy krok, następnym był warsztat i coaching z Tobą.
Była to intensywna praca nad sobą, którą zamierzam kontynuować w dążeniu do celu.
Twoja pomoc i doświadczenie jest nieocenione, zresztą efekty zaraz było widać.

Dziękuje Ci serdecznie, Aneta

P.S Pozdrawia wszystkich serdecznie, życząc odwagi i powodzenia.

Agata

Witam Cię Agnieszko!
Jestem bardzo szczęśliwa, że uczestniczyłam w Twoich warsztatach 6 listopada.
Nagrane komunikaty towarzyszą mi codziennie :), prysznic mentalny i SO również.

Wiele dobrego spotyka mnie na co dzień. Jednak zauważyłam, że boję się bliskości i bliższego poznania z mężczyznami …
także muszę przygotować nowe komunikaty i nagrać.

Agnieszko chciałam się dopytać o warsztaty Przyciągnij Sukcesy z Pasją
Pozdrawiam Cie serdecznie i życzę miłego dnia :)

Aneta

Witaj Agnieszko!

Dziękuję bardzo za warsztaty. Napisałam już listy, które następnie ….
Codziennie słucham komunikatów, stosuję prysznic i ochronę :) Zauważyłam, że po technice „serce” nastąpiła poprawa – bardzo mi zależało na powrocie do dobrych relacji jakie miałam z kolegą. Jakiś czas temu nagle urwał mi się z nim kontakt – przestał się odzywać, unikał mnie, bądź miałam nawet wrażenie, że nie dostrzegał mnie i ignorował. Nie odpisywał na wiadomości – przepadł. Nie wiem dlaczego. Zanim to nastąpiło świetnie nam się rozmawiało i właściwie wiele osób patrząc na nasze relacje myślało, że jesteśmy razem. Do czasu. Od tamtej pory bałam się spotkania z nim, gdyż nie wiedziałam co zrobiłam nie tak i przede wszystkim bałam się usłyszeć czegoś nieprzyjemnego.

Po „sercu” i „liście” nagle coś się zmieniło. Gdy go spotkałam przywitał się ze mną bardzo życzliwie i właściwie nasza rozmowa była w pozytywnym klimacie. Jestem tym zaskoczona – bo mówiąc szczerze byłam załamana wcześniejszą jego przemianą.
Na razie to tyle co się zmieniło od szkolenia [w ciągu tygodnia]

Monika

Jesteś Aniołem…dziękuję:)

Natalia

Dzien dobry
czytam wlasnie Pani ksiazke przyciagnij milosc i jest wspomniane o liscie uwalniajacym i prysznicu mentalnym,ale w ogole nie widze jak wykonywac te techniki lub inne zwiazane z uwolnieniem sie od przeszlosci?
Ja wlasnie sie rozstałam i glowym moim problemem jest zbytnie wlaczanie do zwiazku,gdy z kims jestem jest dla mnie calym swiatem tylko on mnie glownie cieszy zastanwiam sie jak to zmienic?(jak sie rozstaje to jakby mi sie cały swiat zawalil i dwa zawsze trafiam na pracocholikow;()pewnie bledem jest ze nie posiadam zadnego hobby juz dlugo probuje znalesc jednak nieskutecznie:/
Pozdr
Natalia

admin

Witam serdecznie,
Dziękuje za pytanie. W książce Przyciągnij Miłość jest wiele ćwiczen i technik, które może sama Pani zastosować, natomiast te bardziej zaawansowane, moje autorskie techniki jak m.in. listy uwalniajacy i prysznic mentalny itp.. wyjaśniane są i doświadczane na warsztatach Przyciągnij Miłość System zapraszam info jest w linku. serdeczności

Ewa

Jestem już prawie rok po warsztatach. Rozstałam się definitywnie z panem A. Nawet bardzo nie bolało.. Wreszcie dotarło do mnie to, że tylko i wyłącznie dawałam, sama nie otrzymywałam zupełnie niczego. Trochę się zmieniłam, myślę, że jestem śmielsza, silniejsza, trochę ciekawiej się ubieram. Już nie piszę listów uwalniających i nie robię prysznica mentalnego, ale nadal od czasu do czasu słucham komunikatów. Byłam na trzech portalach randkowych i brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony panów…
Przestaję wierzyć w to, że kogoś spotkam tego jedynego, ale nie spędza mi to już snu z powiek. Pewnie tak już musi być. Pozdrawiam.

Marzena

hej Agnieszko,
z podziwem i radością obserwuję jak rozwijasz swój instytut, wydajesz
książki i inspirujesz ludzi:-) gratulacje
Od ok 8 miesięcy jestem w nowym-starym roku. Wcześniej przez rok
związałam się z takim Belgiem, chyba nawet Ci o tym wspominałam, bo było to krótko po warsztatach przyciągnij miłość. Mi było bardzo dobrze, i planowałam nawet przeprowadzkę. „A” jednak w którymś momencie się zagubił i rozstaliśmy się. Zdarza się, że do dziś zadzwoni, żałuje, chciałby to odkręcić, ale ja zaczęłam się spotykać z moim ex mężczyzną sprzed 3-4 lat, któremu w zasadzie zawdzięczam swój rozwój, bo po tym jak mnie zostawił mocno się za siebie wzięłam.
Jest mi z nim dobrze, coraz lepiej:-) kolejny cudzoziemiec, ale tym
razem mieszkający w Polsce, więc łatwiej logistycznie to wszystko ułożyć.
Wdzięczna Ci jestem i na zawsze pozostanę za wszystko co dobre, co
wniosłaś w moje życie. I mam nadzieję, jeszcze kiedyś skorzystać z
jakichś warsztatów.
życzę Ci w Nowym Roku miłości, życzliwości, satysfakcji, spełnienia,
zdrowia! i wszystkiego tego, czego sama sobie życzysz
pozdrawiam serdecznie
Marzena

admin

Witam serdecznie,
@Ewo Twoim celem było na warsztacie uwolnienie się od toksycznego zwiazku z „A” i odbyło się to bez bólu, Gratuluję, kolejny krok to budowanie dalszej Twojej atrkacyjności, wiara, kosekwencja w działaniu. Prawdą jest, że jednym osobom zmaterializowanie nowego związku zajmuje kilka tygodni tak jak Agnieszce, Ani, Kindze, Renacie, Marzenie i wielu innym kobietom, a innym trochę więcej czasu. Kluczem jest wytrwałość w celu i stosowanie narzędzi aż do skutku!
@ Marzeno, bradzo mnie cieszą Twoje efekty, 2 związki do wyboru to super efekt! Dumna jestem z Ciebie, że mnie posłuchałaś w trakcie procesu coachingu i NIE angażowałaś się w pierwszy związek z zamówienia, a jak widzisz dostałaś coś lepszego, tak jak powiedziałam.
Samych wspaniałości w Nowym Roku i do miłego zobaczenia na kolejnych warsztatach!

Ania

Witaj Agnieszko. Dziękuję za sobotnie warsztaty. Mam nadzieję, że narzędzia które otrzymałam na nich pozwolą mi uspokoić moje emocje, z którymi nie mogę sobie poradzić od ponad roku. Straciłam wiarę w siebie i w ludzi. Próbowałam już wielu sposobów ale wszystko pomagało tylko na krótką chwilę. Dzisiaj wiem, że najważniejsza jest stała praca nad sobą i że zmiany trzeba zacząć właśnie od siebie. Od wczoraj piszę listy uwalniające i stosuję prysznic mentalny. Przygotowałam sobie również afirmacje na swój temat, które będę powtarzać przez 21 dni a pewnie i dłużej. Wiem już, że zmiana mojego nastawienia do samej siebie zmieni nastawienie innych do mnie. Życz mi wytrwałości w pracy na sobą. A Tobie gratuluję ciekawej pracy i tego, że pomagasz ludziom. Pozdrawiam serdecznie Ania

Kasia W.

Warsztaty przyciągnij miłośc system oceniam celująco, jak wszytko u Ciebie, Agnieszko
Uświadomiłam sobie, że mam jeszcze dużo do zrobienia w relacjach z innymi osobami. Chcę też jeszcze poracowac nad sobą – zauważyłam że zmieniły mi się wartości, teraz najważniejsza jest harmonia, żeby ją osiągnąć poracuję nad czyszczeniem i uwalnianiem. Widze też, że potrzebuję zmiany swojej listy pozytywnych komunikatów, bo potrzebuje podniesienia mojej własnej wartości w moich oczach. Uświadomiłam sobie, że ciągle mam poczucie, że musze zasłużyć na miłość. A także to ,że bardzo obawiam się związku, a wmawiam sobie, że go nie potrzebuję.

Teresa

Na warsztatch Przyciągnij Miłość uświadomiłam sobie, że wszystko co dzieje się wokół jest efektem naszych myśli i pragnień. Najważniejsze to zacząć zmiany od siebie i do tego dostaliśmy narzędzia po które tu przyjechałam. Zamierzam je zastosować wierząc w powodzenie tej metody. Prawa przyciągania doświadczyłam zresztą wielokrotnie w życiu, zwłaszcza w młodości, więc wiem, że WSZYSTKO jest możliwe. Teraz wiem jak świadomie wzmocnić działania. Warsztat – zwłaszcza ten przebiegający w kameralnej atmosferze oceniam na „6”. Przykłady innych dały dużo do myślenia. Ponieważ nic nie dzieje się bez przyczyny wierzę, że na warsztacie zjawiłam się w najlepszym dla mnie czasie – teraz czekam z niecierpliwością na efekty :)
WIELKIE PODZIĘKOWANIA ZA WARSZTAT, AGNIESZKO

Kasia M.

Najpierw trzeba uszczęśliwić siebie, żeby być szczęśliwym z partnerem.
Myśli są energią i materializuj się.
Żeby wejść w nowe relacje lub związek trzeba zamknąć wcześniejszy związek.
Stosować pozytywne komunikaty. Złożyć pozytywne zamówienie na partnera. Warsztaty oceniam na 6. Na warsztatach „przyciagnij milosc „otrzymałam pozytywna energię i Wierę, że wszystko zależy od nas.

Ania L.

Dzięki warsztatom przyciągnij miłość zyskałam poczucie, że dalsze moje zycie zależy wyłącznie ode mnie.
Mój związek rozpadł się, bo brakowało mi poczucie bezpieczeństwa i w związku z tym popełniałam błędy w relacjach.
Mam poczucie, że moje myśli tworzą moją rzeczywistość.
I że nagromadzone złe emocje oddziaływują na innych i że można to zmienić za pomocą narzedzi uzyskanych na warsztatach.

Izabela

Zyskałam na warsztatach:
widzę i narzędzia jak być atrakcyjną dla siebie, aby móc taką dla partnera.
Narzędzia jak zamknąć przeszłość
Nadzieje na kontynuowanie zmian dla mnie samej, wiarę, że jest to możliwe i ze jest możliwe otwarcie się na związek a przed wszystkim na jego pielęgnowanie w przyszłości
Wiedzę jak poprawić relacje z innymi osobami
Wiedze ze jeśli zechcę mieć partnera o jakichś cechach sama muszę taka być
Dowiedziałam się jakie błędy popełniałam w relacjach

Paulina

Agnieszko, po warsztatach „Przyciągnij miłość”, w których uczestniczyłam we wrześniu ur. napisałam, czy też powiedziałam, że ważną informacją było dla mnie: aby samej sobie dać to, czego się potrzebuje od partnera. Ponieważ wyobrażałam sobie, jak siedzę z moim wymarzonym partnerem w konkretnej pierogarnii i bardzo mi zależało na tym, aby się wybrać z nim w przyszłości do tej restauracji, to po Twoich warsztatach sama się do niej wybrałam. I zaspokoiłam swoją potrzebę (jak już wspomniałam chyba o tym napisałam i powiedziałam na warsztatach „Przyciągnij sukcesy”).
Tymczasem, to nie koniec historii, bo poznałam niedawno mężczyznę (którego nawet sposób poznania zamówiłam na warsztatach:))) i spotkałam się z nim w … wymarzonej pierogarnii:))) Siedząc w tej restauracji pomyślałam sobie, że właśnie moje marzenie się spełnia :)))
Agnieszko, Twoje rady i ćwiczenia są skuteczne! Twoja rada, aby dać samej sobie, to czego się oczekuję od partnera sprawdziła się w 100% w moim przypadku.
Kiedyś np. oczekiwałam od partnera, że zapewni mi … poczucie bezpieczeństwa! (przypomniałam sobie o tym, gdy koleżanka wspomniała, że sama potrzebuje poczucia bezpieczeństwa od chłopaka). Tymczasem, ja już nie mam takich potrzeb! sama czuję się bezpiecznie:))
Agnieszko, Twoje warsztaty są wspaniałe, dzięki Tobie moje życie jest coraz piękniejsze:)) Dziękuję.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.