Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufneDla: przedsiębiorczych kobiet z korporacji, administracji, właścicielek biznesu, usługodawców, samdzielnych coachów i konsultantów

Jesteś Przedsiębiorczą Kobietą z Pasją i Kochasz Rozwój OsobistyTrafiłaś pod właściwy adres. Otwierają się możliwości dla Ciebie byś miała zarówno miłość i wspaniałe relacje, jak i karierę lub biznes z pasją, w zgodzie z Twoimi wartościami.


Nadeszła wspaniała Era Dostatku i Prosperity dla Kobiet, by sięgnęły po OBFITOŚĆ, na którą Zasługują i stały się Doceniane, Kochane i Bogate!
Twoja Kariera i Biznes nie powinny być „wyczerpujące i trudne”!


Co Cię powstrzymuje? Wiele przedsiębiorczych kobiet, także i Ty podświadomie oddala się od autentycznej obfitości, poświęcają się dla firmy lub biznesu, przepracowują się, czują się winne wobec bliskich i rodziny, że nie poświęcają im wystarczająco dużo czasu – tak jakby tego pragnęły. Czujesz presję zarabiania coraz więcej i dźwigasz coraz większą odpowiedzialność na swoich barkach, nie cenisz wystarczająco swojej pracy i swoich granic w relacjach z ludźmi. A może masz toksyczną relację z pieniędzmi. Zarabiasz za małe pieniądze i pieniądze się Ciebie nie trzymają. Albo masz duże dochody, ale ciężko pracujesz na pieniądze, kosztem czasu dla siebie i zdrowia. Tak nie musi być!* Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenioną i o świetnych zarobkach. A przy tym chcesz umieć panować nad stresem i dbać o stały rozwój osobisty.

* Jesteś przedsiębiorcza, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu & zasobów po to, by realizować Twoje potrzeby Serca. Chcesz dbać o styl życia, zdrowie, relaks i regularne wakacje z tymi, których kochasz.

* Interesujesz się rozwojem osobistym i duchowym. Ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zgodny z Twoimi wartościami i zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.
Nie urodziłaś się po to, by męczyć się w biznesie … Twoim Boskim prawem jest mieć wspaniałe relacje, karierę & biznes z pasją i zarabiać świetne pieniądze – odnosić Sukcesy, Żyć w OBFITOŚCI, oto dlaczego:

Marzysz o większych pieniądzach, wspaniałych relacjach, karierze lub biznesie z pasją, który da Ci satysfakcję i godne wynagrodzenie oraz radość dzielenia się z innymi ludźmi od serca…, nic z tego nie wydarzy się szybko, zanim nie rozpoczniesz krok po kroku transformującego coachingu & mentoringu z Agnieszką Przybysz:

- Jak wzmocnić Twoje poczucie wartości, odkryć Twoją Autentyczną WARTOŚĆ i zacząć Świetnie zarabiać
- Jak tworzyć wspaniałe relacje w środowisku osobistym i zawodowym – oba obszary są istotne jednocześnie, byś była SZCZĘŚLIWA i czuła zadowolonie w każdym aspekcie życia
- Jak uwolnić blokady i negatywne wzorce sabotujące Twoje cele, byś żyła w OBFITOŚCI
- Jak stworzyć wspaniałą relację z pieniędzmi, która da Ci poczucie bezpieczeństwa i spokój umysłu – wykorzystując 8 sekretów pieniędzy
- Jak z odwagą sięgnąć po karierę & zawód lub biznes z pasją – odkryć i realizować Twoje PASJE
- Jak stworzyć idealny dla Ciebie biznes od pomysłu do sukcesu – przejść z korporacji do własnego biznesu z łatwością
- Jak w prosty i skuteczny sposób promować Ciebie i Twój biznes
- Jak rozwinąć Twój biznes, by przyciągać idealnych odbiorców Twoich usług i produktów, stale powiększać liczbę zadowolonych klientówJak Ci Agnieszka pomoże:
Wszystko to jest dla Ciebie, gdy dołączysz do naszej społeczności!


Najlepszy sposób, by zacząć to wybrać nasze PREZENTY, idealną gdy czujesz się przedsiębiorcza, pracując w korporacji na etacie lub masz już biznes albo go planujesz zacząć. Do wysłuchania w zaciszu Twojego domu lub biura wraz z cotygodniową MOCĄ Inspiracji, Webinary, Wideo, Audio, Artykułami też w PREZENCIE – góry tej strony teraz >>!
(Panowie też korzystają z sesji, publikacji)


Wybierz temat


Miłość coaching relacji
APLIKACJA TU >>
Pieniądze & dobrobyt
APLIKACJA TU >>
Kobieca Moc pewność siebie
APLIKACJA TU >>
Biznes z Pasją
APLIKACJA TU >>


Małgorzata
startujący przedsiębiorca

PRZED: Miała niezrealizowane pasje
PO: Własny program i usługa, wizerunek online, odwaga i pewność siebie w biznesie.

Czytaj więcej>>


Maria
właścicielka biznesu

PRZED: Chaos w wielu obszarach życia
PO: Lepsze relacje, więcej klientów, więcej pieniędzy, ...samozadowolenie.

Czytaj więcej>>


Beata
prezes spółki od 15 lat

PRZED: Niska efektywność firmy i pracowników
PO: Lepsze zarządzanie i relacje w zespole, zmiany na stronie firmowej, więcej czasu dla siebie.

Czytaj więcej>>Obejrzyj Agnieszki YT

Moc Inspiracji

Obejrzyj Filmy

PROGRAMY Agnieszki Przybysz
Miłość & Pieniądze - MIP system


MIŁOŚĆ & PIENIĄDZE System. Pracujesz na etacie, jesteś przedsiębiorcą, interesujesz się rozwojem. Jak zbudować zdrową relację z pieniędzmi i otworzyć się na ich przepływ....Zastosuj w praktyce 8 sekretow bogactwa.
KLIKNIJ TU | dowiedz się więcej >>
ABC Przyciągnij Miłość


Jak wzmocnić pewność siebie, by osiągać celne cele z łatwością w jakiejkolwiek dziedzinie życia. Jak odkryć Twoje Pasje, jeśli ich jeszcze nie znasz, a jeśli je znasz – zacząć je realizować z sukcesem. Jak zbudować zdrową relację z pieniędzmi i otworzyć się na ich przepływ.
KLIKNIJ TU | dowiedz się więcej >>
Kobieca MOC


Odkryj Pasje, Kochaj to co Robisz, Świetnie Zarabiaj
Poznaj SEKRETY Kobiecej MOCY. Ekscytujący i Energetyczny, transformujący projekt dla KOBIET, które chcą z większą łatwością realizować swoje cele osobiste i zawodowe, uwolnić blokady, przebić “szklany sufit”... KLIKNIJ TU | dowiedz się więcej >>
KSIĄŻKI I PUBLIKACJE Agnieszki Przybysz
Przyciągnij Sukcesy z Pasją i Inne publikacje mobilne


Odkryj Twoją drogę do sukcesu: wspaniałą karierę, biznes z pasją, wolność finansową, radość życia. Przewodnik dla Ciebie i Twojego coacha. Skuteczny, polski coaching kariery i biznesu z pasją. Studia przypadków. Jak przyciągnąć wspaniałą karierę, która da Ci satysfakcję i wspaniałe wynagrodzenie? Jak przejść z korporacji do własnego biznesu z łatwością i sukcesem? Jak prowadzić dobrze prosperujący biznes w każdej sytuacji ekonomicznej?
KLIKNIJ TU | dowiedz się więcej >>
Przyciągnij Miłość


Poznaj tajniki miłości i wspaniałych relacji. Przyciągaj miłość każdego dnia w roku! Pierwszy polski coaching relacji! Chcesz znaleźć partnera? A może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? Chcesz zbudować cudowne relacje międzyludzkie, zacznij teraz od poznania siebie naprawdę dobrze i sztuki budowania relacji.
KLIKNIJ TU | dowiedz się więcej >>

Miłość i Pieniądze


Poznaj 8 sekretów bogactwa KLIKNIJ TU | dowiedz się więcej >>
Kobieca Moc


Życie, które Pokochasz: Odkryj 10 MOCY w Tobie, aby Przełamać Ukryte Wewnętrzne Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą Moc, abyś miała Cudowne Relacje, Miłość i Zawód lub Biznes z Pasją.
Agnieszka z radością pomogła tysiącom kobiet, a także mężczyzn aktywować ich pełen potencjał i sięgnąć po sukcesy i cele, które przerastają ich najśmielsze oczekiwania. Dziś swoje doświadczenie daje Tobie w postaci publikacji, które pomogły już wielu tysiącom osób i ich rodzin, w kraju i za granicą.
KLIKNIJ TU | dowiedz się więcej >>


Ostatnio na BLOGU Agnieszki Przybysz


Jesteś Empatyczny i chcesz materializować Twoje Pragnienia z łatwością


Bycie empatyczną osobą, może stanąć na przeszkodzie urzeczywistnieniu się Twoich pragnień i marzeń, jeśli tego nie zrobisz…

Nie ma to nic wspólnego z technikami, których używasz, ograniczającymi przekonaniami czy Twoimi blokadami emocjonalnymi.

Zamiast tego ma to związek z wyjątkowym wyzwaniem, przed którym stają tylko bardzo empatyczne osoby.

A kiedy się tym zajmiesz, z łatwością będziesz w stanie przyciągnąć obfitość, szczęście, a nawet swoją bratnią duszę.

Wyobraź sobie życie w stanie pełnego dostrojenia, w którym Twoje intencje i pragnienia płyną bez wysiłku do Twojej rzeczywistości.

Twoje relacje kwitną, Twoja kariera rozkwita, a obfitość napływa do Twojego życia ze wszystkich stron… tutaj tutaj

Poznaj Sekret Miłości – Nowa Moc Miłości


Poświęcałaś się dla związku i jesteś sama? A może nadal poświęcasz się dla związku?
Jak wiele znasz kobiet, które poświęcają się dla związku, aż w końcu nie mają już co dawać, zapominają o miłości do siebie?
Agnieszka z Tarnowa prowadzi od lat własny biznes, zatrudnia ludzi, ale też od dawna doskwierała jej samotność. Ciągle myślała o jej byłym partnerze, który według jej odczuć był jej Bratnią Duszą, a tak dziwnie się rozstali….

… sprawdź teraz więcej tutaj


Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość IV edycje – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Czytaj więcej >>>

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.