Biznes z Pasją

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak go zrealizować?

A może nie masz pomysłu na biznes, a masz dość pracy na etacie od 9 do 17.00?

Masz własny biznes, ale nie rozwija się on tak szybko jak tego oczekujesz?

Czujesz stagnację w biznesie, jestś przemęczony pracą, czasem brak Ci wiary w sukces?

Nie nadążasz za najnowszymi zmieniającymi się technikami w zakresie promocji, markietingu Twojego biznesu?

Odkryj Mity i Sekrety Biznesu z pasją tutaj>>>

Dowiedz się więcej o Biznesie z Pasją – coaching biznesu z Agnieszką Przybysz, Profesjonalnym Coachem, Mentorem, Ekspertem Relacji, autorką wielu książek m.in: Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Przyciągnij Miłość, Sięgnij Gwiazd…

“ Wszystkim jakoś jest lepiej i najważniejsze klientów przybyło ’’

“Już następnego dnia po naszej rozmowie wydarzyły się różne rzeczy. Po pierwsze postanowiłam zwolnić Kasię… Wszystkim jakoś jest lepiej. Nie mówią tego głośno ale są weselsi i co najważniejsze klientów przybyło. Niektórzy sami do mnie przychodzą np: Radio Eska poprosiło mnie o wywiad o firmie i zabiegach jako gratisowa reklama emitowana przez dwa dni.

Agnieszko Dziękuję Tobie za Wszystko. Czuje w pracy przestrzeń, lekkość i ruch.
Działasz Agnieszko jak czarodziejska różdżka.”

Pozdrawiam serdecznie. Maria Bakalarska harmoniaspa.pl

 

“ Odczuwam znaczne polepszenie jakości swojego życia. ’’

“Praca z Tobą jest bardzo owocna i daje mi ogromny rozwój. Narzędzia, które poznałam na Twoich warsztatach, ich zastosowanie w życiu bardzo mnie wzmacniają. Polubiłam „ pracę nad sobą” i odczuwam znaczne polepszenie jakości swojego życia. Cieszę się też, iż mam świadomość, że to proces i trwa i że cały czas działam, by ulepszać swoje życie. Lubię zmiany, które we mnie zachodzą. Moje życie stało się pełniejsze.
Jestem silniejsza, mam odwagę i chęć do działania. Nie zniechęcam się trudnościami, tylko szukam sposobu jak je przezwyciężyć? Nowe wyzwania nie wzbudzają we mnie już takiego lęku, jak kiedyś. Staram się myśleć pozytywnie.
Uświadomiłam sobie, że moje życie zależy ode mnie.

Moim ulubionym narzędziem jest „ Medytacja Kolorami” która daję mi dużo energii każdego dnia.
Dzięki wspólnej pracy jestem silniejsza i poprawiłam relacje z ludźmi. Widzę siebie. Zmienia się też moje życie- zmierzam do własnego biznesu, stworzyłam stronę internetową i portfolio. Ufam, że moja pasja, stanie się moją pracą.”

Dziękuję Sylwia wychowaniedzieciwrodzienie

 

“ Odnotowałam wzrost o 300% ’’

“W sierpniu i lipcu nie zarabiałam, przeciwnie – dokładałam do biznesu. Wrzesień 2010 po sierpniowych warsztatach Przyciągnij Sukcesy z Pasją był lepszy od września 2009 o 100%. Przychód firmy w styczniu tego roku w porównaniu do września 2010 również wzrósł prawie dwukrotnie.
Styczeń 2011 odnotowałam wzrost o 300%

Po „ warsztacie nt pieniędzy” w 2011r postawiliśmy sobie cel konsumpcyjny. W wakacje wygrałam nieduży przetarg na poprowadzenie kursu dla gminy. Po czym jeszcze w wakacje, w dodatku na wyjeździe dowiedziałam się o kolejnym dużym przetargu. w kilka dni znalazłam firmę, która stanęła wraz ze mną i wygrałam.

Pozdrawiam Agnieszko i zawsze myślę o Tobie ciepło, bo uważam, że byłaś pierwszym i przełomowym krokiem na mojej drodze do rozwoju i dobrobytu.”

Magda angielskimszczonow.pl

 

“ Otrzymałam ofertę pracy, która była jeszcze lepsza niż poprzednia. Druga strona, z którą próbowałam prowadzić negocjacje nie była tym zupełnie zainteresowana, w efekcie zawarliśmy umowę współpracy.”  “Kilkanaście miesięcy temu uczestniczyłam w coachingu z Agnieszką, byłam na etapie poszukiwania pracy, firma w której pracowałam została kupiona przez inna instytucję, w z związku z tym osoby na stanowiskach menadżerskich otrzymały wypowiedzenia umowy o pracę. Było to dla mnie wielkie przeżycie ponieważ przez całą swoją ścieżkę zawodową nie musiałam szukać pracy. Firmy same zgłaszały się do mnie z ofertą.

Lubiłam swoją pracę i wydawało mi się że lepszej już mieć nie można, pod względem warunków pracy, narzędzi, finansów.
Po skończonym coachingu z Agnieszka stale stosowałam narzędzia przez nią proponowane. Napisze krótko: po dwóch miesiącach otrzymałam ofertę pracy, która była jeszcze lepsza niż poprzednia. Pracuję w niej do dziś:)

O pomoc do Agnieszki zwróciłam się również w sytuacji, w której miałam podpisać ważny biznesowy kontrakt, problem polegał na tym, że druga strona, z którą próbowałam prowadzić negocjacje nie była tym zupełnie zainteresowana, podawała wiele argumentów, które wskazywały na zupełny brak korzyści wynikających ze współpracy ze mną, dlatego tym bardziej było mi trudno prowadzić jakiekolwiek rozmowy. Poprosiłam Agnieszkę o doradztwo, negocjacje trwały kilka tygodni, w efekcie zawarliśmy umowę współpracy.
Agnieszko, wiem, że trzeba słuchać mądrych ludzi dlatego zrobiłam zgodnie z Twoją sugestią. Dziękuję za Twoje wspaniałe doradztwo. Narzędzia stosuje do dziś.

Aneta skoczek.com.pl

 

“ Było to dla mnie wyjątkowe przeżycie”  “Serdecznie dziękuję za maila oraz za cały niezwykły weekend. Mam nadzieję, że dostrzegłaś, iż było to dla mnie wyjątkowe przeżycie. W tej chwili siedzę sama w moim, niewielkim, acz sympatycznym biurze, mam na biurku skrypt ze szkolenia i staram się to wszystko sobie usystematyzować i poukładać…

Wczoraj słuchałam jednej z płyt – „ Sięgnij Gwiazd” – jak widzisz, nieźle się nakręciłam :))) Ważne, że POZYTYWNIE!!!
Wymyśliłam sobie też, że będę każdego dnia spisywać sobie miłe wydarzenia, jakie mnie spotkały…

Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Pozdrawiam.”Kasia spa Warszawa

 

“ Absolutnie jestem przekonana o wartości tych książek i narzędzi”  “Posiadam wszystkie cztery polecane pozycje, jak: Przyciągnij Miłość, Przyciągnij sukcesy z pasja, Sięgnij gwiazd, Medytacja Kolorami.

Wczoraj słuchałam jednej z płyt – „ Sięgnij Gwiazd” – jak widzisz, nieźle się nakręciłam :))) Ważne, że POZYTYWNIE!!!
Wymyśliłam sobie też, że będę każdego dnia spisywać sobie miłe wydarzenia, jakie mnie spotkały…

Absolutnie jestem przekonana o wartości tych książek i narzędzi, gdyż od przeczytania pierwszej książki „Przyciągnij Miłość” i zastosowania polecanych tak ćwiczeń (m.in. zamówienie do wszechświata na partnera) w moim życiu pojawiła się prawdziwa miłość i to dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam. Na dodatek w tym czasie, który sobie założyłam. Cuda!”Dorota Sopot własna firma

 

Witam Cię serdecznie,

Możesz zgłosić chęć udziału w sesji Gratis Zawód z Pasją lub Biznes z Pasją. Jak czytałeś moje publikacje- książki lub referencje nt mojej pracy to wiesz, że to co robię, wykonuję od SERCA z Pasją i Skutecznie pomagam ludziom już od wielu lat.

Dla kogo ta sesja jest idealna:

• Dla osób, które męczą się w swoim zawodzie (czy to ze względu na przeciążenie pracą, stres, frustracje, czy też ze względu na zbyt niskie zarobki, czy też ze względu na toksyczne relacje w środowisku zawodowym)

• Dla osób, które mają dylematy: w jakim kierunku rozwijać swoją karierę, życie zawodowe czy zostać na etacie, w korporacji lub założyć własny biznes ?

• Dla osób, które czują stagnację w życiu zawodowym i czują potrzebę zmiany lub mają już dość wyzwań i problemów, które ściągają je energetycznie w dół

• Dla osób, które chcą rozwijać z sukcesem swój biznes, który da im satysfakcję i godne pieniądze.

• Dla osób, które chcą budować wspaniałe relacje z ludźmi

• Dla osób, które chcą rozwijać się zawodowo lub biznesowo

• Dla osób, które chcę korzystać dobrodziejstw pozytywnej energii i nowości w marketingu


Dla kogo ta sesja NIE jest:

• Dla osób, które mają problemy psychiczne, psychiatryczne

• Dla osób, które nie chcą podjąć żadnych działań, by zmienić swoją sytuację na lepsze

• Dla osób, które ciągle narzekają, ale nic nie robią, by to zmienić i są jak energetyczne wampiry :)

Co uczynię dla Ciebie:

Osobiście poprowadzę Cię w kierunku Twoich pragnień, osobistej i zawodowej transformacji w grupie kilku osób lub indywidualnie – to jak zechcesz ustalimy. Zyskasz moje wsparcie.

Jak zechcesz ze mną dalej współpracować będziesz proszony o zastosowanie proponowanych przeze mnie metod, narzędzi i najnowszych technik w zakresie rozwoju osobistego, zawodowego, marketingu i promocji samego siebie, byś zarabiał więcej i miał więcej czasu dla bliskich.

Skorzystasz z moich skutecznych technik w zakresie rozwoju osobistego, poznasz sekrety pieniędzy, relacji i skutecznej promocji Ciebie i Twoich talentów, pasji oraz znacznie więcej.

Jak to działa:

Zostaw swój email i imię poniżej.

Zostaniesz następnie przeniesiony do formularza, gdzie zadam Ci kilka intymnych pytań dot. Twojej sytuacji. Może nie tak bardzo intymnych, lecz z pewnością ważnych :), bym mogła Ci pomoc w realizacji Twoich pragnień.

Jestem zdecydowana przyjąć kilka osób w miesiącu na sesje Gratis Zawód z Pasją lub Biznes z Pasją do wyboru, a trafia to zaproszenie do wszystkich. Przyjmę aplikacje zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten pierwszy będzie umówiony na sesję strategiczną”- (first come first serverd basis )

Jeśli nie mieliśmy jeszcze przyjemności rozmawiać osobiście:

Oto Twój pierwszy krok: KLIKNIJ TUTAJ >>

Co mówią uczestnicy programów coachingu:

więcej w linku referencje i opinie w serwisie Coaching Institute

Włącz głośnik i kliknij na ekran wideo (potem odsuń kursor myszki z ekranu)


 

[pro-player width=’480′ height=’320′ type=’video’]https://content.screencast.com/users/AgaPrzybysz/folders/Default/media/3af64ab9-b0eb-41f8-8438-7c35f47b7080/Referencje%20i%20opnie%20uczestnikow%20coaching%20u%20Agnieszki%20Przybysz.mp4[/pro-player]

Zostaw imię i email w oknie powyżej, by ubiegać się o sesję strategiczną gratis, tylko kilka dostępnych miejsc w miesiącu.

Relacja po sesji:

„Rozmowa z Tobą była…fascynującym i głębokim przeżyciem!!

Nigdy w życiu NIE powiedziałabym o sobie – osoba z BRAKIEM WIARY w życiu codziennym i zawodowym! A jednak, podczas Naszej rozmowy, to ja sama tak stwierdziłam!!! W dalszym ciągu przeżywam to, ale w sposób pozytywny i kreatywny. Jestem Tobie za to wdzięczna.

Tak, podjęłam decyzje. Tylko sesje indywidualne są spełnieniem moich oczekiwań. Jedyną okolicznością, która mnie powstrzymuje przed dalszym rozwojem osobistym, to pieniądze… Sądzę, że kilka takich sesji dałoby pożądany efekt.

To, czym się zajmujesz i w jak genialny sposób, budzi mój podziw!

Pozdrawiam cieplutko.” Ewa B.


Profesjonalny mówca, prelegent, autorka książek, ekspert relacji, pionierka coachingu w Polsce.
więcej o Agnieszce Przybysz >>>
absolwent CTI ICF
Wystąpienia publiczne dla firm.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.