Coaching prosperujący biznes

Coaching prosperujący biznes wg książki Przyciągnij Sukcesy z Pasją

mentoring i coaching Warszawa, Kraków, cała Polska wideo *Biznes z Pasją*

Co odróżnia prosperującego coacha od coacha, który ma nadzieję, że jego biznes wreszcie dostanie skrzydeł – z notatnika pionierki coachingu Agnieszki Przybysz:

Bogaty coacha, a ubogi coach: wg amerykańskich badań ponad 80% coachów na świecie nie radzi sobie w biznesie.
Bogactwo mierzone jest nie tylko pieniędzmi, ale także luksusem czasu dla rodziny i na własne przyjemności, pasywnymi dochodami…

1. Prosperujący coach inwestuje w rozwój umiejętności biznesowych, a nie kolejne certyfikaty, które wrzuci do szuflady.
2. Prosperujący coach jest chętny by nauczyć się nowości w dziedzinie marketingu i etycznej sprzedaży – jak sprzedać, by klienci sami do niego przyszli zadowoleni z jego usług.
3. Prosperujący coach ma swoich mentorów biznesowych, od których się uczy budując swoją własną unikalność w biznesie.
4. Prosperujący coach w sposób odpowiedzialny realizuje misję pomagania ludziom.
5. Prosperujący coach jest godnie wynagradzany za bogactwo i wkład jaki wnosi w życie innych ludzi.

Kim jest Agnieszka Przybysz:

Wystarczy, że wpiszesz w google jej imię i nazwisko, zobaczysz rolę lidera w wielu miejscach, zajęło to wiele lat, bo nie ma drogi na skróty. Agnieszka postanowiła odsłonić rąbka tajemnicy budowania biznesu w bezpłatnej serii wideo tutaj >> To czego Cię nauczy to praktyka budowania biznesu od Pasji do Pieniędzy, przez II pierwsze fazy budowania biznesu coachingowego zacznając od Start biznes z pasją.

A jeśli masz już biznes Agnieszka poprowadzi Cię w sposób praktyczny krok po kroku jak włączyć coaching i mentoring jako ekstra źródło dochodu do Twojego istniejęcego biznesu – firmy, bez względu na branżę, dotyczy to też biznesów tradycyjnych jak spa czy firma handlowa, nawet jeśli nigdy nie brałeś udziału w szkoleniach dla coachów.

Oto dlaczego warto wysłuchać co Agnieszka ma do powiedzenia
otóż w biznesie są praktycy i teoretycy – wystarczy popatrzeć na ich serwisy internetowe lub biznesy ich klientów.
* Agnieszka jest praktykiem, nie tylko ma profesjonalne wykształcenie z dziedzieny zarządzania, marketingu i coachingu renomowanych szkół, ale też pomogłam w budowaniu biznesów od zera jak i biznesów o wartości kikudzięsięciu tysięcy, kilkuset tysięcy, a kilkunastu milionów i więcej jej prywatnych Klientów.
* Mam jedno z największych doświadczeń w coachingu – co do ilości przepracowanych godzin ponad 5 000. w ostatnich latach.
* Skutecznie łączy profesjonalny coaching z mentoringiem oraz pomogła już tysiącom osób z Polski i Europy.
* Jest autorką publikacji i książek z dziedzieny coachingu: Przyciągnij Miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją -coaching kariery i biznesu.
* Przeszła szkolenia i mentoring u najlepszych guru marketingu biznesu na świecie – co oznacza, że jej Klienci mają dostęp na bieżąco do najnowszej wiedzy i strategii z zakresu marketingu.
* Ma doświadczenia biznesowe zarówno na stanowiskach kierowniczych w korporacji jak w biznesie własnym.
* Unikalność Agnieszki wsparcia coachingowego i mentorskiego polega m.in na łączeniu zagdnień rozwoju osobistego z biznesem i skutecznym ich zastosowaniu w budowaniu niezlaeżności finansowej.

sprawdź jak możesz rozwinąć własny biznes z pasją teraz >>>
Warszawa, Kraków, cała Polska mentoring i coaching biznes z pasją.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.