Recenzje, opinie

Podziel się ze mną swoją opinią o Przyciągnij Sukcesy z Pasją na FB i wygraj publikacje Agnieszki


Maj 2011
Dla Sceptyków

Moja była partnerka poleciła swojej przyjaciółce książkę Agnieszki Przybysz – „Przyciągnij Sukcesy z Pasją”  z tego względu iż przyjaciółka ta długi okres zmagała się ze znalezieniem swojej wymarzonej pracy.

Obydwie bardzo sceptycznie podchodzą do takich  rad -jak te zawarte w książce, jednak moja ex znając moją osobistą historię – gdy po zastosowaniu narzędzi Agnieszki znalazłem swoją wymarzoną pracę, zgodną z zamówieniem jakie napisałem – postanowiła polecić tę publikacje przyjaciółce, która chyba już w desperacji postanowiła zrobić wszystko jak powiedziała „co ta Pani w tej publikacji poleca zastosować” :)

Dodam iż była w trakcie przeprowadzki z Krakowa do W-wy do swojego chłopaka, ale martwił ją brak  porządnej i dobrze płatnej pracy, aby mogła się godnie utrzymać w Stolicy.

Jakież było jej zdziwienie gdy na dzień przed przyjazdem do Warszawy, zadzwonił do niej pracodawca z biura podróży  mówiąc:

„Dzień dobry, P. Moniko mam przed sobą Pani CV, zaprzestaje dalszej rekrutacji, chciałbym aby Pani u nas pracowała. Czy może Pani przyjechać na adres… Musimy o tym porozmawiać? Albo nie, to ja do Pani podjadę, gdzie Pani jest teraz?
– jestem w pubie
– w którym?
-Proszę Pana jestem jeszcze w Krakowie jutro będę w Warszawie….

Następnego dnia spotkali się i umowa została podpisana – za kwotę jaką sobie ustaliła!

Amazing!

Polecam P. Agnieszkę, która skutecznie pomaga odnaleźć drogę do sukcesu.

Piotr Kurek

Sprawdź książkę i zakup od ręki w wybranej księgarni tutaj >>>

styczeń 2011 r.
Książkę przczytałam jendym tchem

„Książkę przczytałam jendym tchem, a to oznacza, że informacje w niej zawarte były dla mnie czymś bardzo ważnym. Po przeczytaniu zdobyłam pewność, , gwarancję swojego rodzaju bezpieczeństwa, że zawsze jak cokolwiek będzie się złego działo, ja mam w niej sposób, jak z tego wyjść w każdej dziedzinie życia. To jest sposób uniwersalny

Jeśli przeczytasz Czytelniku, tę książkę twoje życie może się zmienić diametralnie, ale też musisz miec w pamięci jej główne przesłanie, że to wszytko zależy od Ciebie.” Lucyna Zienkiewicz, Kraków ( uczestnik warsztatów)

styczeń 2011 r.
Uświadomiłam sobie, że wszystko jest możliwe

„Uświadomiłam sobie, że wszystko jest możliwe, a jedyną osobą od której to zależy jestem ja. Jednoczęsnie nie koniecznie aby zarabiać więcej pieniędzy, należy więcej wysiłku i więcej pracy włożyć. Przede wszystkim pozytywne myślenie i pozytywne komunikaty.” Agata Chrobok (uczestnik warsztatów)

styczen 2011r.
Przeczytałam o narzędziach

„Uświadomiłam sobie, że jest ktoś kto może mi pomóc, w uzyskaniu satysfakcjonującej pracy. Przeczytałam o narzędziach, które mogę zastosować. Czytałam wiele książek na temat możliwości zmian, ale brakowało w nich narzędzi do zastosowania.” Wiesia z Gdańska

wrzesień 2010
Książka emanuje optymizmem i dobra energią

„Książka emanuje optymizmem i dobra energią. samo jej przeczytanie podnosi na duchu i daje bodziec do podjęcia działań” Katarzyna (uczestnik warsztatów)

sierpień 2010
Nie istnieją żadne ograniczenia w życiu

„Dzięki przeczytani książki uświadomiłam sobie, że nie istnieją żadne ograniczenia w życiu, aby odnosić sukces, Najważniejsze jest, aby kochać pracę, którą się wykonuje i wykonywać ja z miłością. ” Paulina Wirtek (uczestnik warsztatów)

sierpień 2010r.
Kupiłam ją moim córkom i polecam wszystkim

„Kilka razy czytałam Twoją książkę. Ta wspaniała książka uświadomiła mi jak można wiele zmienić i ulepszyć sobie życie. Polecam !!!
Każdy powinien ją mieć i zastosować rady, narzędzia i ćwiczenia, Dziękuje, że znalazła się w moich rekach. Kupiłam ją moim córkom i polecam wszystkim.” Maria Jolanta Bakalarska, własny biznes (uczestnik warsztatów)

Luty 2010
Książka z pasją
„Książka bardzo pozytywna i pełna wiary w możliwości każdego człowieka, pokazuje że w każdym z nas jest -drzemie- siła do zmian na lepsze. Najbardziej podoba mi się praca nad sobą, nad odnalezieniem własnego celu i dążenie do niego, gdyż właśnie na takim etapie jestem.
Ćwiczenia, rady i metody zaproponowane dają 'kopa’ do działania, którego tak często nam potrzeba. W jasny sposób przybliża temat coachingu i rolę coacha oraz jego właściwe cechy jakie posiadać powinien. Z całym przekonaniem polecam tę książkę każdemu, kto chce zmiany w swoim życiu. Mnie dodała więcej sił i wiary w siebie.
Wciąż jestem pod wrażeniem tego, co mnie spotkało, ta praca i parametry, które się zgadzają z zamówieniem na pracę:)))” Piotr

Sierpień 2010
Gorąco polecam
„Przyciągnij Sukcesy z Pasją” to wspaniała książka. Zachęce do zmian, pokazuje jak efektywnie stawiać i realizować cele i sięgać po swoje marzenia.
Myślę, że każdy z nas pragnie mieć pracę, którą wykonuje z pasją. Ksiązka zawiera szereg narzędzi, ćwiczeń i wskazówek, których wykorzystanie pozwoli podnieść jakość życia na wyższy poziom. Uświadomiłam sobie moc wizualizacji, potęgę emocji i jak wykorzystać intuicję do podejmowania trafnych decyzji.
Dotąd nie byłam świadoma tego, jaki potencjał we mnie drzemie. Kasia W.

Kwiecień 2010
Przyciągnij Sukcesy …”jest realna, poparta wieloma listami, wypowiedziami i opiniami osób, które doświadczyły procesu transformacji własnego życia lub kariery zawodowej. To książka, którą się czyta z przyjemnością, bo dotyczy nas wszystkich. Każdy może znaleźć tam część swoich myśli, uczuć lub doświadczeń. Pokazuje w jasny sposób drogę do realizacji swoich marzeń . Wielokrotne cytaty zaczerpnięte z literatury światowej, szereg podziękowań są poparciem słuszności metod coachingowych stosowanych przez Agnieszkę. Widać szczerą radość wśród ludzi, których coachingi z Agnieszką odmieniły ich życie, w tym również moje.
Czasem doskonale zdajemy sobie przecież sprawę jak chcemy żyć, z kim się spotykać, gdzie pracować ale nie mamy odwagi aby po to sięgnąć. Spotkania moje z Agnieszką i jak obserwuję na przykładzie książki innych ludzi dowodzą, że można uporządkować swoje wnętrze i co z tym jest związane również swoje otoczenie. Zawsze wybór należy do nas i tylko od nas zależy jaką drogą będziemy chcieli podążać, jakich ludzi chcemy spotykać, co chcemy robić.
Moim ulubionym przykładem osiągnięcia harmonii wewnętrznego spokoju jest list Mariusza D ., który podkreślił w swojej wypowiedzi, że szczęście jest stanem umysłu i nie wiem czemu, dopiero w jego liście zdałam sobie tak naprawdę sprawę z głębi i prawdziwości tych słów. Podobał mi się również fragment mówiący o tym, że wiara gwarantuje nam rezultaty dotarcia na szczyt jak również porównanie świata zewnętrznego do lustra, które odbija nasze wnętrze.
Książka jest lekturą dla tych co już znaleźli jak również dla tych, którzy szukają swojego spełnienia w realizacji celów zawodowychjedno jest pewne – motywuje do działania, zachęca do samorealizacji, inspiruje i uczy wiary w swoje możliwości. Coaching z Agnieszką zawsze będę wspominać jak przejście na drugą stronę rzeki, która do niedawna była tylko w zasięgu moich marzeń ale dzięki naszym spotkaniom stała się realna i tak wiele dobrego mnie nauczyła. Dziękuję Ci Agnieszko!
Aga K. „Angel’s House”

Zarezerwuj Twój egzemplarz Przyciągnij Sukcesy z Pasją >> [Kliknij na link]
zachowaj paragon i pobierz 8 bonusów Gratis!

02 kwietnia 2010
Czym się różni trening od coachingu..? I, która z tych technik jest korzystniejsza dla indywidualnego/grupowego rozwoju..? Kwestia podstawowa to fakt, iż w języku polskim nie istnieje praktycznie rozróżnienie dla słów „coach” i „trener”, oba pojęcia znaczą bo wiem tyle samo co „trener”. Tymczasem to nie do końca jest prawdą … Gdy trener jest z definicji przekazicielem własnej wiedzy praktycznej/teoretycznej i modeluje jednostkę/team według oczekiwań własnych/sponsorów/ właścicieli (np. klubu piłkarskiego); to coach ma za zadanie wydobyć z naszego wnętrza umiejętności/zdolności, które w nas tkwią „uśpione”, „przycupnięte”, gdzieś w głębiach naszych wewnętrznych oczekiwań. Dojrzane – mogą wreszcie dojrzeć. Uzmysłowione ich „właścicielowi”, pozwalają zrzucić zbędny garb, którym jest odgrywanie roli, jakiej dla siebie nie pragnie. Być sobą, robić to czego się w życiu pragnie i to co się kocha, oto cel coachingu. Awansować zgodnie z własnymi oczekiwaniami… spełniać się w wyzwaniach, które wybiera się samemu. Być podwładnym, który okazuje się perełką swojej firmy, wziąć sprawy w swoje ręce i rozkręcić własny biznes. Odważyć się wypłynąć na „głęboką wodę”, nie bać się ryzyka, uwierzyć w siebie. Przestać narzekać na kiepski los i pecha, uwierzyć, że świat jest również dla nas i sprzyja naszym wielkim planom. Po stokroć słusznie powiedział Albert Einstein: „Życie jest jak jazda rowerem, aby utrzymać równowagę, musisz posuwać się naprzód” (s.44). Doprawdy warto mieć marzenia, bo te naprawdę się spełniają. Jednak aby tak się stało musimy podjąć się wysiłku i zmienić własne nastawienie i do siebie i do otaczającego nas świata. 'Nanaro’

listopad 2009
Według mnie książka Agnieszki Przybysz „Przyciągnij sukcesy z pasją” zasługuje na tytuł podręcznika człowieka sukcesu. Każdy znajdzie wiele praktycznych, cennych rad jak radzić sobie z pracą, jak żyć by być szczęśliwym i zaspokojonym. Ja już wiem, ze muszę skonstruować plan na najbliższe lata i trzymać się go. Polecam wszystkim żądnym wiedzy. Dla mnie to drogowskaz, cenny poradnik. Joanna

14 listopada 2009
Bo chcieć znaczy móc! Dlaczego niektórym ludziom zawsze wszystko się udaje? Mają dobrą, satysfakcjonującą pracę, udane życie osobiste i doskonałą sytuację materialną, podczas gdy inni to życiowi nieudacznicy? Okazuje się, że tak naprawdę wszystko zależy od nas samych, a konkretnie od naszego nastawienia, które koniecznie musi być pozytywne i pełne optymizmu. Tyko wtedy bez większych problemów zawsze znajdziemy się w tej pierwszej grupie – ludzi sukcesu, spełnionych i po prostu szczęśliwych. Agnieszka Przybysz udowadnia to w swojej nowej książce, pt. „Przyciągaj sukcesy z pasją”.

Po sukcesie bestsellerowego poradnika „Przyciągnij miłość”
, w którym autorka doradzała czytelnikom, jak najskuteczniej odnaleźć swoją drugą połówkę, przyszła pora na przyciąganie sukcesów w życiu zawodowym. A Agnieszka Przybysz, jako pionierka polskiego coachingu, z pewnością wie, o czym mówi. W swojej książce licznymi przykładami ze swojej pracy potwierdza, że to właśnie pozytywne nastawienie i optymistyczne myślenie o przyszłości są warunkami powodzenia i spełnienia marzeń. Tak niewiele potrzeba, żeby się o tym przekonać. Wystarczy dokładnie zapoznać się z technikami proponowanymi przez Agnieszkę Przybysz, a ponadto myśleć pozytywnie i sukcesy same do nas przyjdą. Przyciągniemy je!  'Gall’

17 listopada 2009
Ja dzięki tej książce zaczynam wierzyć we własne możliwości. Widzę, że można wiele osiągnąć trzeba tylko wiedzieć czego chcemy. A czasem to jest główny problem. Potem realizacja to już tylko przemyślany plan działania. Książka dla tych, którzy wierzą w to, że można wszystko. Asia R.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.